Dobroczyńcy

Nasza fundacja funkcjonuje między innymi dzięki życzliwości poniższych dobroczyńców.

2017

Adam Duliban – Legnica
Adam Tymań – Wrocław
Agnieszka Barcikowska – Wrocław
Aleksander Radecki – Wrocław
Alicja Piasecka-Grzeszek – Wrocław
Andrzej Czajkowski – Wrocław
Andrzej Grzeszek – Wrocław
Andrzej Janiszewski – Strzeganowice
Andrzej Tyrka – Wrocław
Anna Greczkowska – Chojnów
Artur Bednarczyk – Bielany Wrocławskie
Barbara Kujawska – Częstochowa
Beata Lenkiewicz – Wrocław
Błażej Drzewiecki – Wronki
Czesław Hursowicz – Kobierzyce
Damian Ignaciuk – Kamianka
Daniel Niklewski – Wrocław
Danuta Debita – Kobierzyce
Danuta Witkowska – Wrocław
Edward Szczerba – Domasław
Elżbieta Duda – Góra
Ewa Grzeszek – Wrocław
Florentyna Kaczmarek – Jeżewo
Grażyna Augustyniak – Wrocław
Grażyna Ruszel – Królikowice
Grażyna Ścibisz – Wrocław
Grzegorz Hryszkiewicz – Bogatynia
Grzegorz Tymczak – Królikowice
Halina Ignaciuk – Kamianka
Hanna Węgrzyn – Kobierzyce
Ireneusz Kuterek – Bielany Wrocławskie
Izabela Fuławka – Jawor
Jacek Gierak – Wrocław
Jacek Krzaklewski-Stanisławski – Wrocław
Jadwiga Oleksiak – Żerniki Wrocławskie
Jan Bagiński – Sobótka
Jan Buszkiewicz – Strzeganowice
Jan Jamkowy – Wrocław
Jan Jeszka – Wrocław
Jan Romanowski – Opole
Jan Żak – Wrocław
Jarosław Zwiech – Duszniki-Zdrój
Jerzy Tubicz – Wrocław
Jolanta Niewiara – Wrocław
Józef Kowol – Wrocław
Justyna Duda – Góra
Karolina Bugno – Kraków
Katarzyna Marcinkowska – Żerniki Wrocławskie
Kazimierz Grabas – Wrocław
Kazimierz Perz – Wronki
Kazimierz Zawistowski – Wrocław
Krzysztof Lecyk – Księginice
Leonard Marcinkowski – Żerniki Wrocławskie
Lucjan Rusin – Krzyżowice
Magdalena Milczanowska – Wrocław
Magdalena Oleksiak – Iwiny
Magdalena Procel – Kobierzyce
Magdalena Wakulska – Lutynia
Małgorzata Cisak – Wrocław
Małgorzata Oleksiak – Żerniki Wrocławskie
Marcin Minkowski – Smolec
Marek Krawiec – Kobierzyce
Marek Tarczoń – Warszawa
Maria Elsner – Chojnów
Maria Stelmaszczuk – Sokołów Podlaski
Mariusz Kania – Lipno
Mariusz Marcinkowski – Żerniki Wrocławskie
Mariusz Wojciechowski – Legnica
Marzanna Kozera – Wysoka
Marzena Solpa – Siedlakowice
Mateusz Paszkiewicz – Strzeganowice
Mateusz Telenkiewicz – Lubaczów
Michał Świderski – Pustków
Mieczysław Kozera – Wysoka
Mieczysław Łukomski – Żerniki Wrocławskie
Oleksiy Korzhov – Wrocław
Patryk Solpa – Siedlakowice
Paulina Szuba – Kobierzyce
Piotr Antończyk – Orzesze
Piotr Paszkiewicz – Strzeganowice
Piotr Węgrzyn – Kobierzyce
Regina Okulewicz – Wrocław
Renata Sawińska – Nakło Nad Notecią
Roman Forkutsa – Wrocław
Ryszard Duda – Góra
Ryszard Kozioł – Kobierzyce
Ryszard Nowakowski – Wrocław
Ryszard Pękala – Wrocław
Ryszard Warchoł – Wrocław
Sergii Gorodnychyi – Wrocław
Sławomir Jakubowski – Wrocław
Stanisław Cielecki – Żerniki Wrocławskie
Stanisław Dratwa – Wrocław
Stanisław Olejniczak – Wrocław
Stanisław Wylegała – Wronki
Stefan Chwała – Kraków
Szymon Tokarczyk – Wrocław
Tadeusz Bożek – Wrocław
Tadeusz Stańczyk – Strzeganowice
Tomasz Jasiński – Jawor
Tomasz Krzaklewski-Stanisławski – Wrocław
Waldemar Drzewiecki – Wronki
Wiesław Klarenbach – Gliwice
Wiesława Piotrowska – Magnice
Witold Dzierżanowski – Wrocław
Władysław Leśniak – Bielany Wrocławskie
Władysław Zając – Kraków
Wojciech Wojciechowski – Wrocław
Zbigniew Oleksiak – Iwiny
Zbigniew Pers – Siedlakowice
Zdzisław Kubiszyn – Wólka Krowicka
Zdzisław Michalak – Oława
Zdzisława Procel – Kobierzyce
Zofia Bagińska – Żerniki Wrocławskie
Zofia Gabryelczyk – Strzeganowice
Zygmunt Hofman – Wrocław

2016

Augustyniak Grażyna – Wrocław
Baca Agata
Bagiński Jan i Sabina – Sobótka
Barcikowski Paweł i Agnieszka – Wrocław
Biel Kazimiera i Jerzy – Tyniec Mały
Biernat Izabela i Marek – Motyczyn
Bigoraj Robert i Dorota – Wrocław
Bożek Tadeusz
Bryda Eugeniusz
Bugno Karolina – Kraków
Ciesielska Halina – Strzeganowice
Czajkowski Andrzej
Czakaj Grzegorz i Beata – Wrocław
Czerwiński Zbigniew i Anna – Kobierzyce
Czuszkiewicz Barbara
Daleczko Władysław i Teresa – Wrocław
Damasiewicz Sławomir – Wrocław
Dąbrowska Maria
Dobrucka Iwona – Wrocław
Drozd Dawid i Marta – Wrocław
Drozdowska Dorota
Drzewiecki Waldemar i Lucyna – Wrocki
Dudziec Janina
Dzierżanowski Witold i Barbara – Wrocław
Elsner Grzegorz i MartaChojnów
Elsner Maria
Elsner Jan
Fuławka Izabela i Ryszard – Jawor
Garbacz Iwona
Górka Czesław i Stefania – Byczyna
Grabas Kazimierz – Wrocław
Grendziak Krystyna – Gliwice
Grzeszek Andrzej
Grzybowski Robert i Katarzyna – Warszawa
Hajduk Zdzisław
Hałgas-Pawlak Barbara i Pawlak Krzysztof – Warszawa
Hofman Zygmunt i Elżbieta – Wrocław
Hryszkiewicz Anna
Huk Elżbieta
Hursowicz Czesław i Aleksandra – Kobierzyce
Jakubowski Sławomir i Halina – Wrocław
Janiszewski Andrzej
Jankowska Ludmiła
Just Kamila – Wrocław
Kaczan Jarosław i Magdalena – Wola Ładowska
Kaczmarek Florentyna – Jeżewo
Kalinowski Roman – Jasło
Kania Mariusz i Bożena – Lipno
Klarenbach Wiesław i Grażyna – Gliwice
Kliber Małgorzata – Królikowice
Kołcz Jan i Anna – Ruda Śląska
Kołodziejski Grzegorz – Wrocław
Kołowrotowicz Piotr i Ilona – Wrocław
Kozak Małgorzata i Dariusz – Krosno
Kozera Marzanna
Kozera Mieczysław – Wysoka
Kozioł Ryszard i Maria – Kobierzyce
Krafczyk Alicja
Krzaklewski-Stanisławski Tomasz – Wrocław
Krzaklewski-Stanisławski Jacek i Bogumiła – Wrocław
Kuchta Tomasz i Małgorzata – Dębiec
Kujawska Barbara
Kurczab Karolina
Kusiak Anna – Bielany Wrocławskie
Kwiecień Gabriela – Wrocław
Lecyk Krzysztof
Lenkiewicz Beata i Marek – Wrocław
Leśniak Władysław i Halina – Bielany Wrocławskie
Leśnowolska Monika
Leśnowolski Radosław
Lis Piotr i Maria – Kraków
Lisik Agnieszka – Wrocław
Lisowski Wiesław i Grażyna – Wrocław
Lisowski Kazimierz
Łukasiewicz-Jaroszewska Irena
Machoń Marcin i Emilia – Kuklice
Majewska Janina – Kraków
Marx Klaudia
Masłyk Ireneusz i Anna – Łężany
Matysik Zofia – Krzeszowice
Milczanowska Magdalena – Wrocław
Minkowski Marcin – Smolec
Monieta Elżbieta i Stefan – Wrocław
Nawalicki Witold i Anna – Wrocław
Niewiara Jolanta – Wrocław
Niklewski Daniel i Anna – Wrocław
Noga Bożena
Noga Teresa
Nowak Teresa i Mirosław – Chojnów
Nowakowski Ryszard i Alicja – Wrocław
Ochryniuk Artur i Joanna – Bytom
Okulewicz Regina – Wrocław
Palczyk Rafał
Paszkiewicz Piotr i Danuta – Strzeganowice
Paszkiewicz Justyna
Pers Zbigniew i Jadwiga – Siedlakowice
Pękala Ryszard i Czesława – Wrocław
Pękala Artur – Wrocław
Piasecka-Grzeszek Alicja
Piotrowska Wiesława
Procel Zdzisława i Józef – Kobierzyce
Procel Magdalena – Kobierzyce
Radzio Mirosław i Henryka – Ząbki
Ratajczyk Ewa
Ratajczyk Ryszard
Rogal Barbara
Rogalewska Krystyna i Zdzisław – Kobierzyce
Rogalewski Krzysztof
Romanowski Jan i Małgorzata – Opole
Rosołek Marcin
Rosołek Krzysztof
Rosołek Danuta
Rusin Lucjan i Krystyna – Krzyżowice
Ruszel Grażyna – Królikowice
Schabik Marek
Sinica Marek i Katarzyna – Opolno-Zdrój
Skowera Irena i Edmund – Krajno Pierwsze
Solpa Marzena i Wiesław – Siedlakowice
Sperzyńska Eleonora – Wierzbice
Stańczyk Tadeusz i Dorota – Strzeganowice
Stańczyk Karol
Stawiarski Andrzej i Beata – Kraków
Strankowska Aleksandra
Strankowska Hanna i Michał – Węgrów
Szczerba Szymon – Domasław
Szczurek Elżbieta
Szewczyk Bogusława
Szuba Paulina
Ścibisz Grażyna – Wrocław
Świderski Michał i Krystyna – Pustków
Tarczoń Marek i Grażyna – Warszawa
Targoni Ireneusz i Renata – Gniechowice
Tubicz Jerzy i Anna – Wrocław
Tymań Adam i Teresa – Wrocław
Tyrka Andrzej
Wakulska Magdalena i Jacek – Lutynia
Węgrzyn Piotr i Kazimiera – Kobierzyce
Wielebski Jerzy i Maria – Wrocław
Więcek Agata – Wrocław
Witkowska Danuta i Czesław – Wrocław
Wojciechowski Wojciech i Liliana – Wrocław
Wojciechowski Zbigniew – Strzeganowice
Wylegała Stanisław – Nowa Wieś
Wylegała Stanisław i Agnieszka – Nowa Wieś
Zawistowski Kazimierz i Jolanta – Wrocław
Zwiech Jarosław i Beata – Duszniki-Zdrój
Żyra Kamil i Urszula – Chojnów

CARGILL POLAND sp z oo

2015

Achtabowski Karol i Agnieszka – Toruń
Antończyk Piotr i Eugenia – Orzesze
Augustyniak Grażyna – Wrocław
Augustyniak Ireneusz – Wrocław
Augustyniak Kazimiera – Magnice
Bagińska Zofia – Żerniki Wrocławskie
Bagiński Jan i Sabina – Sobótka
Bańdura Arkadiusz – Wrocław
Barcikowski Paweł i Agnieszka – Wrocław
Bednarczyk Artur – Bielany Wrocławskie
Bednarczyk Wiesława – Bielany Wrocławskie
Bej Leszek i Małgorzata – Królikowice
Bek Przemysław – Wrocław
Bernaś Monika – Ratajno
Biel Kazimiera i Jerzy – Tyniec Mały
Bigoraj Robert i Dorota – Wrocław
Bochniak Helena i Stanisław – Wrocław
Bodio Małgorzata i Andrzej – Białobrzezie
Brzyska Urszula – Toruń
Budzichowska Iwona – Rogów Sobócki
Bugno Karolina – Kraków
Bujak Irena – Toruń
Bujak Jarosław – Toruń
Burski Edward i Maria – Tyniec Mały
Chojnacki Marek – Kraków
Chwała Stefan i Krystyna – Kraków
Cichoń Wojciech i Iwona – Łagiewniki
Cichowski Roman i Anna – Michałowice
Cielecki Stanisław i Władysława – Żerniki Wrocławskie
Cielecki Mirosław i Irena – Żerniki Wrocławskie
Cieplik Henryk i Józefa – Wrocław
Cieplik Michał – Wrocław
Ciesielska Halina – Strzeganowice
Cimochowska Jolanta – Długołęka
Cimochowski Paweł – Długołęka
Cimochowski Zbigniew – Długołęka
Czepiec-Strzelecka Urszula – Kraków
Czerwiński Zbigniew i Anna – Kobierzyce
Czyżowski Paweł – Oświęcim
Daleczko Władysław i Teresa – Wrocław
Daleczko Teresa – Wrocław
Damasiewicz Sławomir – Wrocław
Dasiewicz Paweł i Maria – Poznań
Dawidowicz Marcin i Ewelina – Wilczków
Drzewiecki Waldemar i Lucyna – Wronki
Duda Ryszard i Elżbieta – Góra
Dutkowska Monika i Marcin – Kamienna Góra
Dzierżanowski Witold i Barbara – Wrocław
Fidler-Ligas Elżbieta i Ligas Zdzisław – Bielany Wrocławskie
Firek Anna i Krzysztof – Żerniki Wrocławskie
Fuławka Izabela i Ryszard – Jawor
Gajdemska Irena – Toruń
Gawroński Arkadiusz i Iwona – Krobia
Górka Czesław i Stefania – Byczyna
Grabas Kazimierz – Wrocław
Grendziak Krystyna – Gliwice
Grzegorczyk Teresa – Wierzbice
Grzegorczyk-Halicka Katarzyna – Wierzbice
Grzybowski Robert i Katarzyna – Warszawa
Gurzyńska Estera – Bydgoszcz
Guszpit Irena – Wrocław
Hałgas-Pawlak Barbara i Pawlak Krzysztof – Warszawa
Hebda Barbara – Kobierzyce
Hofman Zygmunt i Elżbieta – Wrocław
Horwath Katarzyna i Marcin – Kobierzyce
Hursowicz Czesław i Aleksandra – Kobierzyce
Jackowicz Rafał – Sobótka
Jakubowski Sławomir i Halina – Wrocław
Jałowiec Krzysztof – Pożarzyce
Jamkowy Jan i Maria – Wrocław
Janiszewski Andrzej i Grażyna – Strzeganowice
Jaworska Urszula i Michał – Żerniki Wrocławskie
Jurków Dominik i Anna – Oława
Just Kamila – Wrocław
Kaczan Jarosław i Magdalena – Wola Ładowska
Kaczmarek Florentyna – Jeżewo
Kalas Marcin – Toruń
Kalinowski Roman – Jasło
Kamiński Paweł – Wrocław
Kania Leszek i Zofia – Toruń
Kania Mariusz i Bożena – Lipno
Kędzierski Jakub – Kilianów
Kęska Jolanta – Kamienica
Kilińska Kornelia – Toruń
Kiliński Piotr i Anita – Toruń
Klarenbach Wiesław i Grażyna – Gliwice
Klausek Waldemar – Wrocław
Klausek Grażyna i Zygmunt – Wrocław
Klementowicz Piotr i Paulina – Bliż
Klepacz Jerzy i Urszula – Wrocław
Klepuszewska Joanna – Kuklice
Kliber Małgorzata – Królikowice
Kliber Wiesław i Agnieszka – Kobierzyce
Kobyłecka Bożena i Leszek – Gdynia
Kokoszka-Zarycińska Małgorzata i Zaryciński Roman – Boguszów-Gorce
Kolonek Krystian – Wrocław
Kołodziejska Anna – Wrocław
Kołodziejski Grzegorz – Wrocław
Kopeć Zofia – Wrocław
Kopeć Agnieszka i Piotr – Tyniec Mały
Korman Michał – Biskupice
Kościelniak Anna – Ligota Piękna
Kościelniak Marian – Wrocław
Kowalczyk Barbara i Ryszard – Wrocław
Kowalska Violetta – Wierzbice
Kowalska Maria – Toruń
Kowalski Grzegorz i Joanna – Toruń
Kozak Małgorzata – Krosno
Kozera Mieczysław – Wysoka
Kozioł Ryszard i Maria – Kobierzyce
Krekota Ewa i Mirosław – Sobótka
Krzaklewski-Stanisławski Tomasz – Wrocław
Kuchta Tomasz i Małgorzata – Dębowiec
Kuchta Zbigniew i Teresa – Gniew
Kucińska Dominika i Rafał – Warszawa
Kurek Stanisław i Halina – Kraków
Kusiak Anna – Bielany Wrocławskie
Kuś Katarzyna i Łukasz – Niepołomice
Kuterek Ireneusz – Bielany Wrocławskie
Kwiecień Gabriela – Wrocław
Lenkiewicz Beata i Marek – Wrocław
Lepka Andrzej i Renata – Królikowice
Lesiak Stanisław i Grażyna – Wrocław
Leśniak Władysław i Halina – Bielany Wrocławskie
Lisik Jan – Chwałowice
Lisik Agnieszka – Wrocław
Lisowski Wiesław i Grażyna – Wrocław
Lisowski Kazimierz i Teresa – Sobótka
Ługowski Andrzej – Wrocław
Łukasik Elżbieta i Zbigniew – Wrocław
Łukomski Eugeniusz – Żerniki Wrocławskie
Łukomski Mieczysław i Janina – Żerniki Wrocławskie
Majdak Marcin – Kraków
Majewska Janina – Kraków
Marcinkowska Zofia i Leonard – Żerniki Wrocławskie
Marcinkowska Katarzyna i Grzegorz – Żerniki Wrocławskie
Marcinkowska Ewa i Mariusz – Żerniki Wrocławskie
Marcinkowska Grażyna – Rozgarty
Marcinkowski Janusz – Żerniki Wrocławskie
Marcinkowski Marek – Rozgarty
Markiewicz Elżbieta i Bolesław – Wrocław
Masiarek Maria – Magnice
Masłyk Maria i Józef – Krosno
Masłyk Ireneusz – Łężany
Masłyk Anna – Łężany
Matysik Zofia – Krzeszowice
Michalski Piotr i Ewa – Wrocław
Milczanowska Magdalena – Wrocław
Minkowski Marcin – Smolec
Morożan Stanisław – Pożarzyce
Muchewicz Jolanta – Toruń
Muchewicz Łukasz – Toruń
Musiał Tomasz – Wrocław
Muzyka Anna i Andrzej – Żerniki Wrocławskie
Myjak Jan – Gniechowice
Nawalicki Witold i Anna – Wrocław
Niewiara Jolanta – Wrocław
Nizińska Krystyna – Kraków
Nowak Wojciech – Wrocław
Nowak Grzegorz i Barbara – Kąty Wrocławskie
Nowakowski Ryszard i Alicja – Wrocław
Ochryniuk Artur i Joanna – Bytom
Okulewicz Regina – Wrocław
Olbert Ryszard i Ewa – Wrocław
Olech Barbara – Wrocław
Oleksiak Małgorzata i Aleksander – Żerniki Wrocławskie
Oleksiak Jadwiga – Żerniki Wrocławskie
Palonek Władysław – Kraków
Paprotny Sławomir i Dorota – Wrocław
Pasak Marcin – Kobierzyce
Pasowska Anna i Grzegorz – Ruda Śląska
Paszkiewicz Piotr i Danuta – Strzeganowice
Pawlak Barbara – Toruń
Pawlarczyk Józef i Emilia – Gliwice
Pers Zbigniew i Jadwiga – Siedlakowice
Pękala Ryszard i Czesława – Wrocław
Pękala Artur – Wrocław
Płochacka Iwona – Toruń
Płócienniczak Paweł i Magdalena – Bielany Wrocławskie
Pokora Andrzej – Wrocław
Poręba Anna – Kraków
Poteralski Andrzej i Bożena – Wrocław
Procel Zdzisława – Kobierzyce
Procel Józef – Kobierzyce
Procel Magdalena – Kobierzyce
Przybyła Maria i Grzegorz – Tarnów
Ptaszyńska Krystyna – Toruń
Puciato Paulina i Dominik – Kobierzyce
Puzewicz Jolanta – Toruń
Rengwalska Elżbieta i Janusz – Żórawina
Rogalewska Krystyna i Zdzisław – Kobierzyce
Romanowski Jan i Małgorzata – Opole
Romańczuk Halina – Kobierzyce
Różyło Łucja i Zbigniew – Kobierzyce
Runiewicz Rafał i Iwanna – Strzeganowice
Rusin Lucjan i Krystyna – Krzyżowice
Ruszel Grażyna – Królikowice
Rybakiewicz Arkadiusz – Pustków Żurawski
Rydz Grażyna – Kraków
Sałamaszyński Adam – Wrocław
Sanocki Roman – Mikołów
Schabik Marek i Urszula – Gniechowice
Schabik Łukasz – Gniechowice
Siekański Krzysztof i Krystyna – Wierzbice
Siemińska Renata i Ryszard – Toruń
Sikora Jan i Wiesława – Kraków
Sinica Marek i Katarzyna – Opolno-Zdrój
Siudzik Janusz i Sylwia – Brzeg
Siudzik Halina – Brzeg
Siudzik Andrzej – Brzeg
Siudzik Zdzisław – Brzeg
Skorupska Maria i Tomasz – Leszno
Skorupska-Stróżyk Zofia – Poznań
Smusz Piotr i Magdalena – Solna
Sokołowska Ewa – Wierzbice
Solpa Marzena i Wiesław – Siedlakowice
Solpa Patryk – Siedlakowice
Sperzyńska Eleonora – Wierzbice
Spławski Lechard i Elżbieta – Tyniec Mały
Stańczyk Tadeusz i Dorota – Strzeganowice
Streich Zofia – Toruń
Stryjeński Grzegorz – Wrocław
Sworst Maria i Jerzy – Tarnów
Szczepański Franciszek i Maria – Toruń
Ścibisz Grażyna – Wrocław
Świtajska Wiktoria – Toruń
Świtajski Piotr – Toruń
Tarczoń Marek i Grażyna – Warszawa
Trzybulska Bogusława – Góra
Tubicz Jerzy i Anna – Wrocław
Tymań Adam i Teresa – Wrocław
Wakulska Magdalena i Jacek – Lutynia
Węgrzyn Piotr i Kazimiera – Kobierzyce
Wiatrak Filip – Wrocław
Wielebski Jerzy i Maria – Wrocław
Więcek Agata – Wrocław
Wilczyński Wojciech i Leonarda – Walim
Witkowska Danuta i Czesław – Wrocław
Wojciechowski Wojciech i Liliana – Wrocław
Wojciechowski Zbigniew – Strzeganowice
Wronkowska Marta – Kobierzyce
Wylegała Stanisław – Nowa Wieś
Wylegała Stanisław i Agnieszka – Nowa Wieś
Zając Zygmunt i Janina – Magnice
Zalewska Irena – Toruń
Zawadzka Lidia – Warszawa
Zawadzki Ryszard i Lidia – Warszawa
Zawistowski Kazimierz i Jolanta – Wrocław
Zwiech Jarosław i Beata – Duszniki-Zdrój
Zwiech Beata – Wrocław
Żak Jan – Wrocław
Żurawski Jacek i Małgorzata – Toruń

AKME Zdzisław Wisniewski

P&G

CENTROZŁOM WROCŁAW

PEFRON

CARGILL POLAND sp z oo

FUNDACJA PKO BP

2014

Anczarowska Agnieszka – Cieszyce /Kobierzyce
Anczarowski Franciszek – Cieszyce /Kobierzyce
Antosiewicz Krzysztof, Anna – Oleśnica
Anyszkiewicz Andrzej – Zgorzelec
Anyszkiewicz Maria – Bogatynia
Bagińska Anna – Sobótka
Bagińska Zofia – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Bagiński Jacek – Sobótka
Bagiński Jan i Sabina – Sobótka
Balicki Ryszard i Zofia – Wrocław
Barcikowski Antoni – Wrocław
Barcikowski Paweł i Agnieszka – Wrocław
Basiński Grzagorz – Głogów
Bej Leszek, Małgorzata – Królikowice /Kobierzyce
Bernaś Monika – Ratajno /Łagiewniki
Białowąs Ewa i Ryszard – Wrocław
Biel Kazimiera, Jerzy – Tyniec Mały
Biel-Szarwaryn Małgorzata, Szarwaryn Jan – Tyniec Mały /Kobierzyce
Bochniak Helena, Stanisław – Wrocław
Bogdański Leonard i Krystyna – Wrocław
Bugno Karolina – Kraków
Bujak Irena – Toruń
Bujak Jarosław – Toruń
Burski Edward i Maria – Tyniec Mały /Kobierzyce
Błażejewski Robert i Anna – Brzozówka /Dobrzejewice
Chrzanowski Adam – Gniechowice /Kąty Wrocławskie
Chwała Stefan, Krystyna – Kraków
Cielecki Mirosław, Irena – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Cieplik Henryk i Józefa – Wrocław
Cieślar-Marczak Ewa i Taduysz Marczak – Wrocław
Czajka Kazimierz – Narzm / Iłowo-Osada
Czakaj Grzegorz Józef – Wrocław
Czerwiński Zbiegniew, Anna – Kobierzyce
Daleczko Władysław – Wrocław
Daleczko Władysław i Teresa – Wrocław
Damasiewicz Sławomir – Wrocław
Dereniowski Krzysztof – Radwanice / Święta Katarzyna
Domagała Zdzisław i Helena – Wrocław
Duś Tadeusz – Bolków
Dziadek Daniel i Emilia – Cieszyce /Kobierzyce
Dzierżanowski Witold, Barbara – Wrocław
Fuławska Izabela i Ryszard – Jawor
Gabryelczak Konrad – Piątek
Gadziński Franciszek, Iwona – Jarocin
Galewska Teresa – Domasław
Gawroński Arkadiusz, Iwona – Krobia / Lubicz
Górka Czesław i Stefania – Byczyna
Gołębiewska Wanda – Wrocław
Gołębiowska Elżbieta – Wrocław
Grabas Kazimierz – Wrocław
Gralczyk Krystyna i Janusz – Pustków Żurawski
Gregorczyk Dariusz – Rogów Sobócki /Sobótka
Grendziak Krystyna – Gliwice
Gronowski Stanisław – Kluczbork
Grzegorczyk Katarzyna – Wierzbice / Kobierzyce
Grzeszek Andrzej – Wrocław
Grzeszek Ewa – Wrocław
Grzybowski Robert i Katarzyna – Warszawa
Guszpit Irena – Wrocław
Guzik Maciej – Brzeg Dolny
Głowacki Zygmunt – Toruń
Głowik Marek, Danuta – Słupia pod Kępnem
Hofman Zygmunt i Elżbieta – Wrocław
Horwath Marcin i Katarzyna – Kobierzyce
Hołubowicz Agnieszka – Wierzbice /Kobierzyce
Hołubowicz Ryszard i Kazimiera – Wierzbice /Kobierzyce
Hryszkiewicz Anna – Sieniawka
Hryszkiewicz Grzegorz – Sieniawka
Hursowicz Czesław i Aleksandra – Kobierzyce
Jackiwicz Rafał – Sobótka
Jackowicz Minika – Sobótka
Jakubowski Sławomir – Wrocław
Jamkowy Jan, Maria – Wrocław
Jasiewicz Urszula – Gliwice
Jaworska Urszula, Michał – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Jednarowicz Michał, Katarzyna – Oława
Jędrzejak Tomasz – Rawicz
Jendrusz Dorota – Krępna /Zdzieszowice
Jochmann Halina – Toruń
Jonca Daniel, Anna – Wrocław
Jonca Emil – Wrocław
Jonca Michał – Wrocław
Jurdziak Marcelina i Leszek – Wrocław
Just Kamila, Damian – Wrocław
Kalas Marcin – Toruń
Kalinowski Roman – Jasło
Kamiński Paweł – Wrocław
Kamiński Ryszard i Sabina – Sieniawka
Kierzkowska Iwona – Łozina /Mirków
Kilińska Kornelia – Toruń
Kiliński Piotr i Anita – Toruń
Klarenbach Wiesław i Grażyna – Gliwice
Klepacz Jerzy i Urszula – Wrocław
Kliber Edward – Królikowice /Kobierzyce
Kogut Izabela, Ireneusz – Wrocław
Kokoszka-Zarycińska Małgorzata, Zaryciński Roman – Boguszów-Gorce
Kolonek Krystian – Wrocław
Kondracki Dariusz i Wiesława – Wierzbice / Kobierzyce
Kondracki Ryszard, Michalina – Wierzbice /Kobierzyce
Koniczny Barbara – Gniewczyna Łańcucka
Konieczny Dariusz – Kobierzyce
Kopeć Dariusz – Wrocław
Kopeć Piotr i Agnieszka – Tyniec Mały /Kobierzyce
Kopeć Zofia – Wrocław
Korkuś Waldemar i Bożena – Cieszyce /Kobierzyce
Kościelniak Anna – Ligota Piękna/ Wisznia Mała
Kowalski Grzegorz i Joanna – Toruń
Kozera Mieczysław, Kaja – Wysoka /Wrocław
Kozioł Józef, Alicja – Sobótka
Kozioł Ryszard i Maria – Kobierzyce
Kołodziejski Grzegorz i Anna – Wrocław
Kołowrotkiewicz Piotr, Ilona – Wrocław
Krzaklewski-Stanisławski Jacek – Wrocław
Krzaklewski-Stanisławski Tomasz – Wrocław
Kubiak Danuta –
Kuchta Tomasz i Małgorzata – Dębowiec
Kűhn Małgorzata i Jacek – Warszawa
Kujawska Barbara – Częstochowa
Kuś Łukasz i Katarzyna – Głogów
Kwiecień Gabriela – Wrocław
Lech Wacław – Sulistrowice /Sobótka
Lenkiewicz Marek i Beata – Wrocław
Leśniak Władysław i Halina – Bielany Wrocławskie /Kobierzyce
Leżaj Danuta i Jan – Cieszyce /Kobierzyce
Lisik Agnieszka – Wrocław
Lisik Jan – Jelcz-Laskowice
Lisowski Wiesław – Wrocław
Luba-Lewicka Beata – Wrocław
Lubczyński Edward – Wrocław
Majerik Stanisław – Mysłaków /Marcinowice
Major Piotr – Wierzbice/ Kobierzyce
Marciniak Dariusz – Przeworno
Marcinkowska Grażyna – Rozgarty
Marcinkowska Joanna – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Marcinkowska Katarzyna – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Marcinkowski Leonard – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Masiarek Maria – Magnice / Kobierzyce
Masłyk Ireneusz – Miejsce Piastowe
Matusz Judyta – Długołęka
Matysik Zofia – Krzeszowice
Mazurek Mariusz,Piotr – Wrocław
Michalik Hanna – Wrocław
Milczanowska Magdalena – Wrocław
Milczarek Łukasz – Wrocław
Miniewicz Marta – Wierzbice
Morożan Stanisław – Pożarzyce
Muchewicz Jolanta – Toruń
Muchewicz Łukasz – Toruń
Musiał Izabela – Wrocław
Musiał Stefan – Wrocław
Muzyka Andrzej, Anna – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Muzyka Bartosz – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Myjak Jan, Antonina – Gniechowice / Kąty Wrocławskie
Młyńczyk Dorota, Jerzy – Wierzbice / Kobierzyce
Niewiara Jolanta – Wrocław
Niklewski Daniel i Anna Wojdat-Niklewska – Wrocław
Nowak Dorota – Wrocław
Nowak Grzegorz, Barbara – Kąty Wrocławskie
Nowak Wojciech – Wrocław
Nowicki Zygmunt i Krystyna – Magnice /Kobierzyce
Nowotnik Danuta – Wrocław
Ochryniuk Artur – Bytom
Okulewicz Regina – Wrocław
Olbert Ewa i Ryszard – Wrocław
Olejnik Andrzej – Wrocław
Oleksiak Aleksander, Małgorzata – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Olesiak Jadwiga – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Olszewska Maria, Piotr – Domasław /Kobierzyce
Opalska Katarzyna – Bielany Wrocławskie /Kobierzyce
Orłowska Teresa – Toruń
Ostrejko Agnieszka – Cieszyce /Kobierzyce
Pacholik Ryszard i Ewa – Żerniki Małe /Kobierzyce
Paczkowski Edward, Barbara – Wrocław
Paluszkiewicz Izabella – Nowa Sól
Paprotny Sławomir i Dorota – Wrocław
Paprotny Wojciech – Wrocław
Partyka Paweł – Długołęka
Pasak Marcin – Kobierzyce
Pawlaczek Jan, Anna – Jawor
Pawlak Barbara – Toruń
Pawlarczyk Józef i Emilia – Gliwice
Pękala Artur – Wrocław
Pękala Ryszard – Wrocław
Perz Kazimierz i Maria – Wronki
Piasecka-Grzeszek Alicja – Wrocław
Piasecki Jarosław,Magdalena, – Sichnice
Piecuch Dorota – Boguszów-Gorce
Piotrowska Wiesława – Magnice / Kobierzyce
Plucha Julian, Zofia – Wrocław
Pobratyn Adam – Domasław
Pogoda Kamil – Wrocław
Pokora Andrzej – Wrocław
Polakowski Aleksander – Wrocław
Polański Jerzy – Jordanów Śląski
Popis Dariusz i Maria – Dębe Wielkie
Porzyc Roman – Wrocław
Poteralski Andrzej i Bożena – Wrocław
Przekwas Rafał – Wrocław
Ptaszyński Szymon, Krystyna – Toruń
Puciato Pulina i Diminik – Kobierzyce
Rabski Michał, Ewelina – Tyniec Mały
Radecki Aleksander – Wrocław
Raszewska Lucyna – Wrocław
Ratajczyk Ewa – Wrocław
Rengoalska Elżbieta, Janusz – Żórawina
Rogalewski Zdzisław – Kobierzyce
Rogojsza Jan, Lidia – Księginice / Miękinia
Rogojsza Piotr Rafał – Księginice
Romańczuk Halina – Kobierzyce
Romanowski Jan i Małgorzata – Opole
Różyło Łucja, Zbigniew – Kobierzyce
Ruszel Grażyna – Królikowice /Kobierzyce
Ruszel Maria – Tyniec Mały /Kobierzyce
Rygiel Jan i Jadwiga – Wojaszówka
Rzepecki Zdzisław i Anna – Gliwice
Sacawa Bartosz, Jolanta – Kraków
Sanecki Marek – Wrocław
Sanocki Urszula i Roman – Mikołów
Sałamaszyński Adam i Barbara – Wrocław
Schabik Marcin – Gniechowice/ Kąty Wrocławskie
Schabik Marek i Urszula – Gniechowice /Kąty Wrocławskie
Sidowowicz Alina – Wrocław
Siemiątkowski Tomasz – Lubliniec
Sikora Teresa – Wrocław
Sinica Marek i Katarzyna – Opolno-Zdrój /Sieniawka
Siudzik Zdzisław – Brzeg
Siwiec Jan i Barbara – Oława
Siwiec Maria – Oława
Skorupska Maria i Tomasz – Leszno
Skorupska-Stróżyk Zofia – Poznań
Snopek Dorota – Wrocław
Solpa Wiesław i Marzena – Siedlakowice /Sobótka
Sperzyńska Eleonora – Wierzbice /Kobierzyce
Stachurski Edward i Irena – Skokowa
Stachurski Krzysztof – Skokowa
Stańczyk Tadeusz,Dorota – Kąty Wrocławskie
Starzec Eugeniusz i Jolanta – Wola Filipowska /Krzeszowice
Streich Zofia – Toruń
Sujka Stanisław – Wrocław
Świerkot Jerzy i Grażyna – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Świtajski Piotr – Toruń
Szczepański Franciszek, Maria – Toruń
Szczerba Edward i Maria – Domasław /Kobierzyce
Szewczyk Emilia – Wrocław
Sztybrych Magdalena – Nowiny / Kobierzyce
Szymański Andrzej – Strzegomiany
Słabosz Andrzej i Maria – Częstochowa
Tarczoń Marek i Grażyna – Warszawa
Tarczyński Andrzej, Eliza – Wrocław
Targoni Ireneusz – Gniechowice / Kąty Wrocławskie
Tubicz Jerzy i Anna – Wrocław
Tuleja-Trzósło Monika,Łukarz – Kraków
Twardowski Stanisław – Rogów Sobócki
Tymań Adam i Teresa – Wrocław
Urbasek Stefan – Gliwice
Uzar Michał i Aneta – Wrocław
Użarowski Andrzej i Sylwia – Bogatynia
Wakulski Jacek i Magdalena – Lutynia /Miękinia
Waszczak Andrzej i Agata – Wrocław
Wałek Janusz i Wanda – Tyniec Mały /Kobierzyce
Węgrzyn Krzysztof i Bożena – Kobierzyce
Wernerowicz Barbara – Toruń
Wernerowicz Bernard – Toruń
Więcek Agata – Wrocław
Wielebski Jerzy i Maria – Wrocław
Wilczyński Wojciech i Leonarda – Walim
Witkowski Czesław, Danuta – Wrocław
Wojciechowicz Mirosław i Anna – Wrocław
Wojciechowski Wojciech i Liliana – Wrocław
Wójcik Renata – Wierzbice Wrocławskie /Kobierzyce
Wójcik Stanisław i Teresa – Wierzbice /Kobierzyce
Wojtasiuk Anna – Wrocław
Wróblewska Jolanta – Wrocław
Wronkowski Jacek, Marta – Kobierzyce
Zając Władysław – Kraków
Żak Jan – Wrocław
Zalewska Irena – Toruń
Zalewski Jerzy – Wrocław
Zarzycka Anna – Wrocław
Zawadzka Lidia – Warszawa
Żelechowska Agnieszka – Wrocław
Żółtański Stanisław i Krystyna – Wrocław
Żuk Dariusz, Dominika – Wrocław
Żurawski Jacek i Małgorzata – Toruń
Zwiech Beata – Wrocław
Zwiech Jarosław i Beata Piskorska-Zwiech – Duszniki-Zdrój
Zychowicz Piotr, Joanna – Goleniów
Żyski Marcin i Anna – Poznań
Łukomski Eugeniusz – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna

AKME Z WIŚNIEWSKI Sp. z o.o. – Wrocław
P&G
Henkel
Starostwo Powiatowe
Powiatowe centrum pomocy rodzinie
Nasiona Kobierzyce
VB Leasing
Centrozłom
Cargill
Exprim
TPD

2013

Aleksandruk Henryk i Barbara Telmińska-Aleksandruk – Wrocław
Bagiński Jan i Sabina – Sobótka
Banach Małgorzata – Częstochowa
Banasiak Marcin Robert – Wrocław
Baran Magdalena – Nowy Śleszów /Żórawina
Barcikowski Antoni – Wrocław
Barcikowski Paweł i Agnieszka – Wrocław
Baworowski Andrzej – Ślęza
Biel Kazimiera, Jerzy – Tyniec Mały
Bielak Maria – Częstochowa
Bielec Angelika – Wrocław
Bielec Julianna – Wrocław
Biernaś Monika – Ratajno/Łagiewniki
Blasczyk Paweł – Dębiniec
Bocheńska Barbara – Częstochowa
Bocionek Antonina – Częstochowa
Bogdański Leonard i Krystyna – Wrocław
Borek Stanisław – Wrocław
Bujak Halina – Radwanice
Bujak Jarosław – Toruń
Chmura Zuzanna – Częstochowa
Chrzanowski Adam – Gniechowice /Kąty Wrocławskie
Chuchrowska-Dziagacz Maria – Bąków
Cieplik Henryk i Józefa – Wrocław
Czaja Grzegorz i Anna – Wrocław
Czajka Bożena – Narzym /Iłowo-Osada
Czakaj Grzegorz Józef – Wrocław
Czarnecki Damian i Marta Bogusiak – Kołczyn
Czerwiński Zbigniew i Anna – Kobierzyce
Czerwonajcio Tomasz – Wrocław
Dalasińska Karolina – Częstochowa
Danel Kazimierz – Czechowice-Dziedzice
Fedorowicz Henryka – Wrocław
Galewska Teresa – Domasław
Gawęda Marta – Kluczbork
Gawron-Gawrzyński Tomasz i Agnieszka – Wrocław
Golonko Agata – Głogów
Górka Czesława – Bielsko-Biała
Gołębiewska Wanda – Wrocław
Graczyk Tadeusz Waldemar – Wrocław
Grendziak Krystyna – Gliwice
Grochocka Czesława – Toruń
Gronowska Janina – Kluczbork
Gronowski Stanisław – Kluczbork
Grzegorek Anna – Cieszyce
Hofman Grzegorz – Wrocław
Hołubowicz Agnieszka – Wierzbice /Kobierzyce
Jackowiak Włodzimier i Jolanta – Palaty
Jakubiak Katarzyna – Poznań
Jakubowski Sławomir – Wrocław
Janicka Elżbieta – Ostrzeszów
Jasiewicz Aleksander i Janina – Ruda Śląska
Jasiewicz Urszula – Gliwice
Juchniewicz Robert – Świeradów-Zdrój
Jurdziak Marcelina i Leszek – Wrocław
Kaliski Damian – Wrocław
Kamiński Paweł – Wrocław
Kania Mariusz i Bożena – Lipno
Kiełbasa Maria – Częstochowa
Kiliński Piotr i Anita – Toruń
Klausek Zygmunt i Grażyna – Wrocław
Klepacz Jerzy i Urszula – Wrocław
Klimiuk Leszek – Tyniec Mały
Kluba Henryk i Halina – Wilkowiecko
Knaga Elżbieta – Częstochowa
Konieczny Dariusz –
Kopeć Dariusz i Kamila – Wrocław
Kościelniak Anna – Ligota Piękna/ Wisznia Mała
Kosiński Leszek i Barbara – Wrocław
Kowalczyk Andrzej – Ostrzeszów
Kowalski Grzegorz i Joanna – Toruń
Kozera Marzanna – Wysoka
Kozioł Ryszard i Maria – Kobierzyce
Kołcz Jan i Anna – Ruda Śląska
Kołodziejski Grzegorz – Wrocław
Kołodziejski Grzegorz i Anna – Wrocław
Krawiec Marek – Kobierzyce
Krupa Agnieszka – Sobótka
Krziżok Arkadiusz – Wrocław
Kujawska Barbara – Częstochowa
Kunecki Mirosław i Marta – Księginice Małe/Sobótka
Kurzewski Tomasz – Ślęza
Kułaga Józefa – Częstochowa
Kwiecień Gabriela – Wrocław
Leda Mariusz i Dorota – Bydgoszcz
Lepka Andrzej i Renata – Królikowice /Kobierzyce
Lewicki Aleksander – Wrocław
Litwin Magdalena – Kraków
Mach Arkadiusz – Wrocław
Marcinkowska Grażyna – Rozgarty
Marcinkowski Marek – Rozgarty /Zławieś Wielka
Masiuda Wioletta – Oborniki Śląskie
Masłyk Józef i Maria – Krosno
Matak Krzysztof i Krystyna – Warszawa
Matkowski Kazimierz i Barbara – Wronki
Mazur Marta – Częstochowa
Małczak Wiesław – Częstochowa
Miniewicz Marta – Wierzbice
Moczarny Marcin – Wrocław
Muchewicz Jolanta – Toruń
Nowak Juliusz i Danuta – Ostrzeszów
Nowak Piotr i Stepanka – Łosice /Mirków
Nowakowska Halina – Pruszków
Nowakowski Ryszrd i Alicja – Wrocław
Olbert Maciej – Wrocław
Olejniczak Krzysztof i Małgorzata – Świdnica
Orłowski Franciszek – Grabów nad Prosną
Ostrowski Jarosław – Wrocław
Ołdak Mateusz – Bziezia Łąka
Paprotny Sławomir i Dorota – Wrocław
Paprotny Wojciech – Wrocław
Pasak Marcin –
Pawlak Barbara – Toruń
Piotrowicz Agnieszka – Wrocław
Pliszka Tadeusz – Pasikurowice
Pokora Andrzej – Wrocław
Popis Dariusz i Maria – Dębe Wielkie
Ratajczyk Tomasz – Wrocław
Renda Krzysztof – Lublin
Rogalewski Krzysztof – Kraków
Rogalewski Zdzisław i Krystyna – Kobierzyce
Rusin Lucjan i Krystyna – Krzyżowice /Kobierzyce
Rygiel Jan i Jadwiga – Wojaszówka
Rzepecki Zdzisław i Anna – Gliwice
Sanecki Marek – Wrocław
Sanocki Urszula i Roman – Mikołów
Schabik Marek i Urszula – Gniechowice /Kąty Wrocławskie
Sidor Grzegorz – Wrocław
Siemiątkowska Anna – Lubliniec
Siemiątkowski Tomasz – Lubliniec
Sikora Teresa – Wrocław
Skorny Sławomir i Barbara – Wołczyn
Sobkowicz Danuta – Jasienica
Special Zdzisław i Joanna – Wrocław
Sperzyńska Eleonora – Wierzbice /Kobierzyce
Suder Adam i Bożena – Skawina
Święciak Stanisław i Jadwiga – Myszków
Świtajska Maria – Częstochowa
Szczerba Edward i Maria – Domasław /Kobierzyce
Szulc Agata – Kluczbork
Szymański Tomasz i Anna – Wysoka/Wrocław
Słabosz Andrzej i Maria – Częstochowa
Tutkaj Zbigniew i Danuta – Oborniki Śląskie
Tyrtania Sylwia – Gdańsk
Urlich Artur – Wrocław
Wakulski Jacek i Magdalena – Lutynia /Miękinia
Wawer Jan i Lucyna – Piastów
Werat Anna – Wrocław
Werner Bronisława – Wrocław
Wesołowska Elżbieta – Wrocław
Witkowski Czesław i Danuta – Wrocław
Witt Daniel i Marzena – Głogów
Wojciechowicz Mirosław i Anna – Wrocław
Wojciechowski Cezary – Wrocław
Wojciechowski Wojciech i Liliana – Wrocław
Wójcik Renata – Wierzbice Wrocławskie /Kobierzyce
Wojewódka Grzegorz i Kamila – Wrocław
Wojtczak Edward i Lucyna – Wrocław
Wylegała Stanisław i Agnieszka – Izdebno/Wronki
Zawadzki Ryszard i Lidia – Warszawa
Ziarkowska Maria – Chojnów
Zięba Witold i Maria – Wierzbice /Kobierzyce
Zwiech Jarosław i Beata Piskorska-Zwiech – Duszniki-Zdrój
Zychowicz Piotr i Joanna – Goleniów
Żyski Marcin i Anna – Poznań
Łuczyński Andrzej – Koluszki

AKME Z WIŚNIEWSKI Sp. z o.o. – Wrocław
Towarzystwo Automobilowe TOPACZ – Ślęza

2012

Achtabowski Karol i Agnieszka – Toruń
Antończyk Piotr i Eugenia – Orzesze
Antoszczyszyn Barbara – Wrocław
Arnold Kazimierz i Teresa – Warszawa
Badyna Piotr i Marta – Wrocław
Bagiński Bolesław i Jadwiga – Sobótka
Bagiński Jacek – Sobótka
Baj Marek – Wrocław
Balicki Ryszard i Zofia – Wrocław
Banaś Artur i Beata – Wrocław
Baran Magdalena – Nowy Śleszów /Żórawina
Barcikowski Paweł i Agnieszka – Wrocław
Basińska Małgorzata – Ramiszów /Wrocław
Bałakier Michał i Krystyna – Wrocław
Bednarczyk Zofia – Antoniówka Świerżowska /Maciejowice
Berezowski Dariusz – Racławice Wielkie /Kobierzyce
Bernaś Monika – Ratajno /Łagiewniki
Biedka Elżbieta – Wrocław
Biel Roman i Agnieszka – Magnice /Kobierzyce
Bielecki Paweł i Joanna Giemza-Bielecka – Kiełpin /Łomianki
Bieniarz Grażyna – Wrocław
Bieniek Grzegorz – Siemianowice
Bilewicz-Lewczuk Aleksandra – Wrocław
Biniecki Bolek i Władysława – Gniew
Blum Ewelina – Wrocław
Blum Leszek i Halina – Wrocław
Blum Piotr – Wrocław
Bober Lech i Anna – Wrocław
Bogdański Leonard i Krystyna – Wrocław
Bogucki Bogdan – Wrocław
Borek Stanisław – Wrocław
Borzyszkowska Halina – Gdańsk
Bożek Tadeusz – Wrocław
Brenzak Marek – Wrocław
Broniszewski Szymon – Bąki /Kobierzyce
Bryda Tadeusz i Maria – Wrocław
Brzoza Dariusz i Aneta – Tokary /Długołęka
Budziński Patryk – Wierzbice /Kobierzyce
Bujak Irena – Toruń
Bukowski Szymon – Ostrzeszów
Burek Małgorzata – Kluczbork
Burzyńska Łucja – Wrocław
Błażejewski Robert i Anna – Brzozówka /Dobrzejewice
Charchut Wioletta – Wrocław
Chmielewska Magdalena – Wrocław
Chmielewski Leszek – Wrocław
Cholma Tomasz – Wrocław
Chrzanowski Adam – Gniechowice /Kąty Wrocławskie
Cieślak Andrzej i Beata – Brzeg
Czach Beata – Paczków
Czajka Aleksandra – Narzym /Iłowo-Osada
Czajka Bożena – Narzym /Iłowo-Osada
Czakaj Grzegorz i Beata – Wrocław
Czakaj Grzegorz Józef – Wrocław
Czekańska Helena – Bolków
Czekański Edward – Bolków
Czerwiec Czesław – Bielany Wrocławskie
Czerwonajcio Tomasz – Wrocław
Cześniewicz Maciej i Anna – Staniszów /Jelenia Góra
Cześniewicz Zbigniew i Ewa Plewińska-Cześniewicz – Wrocław
Czuszkiewicz Barbara – Wrocław
Dąbkiewicz Stanisława – Wrocław
Daleczko Władysław i Teresa – Wrocław
Dańczuk Paweł i Teresa – Kobierzyce
Dec Ewa – Gliwice
Dec Jakub – Gliwice
Dobosz Łukasz – Tychnowy /Kwidzyn
Dobrowolska Ewelina – Wrocław
Domagała Zdzisław i Helena – Wrocław
Domalska-Duras Elżbieta – Wrocław
Dominiak Anna – Wrocław
Dorsz Łukasz i Katarzyna – Ostrzeszów
Dratwa Stanisław i Halina – Wrocław
Drogi Radosław – Ostrzeszów
Duda Anna – Wrocław
Duś Tadeusz – Bolków
Dutke Edward – Rogów Sobócki /Sobótka
Dziembowska Gabriela – Toruń
Dzierżanowski Witold i Barbara – Wrocław
Dzik Grzegorz – Wrocław
Dzwończyk Paweł i Beata – Pruszowice /Wrocław
Elsner Maria – Chojnów
Fabiniak Tomasz – Wrocław
Fidyka Grzegorz i Agata – Szczerców
Fijałkowski Adrian – Głuchołazy
Frąszczak Robert i Wioletta – Ostrzeszów
Fuławka Ryszard i Izabela – Jawor
Fyk Stefan i Lucyna – Gręboszów /Domaszowice
Gac Józef i Anna – Gumniska
Garwacki Robert – Warszawa
Gemza Jan i Janina – Gliwice
Godawa Paulina – Oława
Golińska Kamila – Wrocław
Goliński Wiesław i Grażyna – Wrocław
Górecka Aniela – Żarów
Górka Bożena – Wrocław
Górka Czesława – Bielsko-Biała
Górnicka Marianna – Płock
Górski Waldemar – Ruda Różaniecka
Grajewski Jacek – Szczytno
Grendziak Krystyna – Gliwice
Grochocka Czesława – Toruń
Grochola Robert – Tarnów
Gruszewski Leonard – Gliwice
Grzegorczyk Katarzyna – Wierzbice / Kobierzyce
Grzeszek Andrzej – Wrocław
Grzybowski Robert i Katarzyna – Warszawa
Guściora Beata – Dobrzykowice /Kamieniec Wrocławski
Guszpit Irena – Wrocław
Głowala Wojciech i Barbara Dróżdż-Głowala – Wrocław
Harapin Iwona – Wierzbice /Kobierzyce
Hebda Barbara – Kobierzyce
Hebda Władysław i Janina – Kobierzyce
Hetman Robert – Wrocław
Hipe Monika – Włocławek
Hofman Grzegorz – Wrocław
Horwath Marcin i Katarzyna – Kobierzyce
Hołubowicz Agnieszka – Wierzbice /Kobierzyce
Hołubowicz Ryszard i Kazimiera – Wierzbice /Kobierzyce
Hursowicz Czesław i Aleksandra – Kobierzyce
Iwan Robert i Joanna – Wrocław
Jabłońska Anna – Ostrzeszów
Jagodziński Krzysztof i Barbara – Puszczykowo
Jakubowska-Lewandowska Wioletta – Wrocław
Jakubowski Sławomir – Wrocław
Janiszewska Katarzyna – Pustków Żurawski /Kobierzyce
Janiszewska Urszula – Wrocław
Janiszewski Mariusz – Pustków Żurawski /Kobierzyce
Janiszewski Tadeusz i Grażyna – Pustków Żurawski/ Kobierzyce
Jaworska Agnieszka – Tyniec Mały
Jendrusz Dorota – Krępna /Zdzieszowice
Jochmann Halina – Toruń
Juchniewicz Robert – Świeradów-Zdrój
Jurdziak Marcelina i Leszek – Wrocław
Kaczmarek Ewa – Ostrzeszów
Kalarus Renata – Brzesko
Kania Mariusz i Bożena – Lipno
Kapuściarek Anna – Radomsko
Kawalla Piotr – Wrocław
Kawka Elżbieta – Opolno-Zdrój /Sieniawka
Kazachenko Illya – Wrocław
Kazimierczak Małgorzata – Wrocław
Kempa Paweł i Alicja – Ostrzeszów
Kępa Aleksandra – Żuromin
Kesler Kamil – Wrocław
Kilińska Kornelia – Toruń
Kiliński Piotr i Anita – Toruń
Klarenbach Wiesław i Grażyna – Gliwice
Klepacz Jerzy i Urszula – Wrocław
Klimiuk Leszek – Tyniec Mały
Koba Jarosław – Wrocław
Kocenda Waldemar – Wrocław
Kolawa Dariusz i Małgorzata – Toruń
Kondracki Ryszard i Michalina – Wierzbice Wrocławskie /Kobierzyce
Kopczyński Grzegorz – Smardzów/ Oleśnica
Kopeć Dariusz i Kamila – Wrocław
Kopeć Piotr i Agnieszka – Tyniec Mały /Kobierzyce
Kopeć Zofia – Wrocław
Kopystyński Jakub – Wrocław
Kopystyński Tadeusz i Wanda – Wrocław
Korkuś Waldemar i Bożena – Cieszyce /Kobierzyce
Korneliusz Andrzej i Marzena – Lublin
Korniak Józef i Henryka – Wrocław
Kościelniak Anna – Ligota Piękna/ Wisznia Mała
Kościelniak Tadeusz – Wrocław
Kowala Dariusz i Małgorzata – Toruń
Kowalczyk Andrzej – Ostrzeszów
Kowalczyk Andrzej – Wrocław
Kowalski Grzegorz i Joanna – Toruń
Kowina Jacek – Słupno /Radzymin
Kozera Bartosz – Wysoka /Wrocław
Kozera Mieczysław, Kaja – Wysoka /Wrocław
Kozina Dominik i Barbara – Chełm
Kozioł Ryszard i Maria – Kobierzyce
Kozłowski Ryszard i Renata Wychowałek-Kozłowska – Wrocław
Kołcz Jan i Anna – Ruda Śląska
Kołodziej Andrzej – Wrocław
Kołodziejski Grzegorz – Wrocław
Kołodziejski Grzegorz i Anna – Wrocław
Kramkowska Agnieszka – Wieniec /Brześć Kujawski
Kramkowski Jacek – Wieniec /Brześć Kujawski
Krawczyk Beata i Zygmunt – Kluczbork
Krawiec Marian i Stanisława – Wierzbice /Kobierzyce
Krupa Agnieszka – Sobótka
Krzaklewski-Stanisławski Jacek – Wrocław
Krzaklewski-Stanisławski Jacek i Bogumiła – Wrocław
Krzaklewski-Stanisławski Tomasz – Wrocław
Krzesaj Mariusz – Wołczyn
Kuchta Tomasz i Małgorzata – Dębowiec
Kuchta Zbigniew i Teresa – Gniew
Kuciński Rafał i Dominika – Warszawa
Kucznier Anna – Wrocław
Kujawska Barbara – Częstochowa
Kulczycki Wojciech – Żurawice /Kobierzyce
Kurzewski Tomasz – Ślęza
Kuś Łukasz i Katarzyna – Głogów
Kuterek Ireneusz – Bielany Wrocławskie /Kobierzyce
Kwieciński Tomasz – Wrocław
Kłos Danuta – Wrocław
Lamek Edward – Kobyla Góra
Leniar Krzysztof – Kluczbork
Lenkiewicz Marek i Beata – Wrocław
Lepka Andrzej i Renata – Królikowice /Kobierzyce
Leśniak Jan i Małgorzata – Ostrzeszów
Leśniak Jerzy i Józefa – Wrocław
Leśniak Paweł – Wrocław
Leśniak Władysław i Halina – Bielany Wrocławskie /Kobierzyce
Leśnowolski Arkadiusz i Grażyna – Warszawa
Leżaj Danuta – Cieszyce /Kobierzyce
Leżaj Kamila – Cieszyce /Kobierzyce
Ligęska Krzysztof i Barbara – Gumniska
Lisek Milena – Wrocław
Lisik Jan i Agnieszka – Wrocław
Lupa Jan – Podobin /Niedźwiedź
Machura Erwin – Sobótka
Mackiewicz Rafał i Anna Orzechowska-Mackiewicz – Jelenia Góra
Maczulonis Zdzisław – Święta Katarzyna
Magdej Jan i Stanisława – Krzywizna /Kujakowice Górne
Majcher Mariusz – Wrocław
Majchrzak Marta – Pęgów /Oborniki Śląskie
Majerik Malwina – Mysłaków /Marcinowice
Majerik Stanisław – Mysłaków /Marcinowice
Majkrzak Piotr i Urszula – Zawichost
Marcinkowska Grażyna – Toruń
Marcinkowska Grażyna – Rozgarty /Zławieś Wielka
Markiewicz Bolesław i Elżbieta – Wrocław
Markiewicz Szymon – Oława
Martin Anna – Wrocław
Maścianica Leszek i Emilia – Wrocław
Masłosz Mariusz i Ewa – Wrocław
Matysik Zofia – Krzeszowice
Maziarz Sławomir i Joanna – Dzierżoniów
Mazur Tomasz i Anna – Tyniec Mały /Kobierzyce
Małczak Wiesław – Częstochowa
Mencel Patrycja – Wrocław
Michalak Natalia – Strachów /Sobótka
Michalewicz Włodzimierz – Wrocław
Michalski Aleksander i Wioletta – Zaprężyn/ Mirków
Michalski Artur – Zaprężyn /Mirków
Michorczyk Daniel i Anna – Oława
Mikuś Urszula – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Milczanowska Magdalena – Wrocław
Molenda Marcin – Wrocław
Molikowska-Tymczak Maria – Wrocław
Muchewicz Paweł – Toruń
Muchewicz Zbigniew i Jolanta – Toruń
Muchewicz Łukasz – Toruń
Muraczewski Wiesław – Ślęża
Murawska Urszula – Wrocław
Nadborska Iwona – Oleśnica
Nadborski Michał – Oleśnica
Nawalicki Witold i Anna – Wrocław
Nawrot Agnieszka – Wrocław
Neuman Marta – Wrocław
Niewiara Jolanta – Wrocław
Nowak Eugeniusz – Górzyce /Kąty Wrocławskie
Nowak Ireneusz i Halina – Wrocław
Nowak Piotr i Stepanka – Łosice /Mirków
Nowak Łukasz – Wrocław
Nowakowska Anna – Oleśnica
Nowakowski Ryszrd i Alicja – Wrocław
Nowicki Bronisław i Adela – Sobótka
Okulewicz Regina – Wrocław
Olszewski Lesław i Czesława – Wrocław
Orzechowski Ireneusz i Urszula – Wrocław
Orłowska Teresa – Toruń
Ostaś Lucyna – Oleśnica
Ostrejko Janina – Cieszyce
Otlewski Lesław – Strzegom
Pacholik Ryszard i Ewa – Żerniki Małe /Kobierzyce
Padewska Helena – Sobocisko
Paprotny Sławomir i Dorota – Wrocław
Parafiński Marek – Wrocław
Pasak Marcin – Kobierzyce
Pasternak Jacek – Wrocław
Paszkowska Bogusława – Goleniów
Pawlak Barbara – Toruń
Pawlarczyk Józef i Emilia – Gliwice
Pałys Andrzej i Agnieszka Kosztyło-Pałys – Wrocław
Perz Kazimierz i Maria – Wronki
Piasecka-Grzeszek Alicja – Wrocław
Piecuch Dorota – Boguszów-Gorce
Pilch Agnieszka – Wieprz
Pinkosz Marian i Halina – Prężyce /Miękinia
Piotrowicz Agnieszka – Wrocław
Piotrowicz Maria – Kąty Wrocławskie
Piotrowski Sławomir – Wrocław
Pisarek Krystyna – Gdańsk
Piskorz Alicja – Wrocław
Piszcz Marek – Wrocław
Pochopień Janusz i Iwona – Gliwice
Podolski Marcin i Aneta – Oława
Podwójniak Marek i Iwona – Sieradz
Poteralski Andrzej i Bożena – Wrocław
Prokop Sławomir – Domasław/ Kobierzyce
Przyczka Michał – Wrocław
Ptaszyński Jerzy i Krystyna – Toruń
Ptaszyński Szymon, Krystyna – Toruń
Płatek Wiesław i Marta – Wrocław
Rainsz Sylwia – Lasowice Małe
Ratajczyk Ewa – Wrocław
Ratajczyk Ryszard – Wrocław
Regulski Elżbieta i Krzysztof – Bielany Wrocławskie
Rej Tadeusz – Wrocław
Rodak Kazimierz i Danuta – Szczepankowice /Kobierzyce
Rogalewska Monika – Kobierzyce
Rogalewski Zdzisław i Krystyna – Kobierzyce
Rogiński Artur i Paulina – Warszawa
Rokosz-Konieczna Jolanta – Puławy
Romańczuk Halina – Kobierzyce
Romanowski Jan i Małgorzata – Opole
Rosa Tadeusz i Sabina – Bytnik/ Głogów
Rossa Zbigniew i Honorata – Ostrzeszów
Rożek Dawid – Gniew
Rudnicki Hieronim i Alicja – Wrocław
Rusek Marcin – Michałowice /Sobótka
Rusin Lucjan i Krystyna – Krzyżowice /Kobierzyce
Ruszel Paweł – Tyniec Mały /Kobierzyce
Rydzewski Radosław i Anna – Wrocław
Rygiel Jan i Jadwiga – Wojaszówka
Rzepczyńska Ewa – Lublin
Sabok Leszek – Wrocław
Sanecki Marek – Wrocław
Sałamaszyński Adam i Barbara – Wrocław
Schabik Marcin – Gniechowice/ Kąty Wrocławskie
Schabik Marek i Urszula – Gniechowice /Kąty Wrocławskie
Ścibisz Grażyna – Wrocław
Senetra Stefania – Korczmin /Ulhówek
Siemiński Ryszard i Renata – Toruń
Sikora Teresa – Wrocław
Sikora Żaneta – Wrocław
Sinica Marek i Katarzyna – Opolno-Zdrój /Sieniawka
Siudzik Janusz – Brzeg
Skorupski Tomasz i Maria – Leszno
Skotnicki Ryszard i Jadwiga – Wrocław
Skrzyniarz Jacek i Agnieszka Niedźwiedź-Skrzyniarz – Kobierzyce
Śliwa Adam – Wrocław
Smolak Teresa – Wrocław
Smolski Marianna – Berlin/ Niemcy
Śnieciński Józef – Wrocław
Śnioch Krztsztof – Wrocław
Sobkowicz Danuta – Jasienica
Sokalski Jerzy – Oława
Sokalski Mirosław i Czesława – Domasław /Kobierzyce
Solpa Wiesław i Marzena – Siedlakowice /Sobótka
Sosna Czesław i Janina – Toruń
Sowa Adam i Jolanta – Katowice
Sowizdrzał Jan – Pasikurowice/ Mirków
Special Zdzisław i Joanna – Wrocław
Sperzyńska Eleonora – Wierzbice /Kobierzyce
Stachowiak Tadeusz – Kryniczno /Środa Śląska
Starzec Eugeniusz i Jolanta – Wola Filipowska /Krzeszowice
Staszczyńska Helena – Wrocław
Staszewski Wojciech i Ewa – Bydgoszcz
Stęgłowski Ryszard i Teresa – Rogów Sobócki
Stelmaszczuk Maria – Sokołów Podlaski
Stiller-Weretko Maria – Wrocław
Stolorz Alina – Wrocław
Straszewski Piotr – Bielany Wrocławskie /Kobierzyce
Streich Zofia – Toruń
Strycharczyk Tomasz – Gliwice
Strzelczyk Dorota – Piastów
Sułek Andrzej i Elżbieta – Wrocław
Świerczek Marian i Elżbieta – Wrocław
Sygulla Jerzy – Kluczbork
Sypek Jacek – Wrocław
Sypek Marzena – Wrocław
Szczegodziński Jacek – Owsianka /Kobierzyce
Szczepanik Krzysztof – Wrocław
Szczepański Franciszek i Maria – Toruń
Szczerba Edward i Maria – Domasław /Kobierzyce
Szczerba Jan i Mariola – Nicponia/ Gniew
Szczerba Tomasz – Nicponia/ Gniew
Szepelak Marzena – Wrocław
Szeremeta Jacek – Trzebnica
Szklaryk Anna – Wierzbice Wrocławskie /Kobierzyce
Szmatuła Waldemar – Wrocław
Szufryn Aleksander – Wrocław
Szura Janina – Chojnów
Szymańska Anna – Wrocław
Szymańska Wanda – Wrocław
Słabosz Andrzej i Maria – Częstochowa
Tarczoń Marek i Grażyna – Warszawa
Targoni Ireneusz – Gniechowice /Kąty Wrocławskie
Tarnawa Rafał – Wrocław
Teślak Renata – Lubnów/ Oborniki Śląskie
Teśluk Emil i Ewa – Wrocław
Trestka Helena – Domasław /Kobierzyce
Tubicz Jerzy i Anna – Wrocław
Tymań Adam i Teresa – Wrocław
Tyndel Rafał – Michałowice/ Sobótka
Uzar Michał i Aneta – Wrocław
Wakulski Jacek i Magdalena – Lutynia /Miękinia
Wasilewska Angelika – Krzyżowice /Kobierzyce
Waszczak Andrzej i Agata – Wrocław
Wawrzyniak Lucyna – Kobierzyce
Wałek Janusz i Wanda – Tyniec Mały /Kobierzyce
Wałek Mateusz – Tyniec Mały
Węglewski Hubert – Łozina /Mirków
Węgrzyn Krzysztof i Bożena – Kobierzyce
Węgrzyn Piotr i Kazimiera – Kobierzyce
Wentowska Ewa – Pruszcz Gdański
Wentowska Ryszard i Helena – Gdańsk
Wernerowicz Barbara – Toruń
Wernerowicz Bernard – Toruń
Wesoły Bernard – Cieszyn
Wielądek Daniela – Wrocław
Wielebski Jerzy i Maria – Wrocław
Wilczyński Wojciech i Leonarda – Walim
Wilisowski Jan i Anna – Domianowice/ Kobierzyce
Wiśniowski Adrian – Gumniska/ Dębica
Witkowski Czesław i Danuta – Wrocław
Witkowski Marcin – Wrocław
Wojciechowski Wojciech i Liliana – Wrocław
Wójcik Małgorzata – Wrocław
Wójcik Renata – Wierzbice Wrocławskie /Kobierzyce
Wójcik Stanisław i Teresa – Wierzbice /Kobierzyce
Wójcik Wiesława – Wrocław
Wojewódka Michał – Wrocław
Wojtasiuk Jerzy i Anna – Wrocław
Wojtczak Edward i Lucyna – Wrocław
Wojtowicz Anna – Wrocław
Wojtuń Przemysław – Wrocław
Woliński Andrzej i Ewa – Witoszów Dolny /Świdnica
Wołowiec Agnieszka – Gumniska
Wołowiec Dominik – Dębica
Wrębiak Zofia – Korczmin /Ulhówek
Wyszyńska Jolanta – Bełchatów
Włoch Joanna – Pcim
Zalewska Irena – Toruń
Zasępa Jacek i Ewelina – Sobótka
Zdanowski Wiesław – Warszawa
Zdunek Zbigniew – Sobótka
Zduniak Zofia – Toruń
Zduńska Zofia – Toruń
Zielińska Irena – Flensburg/ Niemcy
Ziętala Romuald i Grażyna – Celestynów
Zimoch Marek – Ligota Górna/ Kluczbork
Ziółkowski Leszek – Wrocław
Żmijewska Anna – Wrocław
Zochniuk Maria – Bolków
Zofiński Bronisław – Wrocław
Żółtański Stanisław i Krystyna – Wrocław
Żurawski Jacek i Małgorzata – Toruń
Żurawski Krzysztof i Beata Kopff-Żurawska – Chrząstawa /Czernica
Zychowicz Piotr i Joanna – Goleniów
Żyski Marcin i Anna – Poznań
Łakomiec Jarosław i Ewa – Sobótka
Łebski Stanisław – Szklarka Myślniewska /Ostrzeszów
Łukasiewicz Artur – Wrocław
Łukasiewicz Zenon i Grażyna – Wrocław
Łyszczarczyk Janusz i Katarzyna – Wodzisław Śląski

DOM SAMOCHODOWY GERMAZ SP. Z O.O. – Wrocław
WOJCIECH S DĄBROWSKI – Wrocław

2011

Achtabowska Agnieszka – Toruń
Achtabowski Karol i Agnieszka – Toruń
Adamczyk Bernardyna – Kłodzko
Adamczyk Maria – Małuszów
Adamiec Adam – Łódź
Adamkiewicz Andrzej i Urszula – Osiek /Zawidz
Adamowicz Marcin – Wrocław
Adamska Łucja – Poznań
Ahiejczyk Władysław – Toruń
Aleksandowicz-Kot Barbara – Warszawa
Andryśkiewicz Agnieszka – Tomaszów Mazowiecki
Andrzejczak Andrzej – Gdynia
Andziak Henryk i Bożena – Warszawa
Antas Gerard – Darłowo
Antonajtis-Nykiel Ewa – Płock
Antoszczyszyn Daniel – Cybinka
Anyszkiewicz Andrzej – Zgorzelec
Babiak Bartosz i Jolanta – Wrocław
Babiak Marcin – Żarów
Babicz Anna – Żarska Wieś /Zgorzelec
Babiński Stanisław i Zofia – Bielsko-Biała
Baca Barbara – Toruń
Baca Monika – Toruń
Baca Piotr – Miechów
Bączyk Piotr – Dobrzyca
Badocha Zbigniew – Kwidzyn
Bagińska Tatiana – Gdynia
Bagiński Jacek – Sobótka
Bagiński Sławomir i Maria – Szreńsk
Bąk Ewelina – Huta Koszary /Bieliny
Bakuła Kazimierz – Piła
Balinowski Zdzisław i Danuta – Wrocław
Banach Bogdan i Ewa – Stalowa Wola
Banachowicz Józef – Kraków
Banaszak Emilia – Zielona Góra
Banaszkiewicz Mariusz – Śródka /Chrzypsko Wielkie
Baran Adam i Agata – Wrocław
Baranek Zbigniew – Katowice
Barański Janusz – Wrocław
Barański Marian – Poznań
Barczak Dariusz i Anna – Grudziądz
Bartczak Anita – Kładno /Dobrzyca
Bartnik Jerzy – Wrocław
Bartoszek Izabela – Gniezno
Baszak Grzegorz – Brzeg
Bałtrun Anna – Olsztyn
Beczek Józef i Grażyna – Sokola /Kłoczew
Będkowska Joanna – Dąbrowa Górnicza
Bednarczyk Maciej – Kielce
Bednarska Anna – Wrocław
Bednarska Katarzyna – Płock
Bednarski Leszek i Maria – Wrocław
Bekier Joanna – Warszawa
Beliński Marcin – Kalisz
Berger Katarzyna – Golub-Dobrzyń
Berlik Teresa – Krapkowice
Bernaciak Piotr i Anna – Bydgoszcz
Bernaś Monika – Ratajno /Łagiewniki
Berłowski Adam i Agnieszka – Popowice /Jordanów
Betlej Jan i Krystyna – Rzeszów
Beyger Katarzyna – Ciechocin
Bezowski Piotr – Szczawno-Zdrój
Białek Helena – Wrocław
Białka Mateusz – Wrocław
Biegański Adam – Poznań
Biel Roman i Agnieszka – Tyniec Mały
Biel Roman i Agnieszka – Magnice /Kobierzyce
Bielawiec Ewa – Białystok
Bienias Adam i Małgorzata – Kołczew
Biernacka Gabriela – Wrocław
Biesiada Jacek i Elżbieta – Blizanów Drugi
Bieżyńska Katarzyna – Świdnica
Binasiewicz Edward i Stanisława – Wojciechów /Lubomierz
Binczak Jaromir – Goleniów
Biszczak Zenon i Barbara – Wrocław
Blum Leszek i Halina – Wrocław
Bochenek Anna – Kraków
Bochenek Marek – Tarnowskie Góry
Bochenek-Sroka Halina – Czerna /Krzeszowice
Bochna Urszula – Wrocław
Bochnia Artur – Bytom
Bodus Łukasz – Pruszcz Gdański
Bogdański Leonard i Krystyna – Wrocław
Boguś Zbigniew i Katarzyna – Wrocław
Bojczuk Łukasz i Anna – Kąty Wrocławskie
Borek Stanisław – Wrocław
Borgulat Ewa – Częstochowa
Borkowska Cynthia – Milanówek
Borowiec Edward i Elżbieta – Mirzec-Ogrody
Borowski Marcin – Poznań
Borowski Mariusz – Warszawa
Borzemska Barbara – Wrocław
Borzyszkowski Paweł i Genowefa – Przechlewo
Bralewski Wojciech i Iwona – Konstatynów Łódzki
Braun Tomasz – Ciemniki /Jeżewo
Brodawka Marianna – Wrocław
Brodawka Tadeusz – Wrocław
Bryk Tomasz – Konradów /Lądek-Zdrój
Brzezilska Anna – Ruda Śląska
Brzezilski Jarosław – Ruda Śląska
Brzezińska Halina – Lublin
Bubicz Barbara – Warszawa
Buczek Wojciech – Kraków
Buczkowski Rafał – Wrocław
Buda Konrad i Barbara Belcik-Buda – Parszów /Wąchock
Budzejko Witold i Teresa – Puńsk
Bujak Irena – Toruń
Bujakowski Przemysław i Anna – Kraków
Bujalska Agnieszka – Łódź
Bujnowicz Zygmunt – Konstantynów Łódzki
Burska Helena – Tyniec Mały /Kobierzyce
Burski Edward i Maria – Tyniec Mały /Kobierzyce
Bury Artur i Lucyna – Czudec
Bury Bożena – Wrocław
Bury Ryszard i Krystyna – Wrocław
Buryta Maria – Bochnia
Butkiewicz Jadwiga – Kędzierzyn-Koźle
Butwin Barbara – Świętochłowice
Błaszczyński Paweł – Wrocław
Błaszkiewicz Paweł – Wilczewo /Radomin
Błażejewski Robert – Toruń
Błażejewski Robert i Anna – Brzozówka /Dobrzejewice
Błażyńska Agnieszka – Grudziądz
Błażyńska Teresa – Grudziądz
Błażyński Leszek i Elżbieta – Grudziądz
Błocki Jacek – Warszawa
Błotko Monika – Lędziny
Błyskal Arkadiusz i Katarzyna – Wrocław
Cap Karolina – Przychody /Międzyrzec Podlaski
Cegłowski Adam i Renata – Gostynin
Cesarz Lesław i Janina – Szczepankowice /Kobierzyce
Chalasiewicz Michał – Wrocław
Charowska Elżbieta – Kraków
Chałupczyński Mateusz – Piaski /Sierpc
Chlebowska Kamila – Toruń
Chmiel Stefania – Wrocław
Chmiel-Wawrzyniak Grażyna – Grudziądz
Chmielewska Czesława – Wałbrzych
Chmielewski Jacek – Wrocław
Chmielowiec Jan i Marianna – Postronna /Koprzywnica
Chmura Krzysztof i Anita – Dębica
Chojnacki Marek – Kraków
Chojnowska Luiza – Warszawa
Chomicz Łukasz – Dębno
Chrostowki Andrzej i Maria – Ostrów Mazowiecka
Chrostowski Marcin – Marki
Chudoba Danuta – Tyszowce
Chyziński Henryk i Agnieszka – Sosnowiec
Cichoń Wojciech i Iwona – Łagiewniki
Ciejka Krzysztof i Agnieszka – Kielce
Cieślik Paweł i Jadwiga – Kozy
Cieślik Piotr – Więcbork
Cioch Katarzyna – Bytom
Ciurla Tomasz – Pewel Mała /Świnna
Cymerman Rafał – Kwidzyn
Czachorowski Janusz i Zofia – Magdalenka /Lesznowola
Czajkowska Janina – Wrocław
Czakaj Grzegorz i Beata – Wrocław
Czarnasiak Jerzy – Wrocław
Czarnasiak Jerzy i Małgorzata – Wrocław
Czarnasiak Małgorzata – Wrocław
Czarny Władysław i Barbara – Ruda /Wieluń
Czechowska Anna – Warszawa
Czerniga Sławomir – Uherce Mineralne
Czerny Fryderyk i Ewa – Rogożnik
Czerwiec Czesław – Bielany Wrocławskie
Czerwonka Robert – Zakrzewo /Kozłowo
Cześniewicz Zbigniew i Ewa Plewińska-Cześniewicz – Wrocław
Czopor Bogdan – Paczków
Czupryńska Anna – Brodnica
Czyżo Henryk – Ołdrzychowice Kłodzkie
Dąbrowska Elżbieta – Czatkowice /Milicz
Dąbrowska Urszula – Białystok
Dąbrowski Michał – Słupno
Dącer Jan i Anna – Radwanice /Święta Katarzyna
Daleczko Władysław i Teresa – Wrocław
Darasz Bronisław i Bronisława – Hucisko Jawornickie /Manasterz
Darmas Anna – Radom
Dasiewicz Paweł i Maria – Poznań
Dębek Monika – Mława
Debetr Adam i Marzena – Krosno Odrzańskie
Dębska Agnieszka – Warszawa
Dębska Wiesława – Lublin
Dębski Waldemar – Świnice Warckie
Dec Agnieszka – Złotów
Deja Ryszarda – Pruszcz Gdański
Demko Józef i Anna – Przemyśl
Demski Dariusz – Żyrardów
Demuth Krzysztof i Zofia – Elbląg
Dobosz Łukasz – Tychnowy /Kwidzyn
Dobrowolski Stanisław i Maria – Kraków
Domagała Franciszek i Alina – Kraków
Domalewski Krzysztof – Gdynia
Domańska Agnieszka – Warszawa
Domarecka Ewa – Warszawa
Domogała Maria – Tychy
Doroz Stanisław – Wojsławice /Złota
Doroziński Dariusz i Marzena – Bożnów /Żagań
Dowhan Janusz i Danuta – Rzeszów
Dołębska Iwona – Lębork
Dołęgowski Piotr – Lubatówka /Iwonicz Zdrój
Drapińska Stefania – Kłodawa
Drawc Franciszek i Krystyna – Domatowo /Leśniewo
Drężek Katarzyna – Dylewo /Kadzidło
Drzewiecka Zuzanna – Solec Kujawski
Drzewiecki Marek i Ewa – Gniezno
Duleba Iwona – Kielce
Dulęba Krzysztof i Bożena – Suchedniów
Dulian Przemysław – Wrocław
Dumana Stanisław i Teresa – Łęka /Korzenna
Duś Tadeusz – Bolków
Dybka Robert – Radomsko
Dyczewska Justyna – Pabianice
Dyczewski Arkadiusz – Wilkowice /Zbrosławice
Dymiński Rafał i Lucyna – Wrocław
Dziąbowska Gabriela – Toruń
Dziadek Daniel i Emilia – Cieszyce /Kobierzyce
Dziadkiewicz Andrzej – Trybsz /Łapsze Niżne
Dziębowski Paweł – Szczepankowice
Dziedzic Stanisław – Kraków
Dziedzic Władysław i Krystyna – Ochmanów /Podłęże
Dzięgielewski Dariusz – Wrocław
Dziembowska Gabriela – Toruń
Dzieńska Janina – Tarnów
Dzierżyński Krzysztof i Izabela – Wasilków
Dziewięcka Henryka – Opatów
Dzik Marcin – Wrocław
Dzwończyk Elżbieta – Wrocław
Dzwończyk Paweł i Beata – Pruszowice /Wrocław
Falba Jan i Helena – Piekary Śląskie
Fałda Małgorzata – Sieniczno /Olkusz
Feliciak Tomasz – Błonie
Fert Krystian i Ewa – Błonie
Fiedziukiewicz Wojciech – Sokółka
Figacz Ewa – Wrocław
Figiel Teresa – Skierniewice
Fijałkowski Marek – Skarżysko Kościelne
Filipiak Patryk – Konin
Filipkiewicz Anna – Radom
Filipowski Ryszard – Opole
Flaka Kamila – Świdnica
Flemming Mrta – Olkusz
Florek Barbara – Warszawa
Foriasz Teresa – Wrocław
Frączek Elżbieta – Piastów
Frankowski Stanisław i Irena – Plewiska
Frąszczak Alina – Wrocław
Furmanowski Roman i Mirosława – Wrocław
Fuławka Ryszard i Izabela – Jawor
Gabalski Edward i Bogusława – Letnica
Gac Agnieszka – Gumniska
Gac Józef i Anna – Gumniska
Gaj Mariusz – Wrocław
Gajda Danuta – Łętownia
Gajdemski Andrzej – Toruń
Gajdur Maciej – Świebodzice
Gajewski Arkadiusz i Renata – Tomaszów Mazowiecki
Gajewski Józef i Krystyna – Krapkowice
Gajewski Ludwik – Brwinów
Gajzler Jolanta – Radom
Gala Anna – Dąbrowa Górnicza
Galeja Danuta – Bielsko-Biała
Galewska Ewa – Toruń
Gamdzyk Tomasz – Warszawa
Garbacik Alina – Świdnik
Garczyński Dariusz – Głowno
Garncarek Dariusz i Alicja – Miękinia
Gąsior Franciszka – Siedlce
Gąsior Marcin – Stryjno-Kolonia /Rybczewice
Gaszkowski Ryszard i Mirosława – Bydgoszcz
Gemza Jan i Janina – Gliwice
Getler Mateusz – Gogołowa /Połomia
Getler Robert i Anna – Pomiechówek
Gieruszyńska Sylwia – Bielsko-Biała
Gil Sławomir i Bożena – Zgierz
Ginter Wojciech – Płoty
Glazik Wojciech – Brzoza /Nowa Wieś Wielka
Gluecklich Leszek i Bożena – Pyskowice
Gocłowski Marian – Wrocław
Gogacz Włodzimierz i Krystyna – Tokary /Mirków
Goluba-Fil Urszula – Warszawa
Góra Mirosław – Kocudza Trzecia /Dzwola
Góra Zofia – Koszalin
Góralski Zbigniew i Ewa – Jelenia Góra
Gorczyński Krzysztof – Gdańsk
Górczyński Piotr – Wrocław
Górecka Aniela – Żarów
Górecki Janusz i Danuta – Warszawa
Gorgis Tomasz i Renata – Kielce
Górka Czesław i Stefania – Byczyna
Górka Czesława – Bielsko-Biała
Górnicka Marianna – Płock
Górska Jadwiga – Bielsk Podlaski
Górzkowska Danuta – Wrocław
Gościej Krzysztof i Teresa – Kraków
Gościński Dawid – Muszyna
Gołuchowski Mariusz – Hucisko /Włodowice
Grabek Anna – Tomaszów Mazowiecki
Grabowska Irena – Rumia
Grabowski Włodzimierz i Maria – Brześć Kujawski
Graczyk Marcin – Wrocław
Graczyk Natalia – Poznań
Gralik Bogumiła – Bielawa /Konstancin-Jeziorna
Grąz Robert – Wrocław
Greber Seweryn – Bukowina Sycowska /Międzybórz
Grendziak Krystyna – Gliwice
Groblicki Rafał i Barbara – Wrocław
Grochocki Konrad – Warszawa
Grochola Dominik – Tarnów
Grochola Maria – Tarnów
Grochola Robert – Tarnów
Grycuk Arkadiusz i Mariola – Białystok
Grygiel Jerzy i Krystyna – Wrocław
Gryszpanowicz Bożena – Baboszewo
Grzegorczyk Katarzyna – Wierzbice / Kobierzyce
Grzegorzewski Robert i Małgorzata – Glinianka
Grzela Jan – Wrocław
Grzelecka Anna – Łomianki
Grzeszek Adam – Piła
Grzybowski Robert i Katarzyna – Warszawa
Grzywniak Jan i Teresa – Tyniec Mały /Kobierzyce
Gumińska Stanisława – Gniechowice
Guszpit Irena – Wrocław
Gwiazda Joanna – Grójec
Gżyl Anna – Olkusz
Gładysiak Tadeusz – Wrocław
Głodek Wojciech – Okrągła Łąka
Hajduczenia Ryszard i Czesława – Koszalin
Hajduk Zdzisław i Grażyna – Leszno
Handz Ryszard i Leokadia – Wrocław
Handzlik Adam – Chrząstawa Wielka /Czernica
Hanzel Jacek i Wioletta – Piekary Śląskie
Harapin Andrzej i Beata – Wierzbice /Kobierzyce
Harapin Iwona – Wierzbice /Kobierzyce
Hasa Henryk i Bożena – Gdańsk
Hałgas Jan i Ewa – Warszawa
Hebda Piotr – Budzów /Srebrna Góra
Hebda Władysław i Janina – Kobierzyce
Hertmanowski Zbigniew – Zielona Góra
Hinc Adam i Irena Damps-Hinc – Garcz /Chmielno
Hinkelman Rafał – Bielany Wrocławskie
Hoffa Łukasz – Buszewko /Pniewy
Hofman Grzegorz – Wrocław
Hofman Zygmunt i Elżbieta – Wrocław
Holeksa Sławomir – Poręba
Hopek Ewa – Dziwnów
Horwath Marcin i Katarzyna – Kobierzyce
Hołubowicz Agnieszka – Wierzbice /Kobierzyce
Hołubowicz Piotr – Wierzbice /Kobierzyce
Hołubowicz Ryszard i Kazimiera – Wierzbice /Kobierzyce
Ikwanty Elżbieta – Warszawa
Jackowicz Rafał i Monika – Sobótka
Jadczuk Adam i Alina – Płock
Jagieło Dariusz i Henryka – Trębaczew /Działoszyn
Jakubiak Katarzyna – Poznań
Jakubik Marcin – Oleśnica
Jakubowski Jan – Karbowo /Brodnica
Jakubowski Sławomir – Wrocław
Jancewicz Bernard i Maria Kruk – Wrocław
Janczura Tadeusz – Wrocław
Janeczek Irena – Częstochowa
Janeczek Łukasz – Stronie
Janiak Leszek i Marta – Wrocław
Janicki Paweł – Łódź
Janiczek Marian i Teodozja – Tuchów
Jankiewicz Wojciech – Stargard Szczeciński
Jankowska Barbara – Przytyk
Jankowska Danuta – Wałbrzych
Jankowska Stefania – Elbląg
Jankowski Jerzy i Barbara – Warszawa
Jankowski Tomasz i Sylwia – Rumia
Januchowski Mieczysław – Rogożno
Janur Antoni i Renata – Czerwionka-Leszczyny
Jarczyk Marta – Mikołów
Jarmuszewska Małgorzata – Wrocław
Jaroni Wojciech i Jadwiga – Wrocław
Jaruk Patrycja – Wrocław
Jarzęcki Włodzimierz i Danuta – Wrocław
Jasiówka Robert – Kraków
Jaskulak Henryka – Maciejowice
Jaworska Elżbieta – Wrocław
Jaworski Bogdan i Irena – Gorzków-Wieś
Jaworski Paweł – Wrocław
Jaworski Tomasz – Wrocław
Jędrzejewski Antoni i Janina – Łysiec /Starcza
Jedynak Izabela – Stąporków
Jeziorowski Grzegorz i Barbara – Legnica
Jochmann Halina – Toruń
Jurach Adam i Zofia – Piła
Jurdziak Marcelina i Leszek – Wrocław
Jurecki Henryk – Wrocław
Jursz Wojciech – Warszawa
Jurusik Maria – Krosno
Just Damian – Wrocław
Just Kamila – Wrocław
Kaczanowska Daria – Lubin
Kaczmar Piotr – Wrocław
Kaczmarczyk Roman i Zofia – Wrocław
Kaczmarek Grzegorz i Małgorzata – Wałbrzych
Kaczmarek Michał – Szczytno
Kaczorowska Żaneta – Opole
Kaczorowski Wacław – Jelenia Góra
Kaczyńska Joanna – Warszawa
Kąkol Mieczysław i Renata – Jarosław
Kalinowski Sławomir – Sierpc
Kalińska Maria – Dębówka /Słomczyn
Kalińska Maria – Dębówka /Słomczyn
Kaliski Ryszard i Halina – Wrocław
Kamiński Grzegorz i Magdalena – Żmigród
Kamiński Jarosław – Łódź
Kanda Teresa – Legnica
Kandefer Damian i Danuta – Krosno
Kania Mariusz i Bożena – Lipno
Kaniowski Rafał i Barbara – Tumlin Węgle /Zagnańsk
Kaniut Ryszrd i Gabriela – Ruda Śląska
Kapuściarek Agnieszka – Wrocław
Karandziej Iwona – Wrocław
Karaś Paulina – Kargowa
Karolak Andrzej i Krystyna – Grodzisk Mazowiecki
Karolczak Czesław i Danuta – Paczków
Karpa Emil – Lublin
Karpicki Dominik – Gryfino
Karpus Hanna – Gdańsk
Karwowska Maria – Poznań
Karyś Dariusz i Iwona Siniarska-Karyś – Legnica
Kasicki Radosław i Urszula – Marki
Kasprzyk Damian – Opole
Kazberuk Piotr i Karolina – Białystok
Kaźmierczak Zofia – Sochaczew
Kaźmierczak Łukasz – Słubice
Kałek Artur – Zielona Góra
Kałek Danuta – Międzyrzecz
Kędzior Marian i Alina – Wrocław
Kempiński Paweł – Jackowo /Czernikowo
Kępa Jadwiga – Żuromin
Kępa Stanisław i Grażyna – Kępice
Kępczyńska Katarzyna – Warszawa
Kęska Bolesława – Łódź
Kęsy-Żyła Maja – Olkusz
Kielisz Jakub – Chybice /Pawłów
Kiereś Arkadiusz – Mosina
Kilińska Kornelia – Toruń
Kiliński Piotr i Anita – Toruń
Kirpa Barbara – Wrocław
Kirpa Mirosław – Wrocław
Kisiel Jerzy i Alina – Kraków
Kita Łukasz – Sosnowiec
Kitowska Teresa – Wrocław
Klamińska Małgorzata – Sosnowiec
Klarenbach Wiesław i Grażyna – Gliwice
Klichowska Ludmiła – Szczecin
Klim Mariusz – Orłów Drewniany-Kolonia /Izbica
Klimiuk Leszek – Tyniec Mały
Knapa Piotr – Piła
Kniat Iwona – Marcinkowice /Węgry
Kniaziuk Henryk i Mariola – Kozy
Kobędza Zbigniew i Halina – Zawadzkie
Kobiela Stanisław i Elżbieta – Wrocław
Kochalska Teresa – Toruń
Kochański Marek – Wrocław
Koczij Alina – Wrocław
Kokoszka Damian – Maniów /Mietków
Kolator-Awchimeni Elżbieta – Gdynia
Kolawa Dariusz i Małgorzata – Toruń
Kolcz Jan i Anna – Ruda Śląska
Kolczyk Janusz i Jolanta – Bolesław
Komarzeniec Dariusz – Lublin
Komincz Mariusz i Anna – Warszawa
Konarzewska Aleksandra – Warszawa
Konarzewska Krystyna – Warszawa
Koncman Henryka – Kalisz
Kondracki Ryszard i Michalina – Wierzbice Wrocławskie /Kobierzyce
Konecki Jan i Jadwiga – Gardeja
Konieczny Dariusz – Kobierzyce
Kopeć Piotr i Agnieszka – Tyniec Mały /Kobierzyce
Kopeć Zofia – Wrocław
Korytowski Marian i Krystyna – Poznań
Kosiński Leszek i Barbara – Wrocław
Kosior Zbigniew i Wiesława – Alfredówka /Nowa Dęba
Kośny Konstanty – Warszawa-Bemowo
Kośny Konstanty – Warszawa
Kosopko Piotr – Wrocław
Kostrzewa Kamila – Częstochowa
Kostrzewa Wojciech – Radom
Kostrzewski Mariusz – Toruń
Kostur Barbara – Kruszwica
Koszulek Maja – Pabianice
Kot Czesław i Irena – Kraków
Kot Ireneusz – Olszyna
Kotowska Natalia – Cybinka
Kotwicka Anna – Warszawa
Kotynia Wiesław i Marianna – Rokiciny-Kolonia
Kowalczyk Jan – Wrocław
Kowalczyk Wojciech – Przasnysz
Kowalczyk-Hernandez – Warszawa
Kowalik Arkadiusz i Anna – Żary
Kowaliński Stanisław – Wieruszów
Kowalska Anna – Warszawa
Kowalska Magdalena – Sosnowiec
Kowalski Bogusław – Polkowice
Kowalski Grzegorz i Joanna – Toruń
Kowalski Maciej – Warszawa
Kowalski Waldemar – Barczewo
Kowalski Zbigniew i Henryka – Podgać /Zabrodzie
Kowina Jacek – Słupno /Radzymin
Kowol Józef i Franciszka – Wrocław
Kozera Mieczysław, Kaja – Wysoka /Wrocław
Kozieł Jerzy – Strzegom
Kozieł Tadeusz – Warszawa
Kozina Dominik i Barbara – Chełm
Kozioł Jan i Kazimiera – Ostrów /Radymno
Kozioł Ryszard i Maria – Kobierzyce
Koźlik Piotr i Urszula – Chorzów
Kożuchowski Piotr i Barbara – Lędziny
Kozłowska-Kałek Joanna – Zielona Góra
Kozłowska-Rzeszotkowska Małgorzata – Malczyce
Kozłowski Kacper – Malczyce
Kozłowski Mirosław i Maria – Nasielsk
Kołakowski Jacek – Warszawa
Kołcz Sylwia – Gniechowice /Kąty Wrocławskie
Kołodziej Lech i Agnieszka – Warszawa
Kołodziejczyk Katarzyna – Bieruń
Kołodziejski Grzegorz – Wrocław
Kołodziejski Grzegorz i Anna – Wrocław
Kołowrotkiewicz Piotr i Ilona – Wrocław
Kołt Jan – Wrocław
Krahl Jacek – Głogów
Krajewski Patryk – Wolsztyn
Krakowiak Radosław – Słotwin /Załuski
Krasiński Bogusław – Świdnica
Krawczyk Beata i Zygmunt – Kluczbork
Krawczyk Daniel i Tamara – Czarne
Krawczyk Jan – Niemcza
Krawczyk Jarosław i Marta – Łowicz
Krawczyk Marek i Emilia – Warszawa
Krawczyk Tomasz – Wrocław
Krawiec Marek – Kobierzyce
Krawiec Sabina – Oława
Krawiel Tomasz – Gdynia
Kreczman Jacek i Mariola – Toruń
Krogul Wiesław – Świdnica
Król Marcin i Urszula – Polkowice
Król Piotr – Wrocław
Krug Dariusz i Barbara – Bydgoszcz
Kruszewski Roman – Wrocław
Kruszyński Marek i Alicja – Wrocław
Krysiński Przemysław – Koryta /Daszyna
Kryszczuk Adam – Dębogórze /Kosakowo
Kryszczuk Monika – Dębogórze /Kosakowo
Krzaklewski-Stanisławski Jacek i Bogumiła – Wrocław
Krząpa Marian – Katowice
Krzemiński Zbigniew i Sylwia – Łódź
Krzywiecka Zofia – Radomsko
Książk Gerard i Gabriela – Stężyca
Kubacki Bartłomiej – Kozłowice /Gorzów Śląski
Kubiak Sławomir i Iwona Malska-Kubiak – Piła
Kubiak Wiesław i Danuta – Dychów /Bobrowice
Kubiszyn Piotr i Monika Jelonek-Kubiszyn – Kamieniec Wrocławski
Kuchta Krzysztof – Międzychód
Kuchta Tomasz i Małgorzata – Dębowiec
Kuciński Rafał i Dominika – Warszawa
Kucz-Szarapanowska Monika – Łódź
Kuczko Kacper – Karlino
Kudła Marianna – Warszawa
Kufel Grzegorz i Bożena – Pniewy
Kujawska Barbara – Częstochowa
Kulaszewicz Wojciech i Mariola – Straszyn
Kulawik Bolesław – Kędzierzyn-Koźle
Kulig Agnieszka – Konin
Kulpiński Zdzisław i Ilona – Mysłowice
Kunecki Jan i Marta – Księginice Małe /Sobótka
Kupka Maria – Stalowa Wola
Kurek Bogusław i Elzbieta – Sucha Beskidzka
Kurkowska Wiesława – Lidzbark Warmiński
Kurylak Marcin – Pyskowice
Kuryś Emilia – Świebodzice
Kuś Łukasz – Głogów
Kuś Łukasz i Katarzyna – Głogów
Kuszkowski Marek – Milanówek
Kwasek Józef – Bielsko-Biała
Kwasek Józef – Bielsko-Biała
Kwiatkowski Mariusz i Katarzyna – Bobrowniki Wielkie /Łęg Tarnowski
Kyc Elżbieta – Wrocław
Kłusek Adam – Tyniec Mały
Kłysz Marian – Wadowice
Labus Jerzy i Marianna – Ruda Śląska
Lachtara Łukasz i Paulina – Świerże Górne /Kozienice
Lajter Dariusz i Krystyna – Terespol
Laska Krzysztof – Stary Wiśnicz /Nowy Wiśnicz
Latała Bojana – Rybnik
Lejkowski Edward i Mieczysława – Chrzanów
Lemanowicz Beata – Goleszyn
Lemieszek Stefan i Mirosława – Siedlce
Lenard Henryk i Ewa – Wrocław
Lenczyk Henryk i Cecylia – Racibórz
Leniart Damian – Hermanowa /Tyczyn
Leporowski Marek i Iwona – Stanowice /Czerwionka-Leszczyny
Lerch Leon – Rybnik
Leśniak Krzysztof – Mielec
Leśnowolski Arkadiusz i Grażyna – Warszawa
Lewandowska Ewa – Wrocław
Lewandowski Jacek i Dorota – Stalowa Wola
Lewandowski Maciej – Wrocław
Lewandowski Marek – Łódź
Lewicki Aleksander – Wrocław
Lewicki Piotr i Barbara – Grudziądz
Leżaj Danuta – Cieszyce /Kobierzyce
Leżaj Kamila – Cieszyce /Kobierzyce
Liberkowski Fabian – Łabiszynek /Gniezno
Ligęski Krzysztof i Barbara – Gumniska
Lis Klaudia – Rudno /Tenczynek
Lis Marcin – Wola
Lisak Marek i Dorota – Legnica
Lisowski Paweł – Kraków
Litowińska Maria – Paczków
Litwin Sebastian – Brzeziny /Skoroszyce
Litwinek Jacek i Iwona – Ruda /Brody
Loranty Weronika – Gozdnica
Ludwik Józef i Teresa – Wręczyca Wielka
Luśnia Weronika – Wrocław
Machura Stanisław i Marianna – Sobótka
Maciaczyk Albert – Wrocław
Maciak Katarzyna – Pawłówka /Chynów
Maciejewicz Marta – Lubin
Maciocha Adam – Wrocław
Madej Dorota – Gorysławice /Wiślica
Madej Robert – Gorysławice /Wiślica
Mądry Zbigniew i Krystyna – Gliwice
Magryś Adam i Iwona – Rzeszów
Maj Marta – Wrocław
Majchrzak Jerzy i Janina – Kościan
Majdzik Halina – Wrocław
Majewicz Joanna – Wrocław
Majewska Janina – Kraków
Majewski Andrzej – Trzcianka
Majkrzak Piotr i Urszula – Zawichost
Majnusz Joachim – Wrocław
Makowiecka Alicja – Radom
Makowiecki Roman – Szpetal Górny /Fabianki
Maksymowicz Ryszarda – Wrocław
Maksymowski Patrycjusz – Legnica
Malinowska Helena – Line /Bielice
Malinowski Sławomir – Zeńbok /Regimin
Maliszewski Tomasz i Monika – Zaborów
Mamak Anna – Wrocław
Maniewska Marta – Zborowskie
Maniński Bogusław – Gdynia
Mańkowski Edward i Elżbieta – Wrocław
Marciniak Barbara – Łódź
Marciniak Ewa – Poznań
Marcinkowska Grażyna – Toruń
Marcinkowski Marek – Toruń
Marcinkowski Marek – Rozgarty /Zławieś Wielka
Markowiak Dorota – Bełchatów
Markowski Henryk i Zdzisława – Wrocław
Markowski Piotr – Gniew
Marzec Sylwia – Wrocław
Maślanka Józef i Zofia – Ruda Śląska
Masłyk Józef i Maria – Krosno
Matusiewicz Agnieszka – Ostróda
Matusiewicz Rafał – Ząbki
Matuszek Agata – Studzian /Przeworsk
Matuszewski Mariusz – Warszawa
Matysiak Grzegorz i Edyta – Kępno
Matysiak Sylwester – Radom
Matysiak Sylwia – Bukowiec /Brójce
Matysiak Zdzisław i Wanda – Koluszki
Mazela Barbara – Wielmoża /Milonki
Mazgaj Stanisław – Kasina Wielka
Mazur Agnieszka – Ostrowiec Świętokrzyski
Mazur Tomasz i Anna – Tyniec Mały /Kobierzyce
Mazurkiewicz Remigiusz – Czarnowo /Zławieś Wielka
Małczak Wiesław – Częstochowa
Małkiewicz Michał – Wola
Małkowski Ireneusz – Czerwionka-Leszczyny
Mejer Janusz i Bożena – Rawa Mazowiecka
Mendyk Andrzej i Maria – Wrocław
Michalak Mirosław i Krystyna – Strachów
Michalak Mirosława – Poznań
Michalak Natalia – Strachów /Sobótka
Michalak Paweł – Branica Suchowolska /Wohyń
Michalak Piotr i Katarzyna – Cielce /Warta
Michalik Florian i Grażyna – Tyniec Mały/ Kobierzyce
Michalski Henryk i Łucja – Jasień /Kościan
Michalski Mariusz – Mikołów
Michałkiewicz Anna – Poznań
Michałkiewicz Marek i Alicja – Zamośc
Michałkiewicz Mieczysław i Stefania – Poznań
Miedziński Andrzej – Jelenia Góra
Mieszała Barbara – Bolków
Mieszała Olimpia – Bolków
Mihilewicz Waldemar i Marzena – Dąbrówki /Łańcut
Mikołajczyk Andrzej i Jadwiga – Wrocław
Mikołajczyk Justyna – Oleśnica
Milewska Halina – Warszawa
Minkiewicz Edward i Krystyna – Orzysz
Misztal Joanna – Długołęka
Misztal Piotr i Monika – Warszawa
Mizgała Halina – Częstochowa
Mleczko Mieczysław i Urszula – Bielany Wrocławskie
Mleczko Wioletta – Sobótka
Moc Alicja Katarzyna – Wrocław
Mocka Anna – Rumia
Modzrejewska-Iwicka Aneta – Sucha
Molikowska-Tymczak Maria – Wrocław
Molitorys Justynka – Nowy Targ
Mordawski Piotr i Bożena – Gdańsk
Mosek Grzegorz i Jadwiga – Głogów
Mozdzanowska Patrycja – Wrocław
Mrozowski Piotr i Iwona – Kępino /Borów
Mucha Paweł i Anita – Pionki
Muchewicz Zbigniew i Jolanta – Toruń
Muchewicz Łukasz – Toruń
Muraczewski Wiesław – Ślęża
Muraczewski Zenon – Ślęża
Musiał Paulina – Leszno
Musiał Waldemar – Kielce
Muszyńska Olga – Słupsk
Młyński Piotr i Alina – Słupsk
Młyński Ryszard i Grażyna – Wrocław
Najda Damian – Wólka Brzózka /Głowaczów
Narusiewicz Sebastian i Joanna – Wilczyn /Oborniki Śląskie
Nawalicki Witold i Anna – Wrocław
Nawrat Grzegorz – Radlin
Nicewicz Adam i Sylwia – Lipniki
Nicewicz Mariusz – Pupkowizna /Łyse
Niciński Zbigniew i Hanna – Warszawa
Niecka Arkadiusz – Łódż
Niemiec Agnieszka – Wieliczka
Niewiara Jolanta – Wrocław
Niklewski Daniel i Anna Wojdat-Niklewska – Wrocław
Noszczyk-Kapkowska Irena – Chrzanów
Nowak Anastazja – Świdnica
Nowak Anna – Strzegom
Nowak Barbara – Gdynia
Nowak Henryk – Katowice
Nowak Tomasz i Edyta – Gniezno
Nowak Wojciech – Wrocław
Nowak-Podemska Alicja – Boguszyce /Oleśnica
Nowakowski Edmund i Krystyna – Wrocław
Nowakowski Ryszrd i Alicja – Wrocław
Noweta Artur i Beata – Wrocław
Nowicka Krystyna – Magnice /Kobierzyce
Nowicki Bronisław i Adela – Sobótka
Nowicki Roman – Luzino
Nowicki Zygmunt i Krystyna – Magnice /Kobierzyce
Obst Henryk – Wałbrzych
Ochwat Piotr i Celina – Radlin
Ogrodziński Piotr i Magdalena – Ciechanów
Olejarz Grzegorz – Gwoździec /Bojanów
Olekszyk Zbigniew i Klaudia – Tarnowskie Góry
Oleśkiewicz Sławomir i Janina – Posadówka /Kobiele Wielkie
Oleszczuk Sebastian – Warszawa
Oleszczuk Stefan i Elżbieta – Warszawa
Olik Waldemar i Elżbieta – Wrocław
Olszewska Anetta – Bydgoszcz
Olszewska Maria – Lubin
Olszewski Jacenty i Małgorzata – Radomsko
Olszewski Tomasz i Ewelina – Kobierzyce
Olszyński Jakub – Darłowo
Opala Jerzy i Anna – Warszawa
Oprządek Agnieszka i Jacek – Pruszków
Orędzarz Stanisław i Iwona – Ratajno
Orzechowski Ireneusz i Urszula – Wrocław
Orzołek Renator – Wrocław
Orłowska Janina – Rumia
Orłowska Marta – Warszawa
Orłowska Teresa – Toruń
Orłowski Marcin – Toruń
Osęka Piotr i Magdalena – Otwock
Osiecki Krzysztof – Trzeboszowice /Paczków
Ostaś Lucyna – Oleśnica
Ostrejko Agnieszka – Cieszyce /Kobierzyce
Ostrejko Anna – Cieszyce /Kobierzyce
Ostrejko Janina – Cieszyce
Owczarek Marek i Aneta – Śrem
Owdziej Janina – Białystok
Ożarek Adam – Ręczno
Ołtusek Anna – Miedzna
Pacer Tadeusz i Elżbieta Andruszkiewicz-Pacer – Olsztyn
Pacholik Ryszard i Ewa – Żerniki Małe /Kobierzyce
Pączek Rafał – Czubrowice /Przeginia
Pade Piotr – Skierniewice
Paduszek Andrzej i Stanisława – Józefów
Pająk Elżbieta – Nasielsk
Pajdak Mariusz i Barbara – Kraków
Paliwoda Antoni i Stanisława – Wrocław
Parchoniuk Wiesław i Teresa – Gdańsk
Partyka Paweł – Długołęka
Pasak Marcin – Kobierzyce
Paściak Barbara – Kłodzko
Pasdzior Waldemar i Kornelia – Łubie /Zbrosławice
Pasek Agnieszka – Zabierzów Bocheński
Pasternak Jacek – Wrocław
Pasterski Zbigniew – Grzegorzewice /Żabia Wola
Pastuła Marlena – Wrocław
Pauliński Paweł – Bełchatów
Pawlak Arkadiusz i Magdalena – Witkowo
Pawlak Barbara – Toruń
Pawlak Grzegorz – Dąbrowa Górnicza
Pawlik Adam – Łódź
Pawluk Andrzej – Radwanice
Pawłowska Małgorzata – Dzierzgoń
Pazdalska Jolanta – Brzesko
Pałasz Marek – Warszawa
Pałasz Marek i Kalina Kenczew-Pałasz – Warszawa
Pędzik Andrzej i Beata – Katowice
Pelczar Małgorzata – Legnica
Pelikan Anna – Legionowo
Perczyński Jarosław i Beata – Czerwieńsk
Perliński Piotr – Lewków/ Ostrów Wielkopolski
Peterski Marcin – Kowale /Gdańsk
Petru Jerzy – Wrocław
Petrykowski Robert i Mariola – Młodzieszyn
Pełka Jan i Jadwiga Kułaka-Pełka – Wola Niechcicka /Rozprza
Pichola Anna – Wrocław
Piechowiak Grzegorz – Charzyno
Piekarski Ryszard i Zofia – Gniechowice
Pieprzka Artur i Urszula – Czerwionka-Leszczyny
Piesiak Agata – Piotrków Trybunalski
Piętka Eugeniusz i Renata – Leszno
Pietrus Karol – Sobótka
Pietrusiewicz Tomasz i Marta – Wrocław
Pietruszyński Eugeniusz i Anna – Toruń
Pietrzak Maciej – Mirosławice
Pietrzak Malwina – Bogatynia
Pietrzak Mirosław i Halina – Toruń
Pietrzkiewicz Magdalena – Opole
Pietrzyk Marta – Brzezie /Zabierzów
Pijanowska Justyna – Warszawa
Piktel Tomasz i Katarzyna – Warszawa
Pikulska Maria – Alwernia
Pilaszek Jadwiga – Żyrardów
Piliszko Józef i Elżbieta – Jarosław
Pindor Rafał – Opypy /Grodzisk Mazowiecki
Pióro Bogdan – Ząbkowice Śląskie
Piotrowski Jerzy i Alicja – Grudziądz
Piszczek Jolanta – Suche /Poronin
Pituła Adam – Kłodzko
Pluciak Piotr i Joanna – Poznań
Pochylski Paweł i Justyna – Piła
Podemska Maria – Wyrzysk
Podgórzak Grzegorz i Ilona – Łódź
Pokorzyńska Anna – Szubin
Pokorzyński Stanisław – Słupy
Polek Kazimiera – Jaworzno
Pomian Agnieszka – Wrocław
Popiel Piotr i Magdalena – Opole
Popis Dariusz i Maria – Dębe Wielkie
Poręba Paweł – Kraków
Poteralski Andrzej i Bożena – Wrocław
Prajzner Cezary i Marzena – Ostrów Wielkopolski
Procek Vel Pocek Jerzy – Warszawa
Prus Alina – Aleksandrów Kujawski
Prus Dariusz i Alina – Aleksandrów Kujawski
Przebięda Mieczysław i Halina – Kurowice /Jerzmanowa
Przedwojski Stanisław – Jasień /Czempiń
Przegaliński Wiesław i Ewa – Kisielice
Przybysz Zofia – Wólka Somiankowska
Przybył Joanna – Skierniewice
Przykorski Jacek i Eryka – Gliwice
Psiuk Jolanta – Pniów /Radomyśl nad Sanem
Pszczółka Kazimiera – Warszawa
Ptak Mieczysław – Tuchomie
Ptaszek Henryk i Halina – Warszawa
Ptaszyński Jerzy i Krystyna – Toruń
Ptaszyński Szymon, Krystyna – Toruń
Puchalska Daniela – Kielce
Puknel Grażyna – Wrocław
Punda Radosław – Olsztyn
Putur Stanisław – Konstancin
Pych Ryszard i Maria – Gniechowice /Kąty Wrocławskie
Pyka Edward i Jadwiga – Radzionków
Płocki Robert i Jadwiga – Komorowo
Racinowski Juliusz i Katarzyna – Warszawa
Radzicki Grzegorz – Katowice
Rak Krzysztof i Tamara – Kłodzko
Rakieć Sławomir – Kwidzyn
Rakieć Władysław i Teresa – Kwidzyn
Rakowski Paweł – Wronki
Rams Edward i Zofia – Rzeszów
Rams Mariusz – Rzeszów
Ramski Krzysztof – Chorzów
Rapusta Artur i Danuta – Płońsk
Rasińska Eliza – Wrocław
Rawski Maciej i Bernadeta Gujda-Rawska – Opaka /Lubaczów
Regulski Elżbieta i Krzysztof – Bielany Wrocławskie
Rehberg Andrzej i Danuta – Bartołty Wielkie /Barczewo
Rejek Antoni i Ewa – Gdańsk
Renda Krzysztof – Lublin
Rengwalski Janusz i Elżbieta – Żórawina
Reszka Łukasz i Alicja – Borowa /Kiełczów
Richter Przemysław i Edyta – Warszawa
Rieger Jakub – Szczecinek
Rogacki Rafał i Justyna Kolińska-Rogacka – Kwidzyn
Rogala Edyta – Kraków
Rojda Stanisław – Poznań
Rojek Kazimierz i Maria – Toruń
Rojek Paweł – Toruń
Rólczak Jan i Bożena – Szadek
Rom Zdzisław i Ewa – Jeleśnia
Romanenko Pavel – Wrocław
Romanowski Jan i Małgorzata – Opole
Romanowski Zygmunt – Warszawa
Romański Jarosław i Anna – Wieliczka
Rosa Tadeusz i Sabina – Bytnik/ Głogów
Rosicka Barbara – Bielsko Biała
Rosiński Dariusz i Anna – Knurowiec
Rowicka Anna – Płochocin
Różycka Mirosława – Drzycim
Rubik Dariusz i Danuta – Piła
Ruchała Marta – Nowy Sącz
Rucińska Ewa – Śladków Rozlazły /Piątek
Rudkiewicz Leszek i Barbara – Łozina /Mirków
Rudzis Henryk – Bogatynia
Rukuszewicz Andrzej – Warszawa
Rumian Ewa – Skawina
Rupa Mariola – Brzezina /Brzeg
Rusek Barbara – Michałowice /Sobótka
Rusek Damian – Michałowice /Sobótka
Ryczek Krzysztof – Przemyśl
Rynk Krystyna – Wrocław
Ryżewska Ryszadra – Wrocław
Rzepka Bronisław i Ludwika – Kamieniec Ząbkowicki
Rzepka Sławomir i Agnieszka – Kamieniec Ząbkowicki
Rzeszotkowski Janusz – Malczyce
Rzodkiewicz Barbara – Olecko
Sabak Tadeusz i Krystyna – Otwock
Sabok Leszek – Wrocław
Sadurska Urszula – Korbielów /Krzyżowa
Sajka Stanisław i Wiktoria – Kraków
Saks Stefania – Katowice
Sarnowski Kazimierz i Iwona – Kościerzyna
Sawicki Bolesław i Honorata – Gołostowice
Sałek Henryk i Krystyna – Wrocław
Schade Sylwia – Łódź
Sękowski Dawid i Joanna – Czersk
Sekuła Marek i Barbara – Białobrzegi /Kock
Selegrat Elżbieta – Niedrzwica Duża
Semenowicz Grażyna – Gdynia
Semkowicz-Morawska Teresa – Wrocław
Sendur Adam i Małgorzata – Boleń /Węgrzce
Seroczyńska Danuta – Szczecin
Siczek Józef i Maria – Kędzierzyn-Koźle
Siemacki Piotr i Alicja – Białystok
Siemiński Ryszard i Renata – Toruń
Sienkiewicz Feliks i Aldona – Malczyce
Sierpińska Ewa – Józefów
Sikora Iwona – Piła
Sikora Teresa – Wieliczka
Sikora Zbigniew i Regina – Wrocław
Sikorski Piotr – Bydgoszcz
Siudzik Halina – Brzeg
Siłka Czesław i Alicja – Łukawiec
Sklarz-Snopek Joanna – Katowice
Skok Kazimierz – Pełczyce
Skoniecka Katarzyna – Wrocław
Skorupska-Stróżyk Zofia – Poznań
Skorupski Tomasz i Maria – Leszno
Skorłutowski Marek – Sierpc
Skorłutowski Marek – Sierpc
Skowron Stanisław i Danuta Urbanowicz-Skowron – Wrocław
Skowroński Roman i Krystyna – Toruń
Skrzypińska Daniela – Inowrocław
Ślachciak Jan – Rogożno
Śliwa Adam – Wrocław
Śliwa Krzysztof i Beata – Marklowice
Śliwowski Piotr – Warszawa
Smaga Artur i Aleksandra – Wodzisław Śląski
Smalarz Marek i Barbara – Sołonka /Staszydle
Śmigalski Radosław – Stanowo /Bodzanów
Smolarek Zbigniew – Osiek Grodkowski
Smyk Michał – Warszawa
Snopek Eugeniusz i Teresa – Wrocław
Sobczyńska Anna – Osięciny
Sobkiewicz Joanna – Bydgoszcz
Sobkowicz Danuta – Jasienica
Sobota Małgorzata – Piekary Śląskie
Sochacki Zbigniew i Agnieszka – Sadłowo-Parcele /Bieżuń
Sokół Barbara – Wrocław
Sokół Katarzyna – Wrocław
Sokołowski Paweł – Dzierżoniów
Solpa Wiesław i Marzena – Siedlakowice /Sobótka
Sondej Mariusz – Pustków Żurawski /Kobierzyce
Sondel Jadwiga – Olkusz
Sowa Adam i Jolanta – Katowice
Sowa Katarzyna – Lublin
Spaliński Grzegorz – Warszawa
Sperling Tomasz – Rybnik
Sperzyńska Eleonora – Wierzbice /Kobierzyce
Spychalski Andrzej – Środa Wielkopolska
Sroczyński Adam – Leszno
Stachowiak Krzysztof i Małgorzata – Sulistrowice
Stachurska Krystyna – Łódź
Staniszewski Paweł – Łódź
Stanisławek Marta – Wierzbica
Stankowska Marianna – Napachanie
Stapiński Krzysztof – Milcza /Wróblik Szlachecki
Stark Bartłomiej i Iwona – Somonino
Starościak Jacek i Agnieszka – Wrocław
Starosta Anna – Poznań
Starosta Grzegorz – Kraków
Starzec Eugeniusz i Jolanta – Wola Filipowska /Krzeszowice
Starzyk Małgorzata – Warszawa
Stasiak Marta – Wieliszew
Stasiewicz Marek i Hanna – Lublin
Stasiuk Zbigniew i Teresa – Stara Wieś /Kraśniczyn
Staszak Beata – Poznań
Stawska Anna – Warszawa
Stefańczyk Eugeniusz – Radomsko
Stefanek Krzysztof – Wrocław
Stefaniak Zbigniew i Joanna – Kędzierzyn-Koźle
Stelmaszczuk Mieczysław i Maria – Sokołów Podlaski
Stelmaszczyk Monika – Hucisko Przybyszowskie /Kobiele Wielkie
Stępień-Idzikowska Katarzyna – Wrocław
Stępiński Leszek i Marianna – Łódź
Stęplowski Przemysław – Wrocław
Stocki Rafał i Aneta – Opole
Stoczko Wacław i Bożena – Białystok
Stolarczyk Tomasz – Stara Iwiczna /Piaseczno
Stolarzak Janina – Warszawa
Stradza Michał – Sanniki
Strąg Wiesław – Kraków
Streich Zofia – Toruń
Stróżniak Bronisław i Krystyna – Kikowo /Pniewy
Strycharczyk Tomasz – Gliwice
Strycharski Paweł i Małgorzata – Łowicz
Stryczek Sławomir i Monika – Sietesz
Strzelczyk Dorota – Piastów
Strzelecki Bogdan – Kraków
Strzelecki Zbigniew i Bożenna – Zgierz
Subdysiak Romuald – Warszawa
Sucharski Zbigniew i Romualda – Jaworek /Ząbkowice
Suchecka Barbara – Ślęza /Kobierzyce
Suduł Aleksandra – Stalowa Wola
Sujka Jacek i Małgorzata – Wrocław
Suplicka Izabela – Gdańsk
Surówka Józef – Kraków
Sus Kamil – Pastwa/ Kwidzyn
Susłowicz Zygmunt i Grażyna – Kamionna /Kąty Wrocławskie
Sułek Andrzej i Elżbieta – Wrocław
Swat Paulina – Bytom
Świadek Tomasz i Natalia – Leszno
Świątek Dariusz i Katarzyna – Dobrzykowice /Kamieniec Wrocławski
Świdzińska Maria – Radom
Świdziński Marek – Radom
Świercz Krystyna – Wrocław
Święszek Mariusz – Nowa Góra /Krzeszowice
Świtek Piotr i Danuta – Częstochowa
Swoboda Bogusław i Alicja – Tarnowskie Góry
Syrek Marian i Halina – Kraków
Sytnikiewicz Jerzy – Przemków
Szafarz Lidia – Kraków
Szamszur Edward i Teresa – Jelenia Góra
Szatkowski Grzegorz – Podbrzezie Dolne /Kożuchów
Szczepańczyk Stanisław i Marianna – Tomiszowice /Niegowa
Szczerba Edward i Maria – Domasław /Kobierzyce
Szczerbińska Agnieszka – Wrocław
Szczesiak Dariusz – Lutocin
Szeremeta Jerzy i Krystyna – Duszniki-Zdrój
Szklanny Robert – Pigany /Sieniawa
Szlachta Bartosz i Luiza – Czeladź
Szostok Mirosław i Beata – Orzesze
Szpikowski Józef i Grażyna – Storkowo /Grzmiąca
Szpyra Dawid – Bielsko Biała
Szpyrko Arkadiusz – Wrocław
Sztaba Leon i Czesława – Jedlicze
Szuba Tomasz – Kwidzyn
Szubtarski Piotr – Chorzów
Szulc Dariusz – Wrocław
Szulc Herbert i Irena – Zabrze
Szulc Zbigniew i Ludmiła Dębowska-Szulc – Polkowice
Szwaj Dariusz i Anna – Lubnów
Szweda Jan – Cieszęta /Pieniężno
Szydłowski Ryszard – Gdańsk
Szymanek Krzysztof i Beata – Częstochowa
Szymanek Ryszard i Anna – Częstochowa
Szymańska Anna – Szyszki /Stoczek Łukowski
Szymański Andrzej i Małgorzata – Jaworzno
Szymański Jarosław i Alicja – Świdnica
Szymański Michał – Warszawa
Szymański Paweł – Legionowo
Szymański Tomasz – Jaworzno
Szymała Łukasz – Rybnik
Szyszka Jerzy i Renata – Rzeszów
Słabosz Andrzej i Maria – Częstochowa
Słaby Władysław – Wrocław
Słapik Zyta – Olkusz
Słota Mieczysław i Zofia – Ryglice
Tabor Władysława – Biczyce Dolne /Chełmiec
Talerzowski Zdzisław i Beatrycze – Szczawno-Zdrój
Tarnowski Paweł – Mielec
Tatrocki Krzysztof – Sobótka
Tęcza Tadeusz – Czeluśnica /Tarnowiec
Teler Danuta – Skarżysko Kościelne
Terakowski Krzysztof – Świniary /Wąsosz
Tkaczyk Agata – Warszawa
Tkocz Sebastian i Marzena – Wrocław
Tobiasz Bolesław i Krystyna – Malczyce
Tokarski Sławomir – Dominikowice /Kobylanka
Tokarz Artur i Ewa – Baranów
Tokarz Renata – Łowicz
Tomalik Jarosław – Oleśnica
Tomaszewska Barbara – Police
Tomaszewska Krystyna – Cieszyce /Kobierzyce
Trestka Helena – Domasław /Kobierzyce
Trojnara Anna – Lublin
Truszkowski Bernard i Barbara – Wołomin
Tryc Zbigniew i Teresa – Mostówka /Zabrodzie
Tubicz Jerzy i Anna – Wrocław
Turów Mikołaj i Anna – Dębno
Tusiewicz Marek i Beata – Piastów
Twardowski Marcin – Kowal
Tymczak Grzegorz i Iwona – Królikowice /Kobierzyce
Tymczyszyn Mieczysław i Maria – Złotów
Tyndel Rafał – Michałowice/ Sobótka
Tyrakowski Jerzy i Małgorzata – Piekary Śląskie
Uliszak Stanisław – Jaworzno
Unton Natalia – Sypanica /Prabuty
Urban Daniel i Sylwia – Stargard Szczeciński
Urbanik Antoni i Lilianna – Kędzierzyn-Koźle
Urbański Sebastian i Joanna Miechowicz-Urbańska – Połupin /Krosno Odrzańskie
Utrata Zenon i Joanna – Gniechowice /Kąty Wrocławskie
Ułoga Małgorzata – Szczecin
Wąchała Anna – Lubomierz
Wajnert Mariusz – Nidzica
Walasiak Marian i Henryka – Krosno /Mosina
Walczak Wojciech – Żywiec
Waleń Bożena – Legnica
Walko Krzysztof i Irena – Iwanówka /Turośń Kościelna
Wańczyk Matylda – Nowy Sącz
Wang Zengyi – Księginice /Miękinia
Wanielista Paweł – Sanok
Warszawski Andrzej i Ewa – Sulechów
Waryszewski Ireneusz i Zofia – Legionowo
Warzybok Tadeusz – Straszydle
Wąs Tomasz i Beata – Tomaszów Mazowiecki
Waśniewska Edyta – Gdańsk
Wasylik Adrian – Zacharzyce
Waszak Roman i Danuta – Goleniów
Waszczak Andrzej i Agata – Wrocław
Wątroba Maria – Jasienica
Wawrocki Marek i Marzena – Bydgoszcz
Wawrzczak Józef i Julia – Tyniec Mały /Kobierzyce
Wawrzczak Roksana – Tyniec Mały /Kobierzyce
Wawrzyniak Lucyna – Kobierzyce
Wawrzyniak Mateusz – Kobierzyce
Węcłaś Barbara – Oborniki Śląskie
Węcławski Konrad – Kraśnik
Węglarz Sandra – Rogoźnica
Węgłowski Krzysztof i Monika – Skierniewice
Wencius Janusz i Grażyna – Oborniki Śląskie
Wendland Teresa – Margońska Wieś /Margonin
Wendzik Piotr – Czerwionka-Leszczyny
Wentowska Ewa – Pruszcz Gdański
Wernerowicz Barbara – Toruń
Wernerowicz Bernard – Toruń
Wesołek Grzegorz – Czerlejno /Kostrzyn
Wiącek Alicja – Warszawa
Wiączek Roman i Katarzyna – Toruń
Wiaderna Magdalena – Końskie
Wiatrowska Regina – Długopole-Zdrój /Bystrzyca Kłodzka
Widera Tatiana – Wrocław
Wiechecki Zenon – Katarzyna /Piotrków Kujawski
Więckowska Iwona – Bydgoszcz
Wieczorek Adam i Agnieszka – Kraśnik
Wieczorek Marianna – Lublin
Więcław Józef – Leżajsk
Wielądek Marcin – Mińsk Mazowiecki
Wielebski Jerzy i Maria – Wrocław
Wielgus Artur – Bolesławiec
Wierzbicki Krzysztof i Bożena – Bukowo
Wiliński Tadeusz i Jadwiga – Łódź
Windys Jacek i Ewa Władycz-Windys – Gliwice
Winiarski Sławomir i Barbara – Rogi /Miejsce Piastowe
Wiśniewska Barbara – Łódź
Wiśniewski Andrzej – Konin
Wiśniewski Krzysztof – Włodzimierz /Kamieńsk
Wiśniewski Krzysztof – Szubin
Witków Wojciech i Karolina – Wschowa
Witkowski Andrzej i Janina – Ciechanów
Witkowski Czesław i Danuta – Wrocław
Witkowski Przemysław – Wrocław
Witwicki Marek i Sylwia – Sosnowiec
Wnętrzak Renata – Bielsko-Biała
Wojciechowska Anna – Warzsawa
Wojciechowski Maciej i Justyna – Kaczory
Wojcieszyńska Małgorzata – Pniewy
Wojcieszyński Łukasz – Pniewy
Wójcik Arkadiusz – Słupsk
Wójcik Janina – Ścinawa
Wójcik Renata – Wierzbice Wrocławskie /Kobierzyce
Wójcik Stanisław i Teresa – Wierzbice /Kobierzyce
Wójcik-Skierucha Elzbieta – Lublin
Wojda Marek i Anna – Łowicz
Wojdon Jerzy – Tuszów Narodowy
Wojewódka Łukasz – Wrocław
Wojtas Adam i Lucyna – Chorzów
Wojtasiuk Jerzy i Anna – Wrocław
Wojtczak Edward i Lucyna – Wrocław
Wojtkowski Andrzej i Grażyna – Wrocław
Wojtowicz Anna – Wrocław
Wojtowicz Paulina – Jarosław
Wolanin Andrzej – Mińsk Mazowiecki
Wolnik Grzegorz – Siemianowice Śląskie
Wolny Przemysław – Kęty
Wolska Elżbieta – Kraków
Woźna Kamila – Kętrzyn
Woźniak Anna – Bronno /Kwidzyn
Wołkowicz Danuta – Jawor
Wołowiec Agnieszka – Dębica
Wołowiec Dominik – Dębica
Wołowiec Stanisław i Anastazja – Dębica
Wołowik Maksym – Gdańsk
Wróbel Aleksander i Beata – Wrocław
Wróblewska Anna – Zielona Góra
Wróblewska Jolanta – Wrocław
Wróblewski Krzysztof – Krynica-Zdrój
Wychowaniec Roman i Iwona – Domaszczyn /Mirków
Wyrozębska Wanda – Siedlce
Wysk Teresa – Mrągowo
Wyskok Tomasz – Warszawa
Wysocki Marek – Warszawa
Wysocki Robert i Joanna – Kołobrzeg
Wyszomirski Andrzej – Ząbkowice Śląskie
Wyzga Marek i Iwona – Czermin
Zabielska Ewa – Łomża
Zaborska Dorota – Skarżysko-Kamienna
Zając Dariusz i Dorota – Piekary Śląskie
Zakrzewski Andrzej – Kraków
Zamaro Robert i Marlena – Suwałki
Zamroziewicz Wacław i Lidia – Krapkowice
Zapotoczna Maria – Jażwina
Zarach Wojciech – Borzestwo
Zaranek Józef i Barbara – Jelcz-Laskowice
Zarański Tadeusz i Agnieszka – Nowy Dwór Mazowiecki
Zaręba Mariusz – Gorysławice /Wiślica
Żarnowiec-Kiełbińska Barbara – Wrocław
Zastawny Andrzej i Halina – Łukta
Zator Katarzyna – Radów /Rzepin
Zatorska Urszula – Wrocław
Zawadzka Monika – Warszawa
Zawadzki Mariusz i Aneta – Tarnów
Załucki Wojciech – Siechnice
Załuska Krystyna – Warszawa
Zborowski Tomasz i Elżbieta – Lesznowola /Grójec
Zduniak Zofia – Toruń
Zduńska Zofia – Toruń
Zdziebko Andzrej i Jadwiga – Kielce
Żelazowska Krystyna – Chotomów
Zelik Władysław – Stalowa Wola
Zięba Krzysztof – Kielce
Ziębicka Teresa – Lębork
Zielińska Magdalena – Toruń
Zieliński Adam – Siemianowice Śląskie
Zieliński Grzegorz – Otwock
Zieliński Piotr – Legionowo
Zieliński Tomasz – Wrocław
Ziętala Romuald i Grażyna – Celestynów
Zimny Mariusz – Siemianice
Ziółkowski Dariusz – Rogóźno
Zofiński Bronisław – Wrocław
Żółtański Stanisław i Krystyna – Wrocław
Żurawski Andrzej – Sierpc
Żurawski Jacek i Małgorzata – Toruń
Żurawski Krzysztof i Beata Kopff-Żurawska – Chrząstawa /Czernica
Żurek Roman – Tarnów
Zwiech Jarosław – Duszniki Zdrój
Zwierz Andrzej – Wrocław
Zychowicz Piotr i Joanna – Goleniów
Zydroń Halina – Ustka
Zygmunt Danuta – Łagiewniki
Zygmunt Sebastian – Łagiewniki
Zygmunt Tomasz i Alicja – Gostynin
Żyski Marcin i Anna – Poznań
Zyzik Bartosz i Małgorzata – Częstochowa
\piekut Florian i Joanna – Zalesie Górne
Łabuda Marek i Magdalena – Wrocław
Łączyńska Agnieszka – Głogów
Łączyńska Sylwia – Tyniec Mały
Łakomiec Jarosław i Ewa – Sobótka
Łobos Kazimierz – Racibórz
Łoposzko Elżbieta – Pustków Żurawski /Kobierzyce
Łoś Andrzej – Żabi Róg /Morąg
Łosik Tadeusz – Poznań
Łosowski Bogdan – Wrocław
Łuczak Dorota – Marcinkowice /Węgry
Łuczak Jan i Bronisława – Marcinkowice
Łukasiewicz Artur – Wrocław
Łukasiewicz Zenon i Grażyna – Wrocław
Łukasik Waldemar i Ewa – Warszawa
Łukiewski Waldemar i Joanna – Warszawa
Łukowicz Anna – Wrocław
Łysik Helena – Jodłówka /Pruchnik

BIURO RACHUNKOWO-KSIĘGOWE – Halina Blum – Wrocław
BUD-ART – Piotr Kmita – Wrocław
CENTRALA NASIENNA Sp. z o.o. – Środa Śląska
DELEGATURA ABW – Wrocław
FABRYKA CIEPŁA – Piotr Moraczewski – Ślęża
GOSPODARSTWO NASIENNE – Edward Lejkowski – Chrzanów
TEX S.C. – Wrocław
TOSCHIBA Television Central Europe Sp.z o.o – Kobierzyce
USŁUGI PRZEWOZOWE – Unikowice
ZAKŁAD PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ DIJO – Swiercz Dioklecjan – Zabrodzie
ZHP CHORĄGIEW GDAŃSKA – HUFIEC ZHP KWIDZYN – Kwidzyn

2010

Achtabowska Agnieszka – Toruń
Achtabowski Karol i Agnieszka – Toruń
Ahiejczyk Władysław – Toruń
Andrzejewski Krzysztof – Pyskowice
Babiak Bartosz i Jolanta – Wrocław
Babś Jessica – Boguszów-Gorce
Baca Barbara – Toruń
Bagińska Józefa – Wierzbice /Kobierzyce
Bagiński Bolesław i Jadwiga – Sobótka
Bagiński Jacek – Sobótka
Bagiński Paweł – Wierzbice /Kobierzyce
Bartosiewicz Marek – Wrocław
Bałakier Michał i Krystyna – Wrocław
Bębenek Agata – Opolno-Zdrój
Bębenek Piotr – Jasna Góra /Sieniawka
Berłowski Adam i Agnieszka – Popowice /Jordanów Śląski
Białecki Marcin i Agnieszka – Sobótka
Białowąs Mirella – Malczyce
Biel Roman i Agnieszka – Tyniec Mały
Biel Roman i Agnieszka – Magnice /Kobierzyce
Biernacka Gabriela – Wrocław
Bogdańska Urszula – Jeżewo
Bogdański Leonard i Krystyna – Wrocław
Boral Adam i Halina – Wrocław
Borcz Janusz i Halina – Sobótka
Borkowska Marta – Krzyżowice /Kobierzyce
Borzemska Barbara – Wrocław
Broda Krystyna – Kraków
Bronowicki Jarosław – Sobótka
Bruder Henryk – Bożków
Bruder Zdzisław – Bożków
Bryl Piotr i Barbara – Koszyce Wielkie
Buczkowski Rafał – Wrocław
Błajet Beata – Kiełczów
Błażejewski Robert i Anna – Brzozówka /Dobrzejewice
Błażyński Henryk i Teresa – Grudziądz
Błażyński Leszek i Elżbieta – Grudziądz
Cackowski Jerzy – Wrocław
Całka Stanisław – Wrocław
Chełminiak Dominik i Ewa – Królikowice /Kobierzyce
Chlebowska Kamila – Toruń
Chodorowski Michał i Mariola – Toruń
Chrapek Waldemar i Agata – Wrocław
Chyliński Piotr – Wrocław
Cieślik Krzysztof – Skarżysko-Kamienna
Cieślik Maria – Skarżysko-Kamienna
Cieślik Łukasz i Ewa – Kraków
Czakaj Grzegorz i Beata – Wrocław
Czerniejewska Anna – Wrocław
Czuszkiewicz Barbara – Wrocław
Czyż Wojciech i Lucyna – Oleszna
Dajek Roman – Wrocław
Dębogórska Maria – Wrocław
Demczyszak Marta – Tworzyjanów /Marcinowice
Domagała Zdzisław i Helena – Wrocław
Dominiak Anna – Wrocław
Drabik Jarosław – Wrocław
Drop Elżbieta – Florynka
Droszczak Stanisława – Rogów Sobócki
Drozd-Walczak Katarzyna – Wrocław
Duś Tadeusz – Bolków
Dutke Edward – Rogów Sobócki /Sobótka
Dyjak Damian – Wrocław
Dziadek Daniel – Siechnice
Dziadek Emilia – Cieszyce /Kobierzyce
Dzimira Władysław i Krystyna – Wierzbice /Kobierzyce
Fałat Stanisław i Maria – Osobnica /Jasło
Fic Leszek i Marzena – Wrocław
Figarski Maciej – Oborniki Śląskie
Filipski Ryszard – Radochów /Ladek Zdrój
Flak Zbigniew – Wrocław
Francuz Krystyna – Unikowice /Paczków
Fuławka Ryszard i Izabela – Jawor
Gabryszewska Barbara – Lublin
Gac Agnieszka – Dębica
Gajdemski Andrzej – Czarnowo /Zławieś Wielka
Gajewska Katarzyna – Prusy
Gajewska-Gierko Anna – Wrocław
Gaszewski Janusz i Teresa – Wrocław
Gemza Jan i Janina – Gliwice
Gil Mirosław i Agnieszka – Wrocław
Glucklich Leszek i Bożena – Pyskowice
Gocman Małgorzata – Wrocław
Goduńska B. –
Golińska-Rasiewicz Joanna – Wrocław
Górny Stanisław – Wrocław
Grendziak Krystyna – Gliwice
Grochola Robert – Tarnów
Grzebielucha Amelia – Okulice /Sobótka
Guszpit Irena – Wrocław
Guzik Robert – Głowienka /Krosno
Hanaka Dorota – Tarnów
Harapin Iwona – Wierzbice /Kobierzyce
Hałgas Jan i Ewa – Warszawa
Hebda Barbara – Kobierzyce
Hodor Jerzy i Jadwiga – Kraków
Horwath Katarzyna – Kobierzyce
Hołubowicz Agnieszka – Wierzbice /Kobierzyce
Hołubowicz Piotr – Wierzbice /Kobierzyce
Hołubowicz Ryszard i Kazimiera – Wierzbice /Kobierzyce
Humel Anna – Wrocław
Iwaniccy Małgorzata i Piotr – Legnica
Jabłońska Anna – Wrocław
Jabłoński Ryszard i Ewa – Rogów Sobócki
Jachna Wiesława Władysława – Łęg Tarnawski
Jakimiak Wiktoria – Wrocław
Jakubaszko Witold – Wrocław
Jakubiak Michał – Sobieszyn /Ułęż
Jakubowczak Agnieszka – Wrocław
Jakubowski Sławomir i Halina – Wrocław
Janaszkiewicz Monika – Cieszyce /Kobierzyce
Janaszkiewicz Tadeusz – Cieszyce /Kobierzyce
Janiak Grzegorz – Snowidza /Mściwojów
Jankowski Jan i Bronisława – Strzelin
Janusz Kazimierz – Wrocław
Jaracz Alina – Wrocław
Jarnecki Jerzy – Wrocław
Jasion Dariusz i Patrycja Borkowska-Jasion – Wrocław
Jezierski Damian – Wrocław
Jopek Krzysztof – Wrocław
Józwik Marian – Wrocław
Jurdziak Marcelina i Leszek – Wrocław
Jutkiewicz Karolina – Wrocław
Jutkiewicz Mateusz – Wrocław
Kaczmarek Dorota – Wrocław
Kaczmarek Zbigniew i Kazimiera – Domasław /Kobierzyce
Kalamarz Małgorzata – Wrocław
Kamieniarz Patryk i Magdalena – Poznań
Kamińska Zofia – Wrocław
Kania Mariusz i Bożena – Lipno
Kania Mirosława – Wrocław
Karcz Maria – Kobierzyce
Kardela Jolanta – Wrocław
Karkut Roman – Wrocław
Karwicka Ewa – Warszawa
Kawulak Jarosław – Nowa Ruda
Kałwak Piotr – Wrocław
Kałwak Ryszard i Teresa – Wrocław
Kępa Jadwiga – Żuromin
Kiełbasa Maria – Częstochowa
Kilińska Kornelia – Toruń
Kiliński Piotr i Anita – Toruń
Kindlik Jolanta – Wrocław
Kisiała Wojciech – Jasienica
Klajn Antoni i Halina – Wrocław
Klamka Tomasz – Wrocław
Klausek Zygmunt i Grażyna – Wrocław
Klewicki Mariusz – Wrocław
Klimiuk Leszek – Tyniec Mały
Klonowski Wiesław i Barbara – Wrocław
Knaga Elżbieta – Częstochowa
Knop-Suława Ewa – Wrocław
Kobiela Stanisław i Elżbieta – Wrocław
Kobylarz Mariusz i Monika Pawłowska-Kobylarz – Wieliczka
Kochański Marek – Wrocław
Kondracki Ryszard i Michalina – Wierzbice Wrocławskie /Kobierzyce
Konefał Wiesława – Pustków Żurawski
Konieczny Dariusz –
Kopeć Piotr i Agnieszka – Tyniec Mały /Kobierzyce
Kopek Marta – Kozy
Korbecka-Łataś Małgorzata – Wrocław
Korbecki Bogusław – Wrocław
Korzeniewski Krzysztof i Barbara – Wrocław
Kosiński Leszek i Barbara – Wrocław
Kośny Konstanty – Warszawa-Bemowo
Kowalik Lucyna – Wrocław
Kowalik Marian i Helena – Wrocław
Kowalski Grzegorz i Joanna – Toruń
Kowol Józef i Franciszka – Wrocław
Kozioł Ryszard i Maria – Kobierzyce
Kołcz Jan i Anna – Ruda Śląska
Kołodziejski Grzegorz – Wrocław
Kołodziejski Grzegorz i Anna – Wrocław
Kołowrotkiewicz Piotr i Ilona – Wrocław
Krasiński Bogusław i Aneta – Sobótka
Krawczyk Władysław i Marianna – Pustków Żurawski /Kobierzyce
Krukar Aleksander i Barbara – Wrocław
Kruszewska Barbara – Wrocław
Krzaklewski-Stanisławski Jacek i Bogumiła – Wrocław
Krzanowska Karolina – Szczawno-Zdrój
Krziżok Arkadiusz – Wrocław
Krzysztofiak Hubert – Kąkolewo /Osieczna
Ks.Dziegiński Mirosław – Bielany Wrocławskie
Kubiak Tomasz – Wrocław
Kubicki Sylwester i Barbara – Wałbrzych
Kucharski Henryk – Wrocław
Kucharski Tadeusz – Wrocław
Kuna Tomasz i Anna – Wrocław
Kunecki Jan i Marta – Księginice Małe /Sobótka
Kwas Krystyna – Wrocław
Latkiewicz Helena – Zielonka
Lech Wacław – Sulistrowice /Sobótka
Lejkowski Edward i Mieczysława – Chrzanów
Lenkiewicz Marek i Beata – Wrocław
Leśniewski Jakub i Danuta – Wrocław
Lewicki Aleksander –
Leżaj Danuta – Cieszyce /Kobierzyce
Leżaj Kamila – Cieszyce /Kobierzyce
Lipieta Dorota – Wrocław
Lisowski Marcin – Kobierzyce
Lisowski Mariusz – Kobierzyce
Lisowski Rafał i Teresa – Sobótka
Lisowski Tomasz – Kobierzyce
Machura Stanisław i Marianna – Sobótka
Majerik Malwina – Mysłaków /Marcinowice
Majerik Stanisław – Mysłaków /Marcinowice
Majnusz Joachim – Wrocław
Maliszewski Ryszard i Helena – Jaworzno
Marcinkowska Grażyna – Toruń
Marcinkowski Marek – Toruń
Markiewicz Marek – Wrocław
Maziak Stanisław i Danuta – Sobótka
Maziarz Katarzyna – Wrocław
Maziarz Marek – Wrocław
Maziarz Zygmunt i Grażyna – Wrocław
Micał Ryszard i Elżbieta – Wierzbice /Kobierzyce
Michalak Sebastian – Strachów /Sobótka
Michalak Sylwia – Strachów /Sobótka
Miętki Jan – Strzelin
Miętki Justyna – Wrocław
Miętki Urszula – Prusy
Mirończuk Andrzej i Teresa – Wrocław
Miszczak Aleksandra – Łódź
Moc Alicja Katarzyna – Wrocław
Moczulski Bogdan i Marianna – Toruń
Molikowska-Tymczak Maria – Wrocław
Muchewicz Zbigniew i Jolanta – Toruń
Muraczewska Mirosława – Ślęża
Muraczewski Wiesław – Ślęża
Muraczewski Zenon – Ślęża
Nadborski Michał – Oleśnica
Nawrocki Mariusz i Anna – Wrocław
Neuhoff Norbert –
Niedzielska Katarzyna – Wrocław
Niedźwiedź Wiesław i Zofia – Kobierzyce
Niemczyk Marek – Leszno
Noga Bożena – Bielany Wrocławskie
Nowak Dorota – Wrocław
Nowak Maria – Górzyce /Katy Wrocławskie
Nowak Sławoj – Krościna Wielka /Prusice
Nowak Wojciech – Wrocław
Noweta Artur i Beata – Wrocław
Nowicki Bronisław i Adela – Sobótka
Ochryniuk Artur i Joanna – Bytom
Olik Waldemar i Elżbieta – Wrocław
Olszewski Piotr i Maria – Domasław /Kobierzyce
Opszalska Danuta – Wrocław
Ostrejko Agnieszka – Cieszyce /Kobierzyce
Ostrejko Anna – Cieszyce /Kobierzyce
Ostrejko Janina – Cieszyce
Oworuszko Danuta – Lublin
Pabiś Wiesław i Małgorzata – Ręków /Sobótka
Pabisek Danuta – Lutynia /Miękina
Pacholik Michał – Żerniki Małe /Tyniec Mały
Pacholik Ryszard i Ewa – Żerniki Małe /Kobierzyce
Pacholik Wiesław – Księginice /Kobierzyce
Paliwoda Antoni i Stanisława – Wrocław
Pasak Marcin – Kobierzyce
Pasiek Justyna – Snowidza /Mściwojów
Paszkowska Ilona – Wierzbice /Kobierzyce
Pawlak Krzysztof i Barbara – Warszawa
Pawlus Jerzy i Violetta – Wrocław
Pierzchalska Elżbieta – Opole
Pierzchalski Juliusz – Kłodzko
Pietrakiewicz Andrzej i Wiesława – Paczków
Pietrucka Barbara – Toruń
Pietruczuk Jerzy i Barbara – Wrocław
Pietrus Karol – Sobótka
Pietruszka Ignacy i Irena – Bierutów
Pietrzykowska Wilhelmina – Snowidza
Piotrowicz Agnieszka – Wrocław
Podraza Katarzyna – Tuchów
Polański Jerzy – Jordanów Śląski
Poteralski Andrzej i Bożena – Wrocław
Ptaszyńska Paulina – Toruń
Ptaszyńska Paulina – Toruń
Ptaszyński Jerzy i Krystyna – Toruń
Ptaszyński Szymon, Krystyna – Toruń
Pyzdek Bernadeta – Koszyce Wielkie
Płótniak Urszula – Wrocław
Radziuk Agnieszka – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Rams Grażyna – Wrocław
Regulski Elżbieta i Krzysztof – Bielany Wrocławskie
Renda Zdzisław i Marianna – Krasnystaw
Rogalewska Monika – Kobierzyce
Romańczuk Halina – Kobierzyce
Rozum Danuta – Lubaczów
Różyło Artur – Kobierzyce
Różyło Zbigniew i Łucja – Kobierzyce
Rudzińska Barbara – Wrocław
Ruszel Grażyna – Królikowice /Kobierzyce
Rutkowski Stefan – Gdańsk
Rutkowski Tadeusz i Aleksandra – Gdańsk
Ryń Dominika – Wrocław
Saberniak Ryszard i Józefa – Wrocław
Sadło Grzegorz i Agata Nowak-Sadło – Wrocław
Salamon Stefan i Elżbieta – Wrocław
Saranek Piotr – Szprotawa
Sawicki Antoni Stefania – Wrocław
Sałek Henryk i Krystyna – Wrocław
Scelina Mieczysław i Magdalena – Wawrzeńczyce /Mietków
Selegrat Elżbieta – Niedrzwica Duża
Sharda Home Ashutosh Johri – Wrocław
Siemiński Ryszard i Renata – Toruń
Siuda Magdalena – Wrocław
Siudzik Halina – Brzeg
Siudzik Janusz – Brzeg
Skarbka Marcin – Wrocław
Skorupska-Stróżyk Zofia – Poznań
Skorupski Tomasz i Maria – Leszno
Skrzyniarz Zdzisław i Agnieszka – Kobierzyce
Śliwa Adam – Wrocław
Śmigaruk Zenon i Anna Zalewska-Śmigaruk – Wrocław
Smusz Magdalena – Wrocław
Smusz Piotr – Solna /Kobierzyce
Sobalska Monika – Popowice /Jordanów Śl.
Sobkowicz Danuta – Jasienica
Sokalski Mirosław i Czesława – Domasław /Kobierzyce
Sondej Mariusz – Pustków Żurawski /Kobierzyce
Sonnenberg Maciej – Wrocław
Sopla Wiesław i Marzena – Siedlakowice /Sobótka
Sowiński Józef i Katarzyna Adamczewska-Sowińska – Wrocław
Sperzyńska Eleonora – Wierzbice /Kobierzyce
Stachurski Edward i Irena – Skokowa
Stachurski Krzysztof – Skokowa
Stępień Łukasz – Wrocław
Stój Grzegorz – Oława
Stola Danuta – Wrocław
Stolorz Alina – Wrocław
Streich Barbara – Toruń
Streich Zofia – Toruń
Styburska Maria – Wrocław
Suchecka Irena – Kobierzyce
Suder Adam i Bożena – Skawina
Suwalski Dawid – Siechnice
Suława Władysław – Wrocław
Sułek Andrzej i Elżbieta – Wrocław
Swędrowski Tomasz –
Świtajska Maria – Częstochowa
Szajber Mirosław i Halina – Wrocław
Szczerba Edward i Maria – Domasław /Kobierzyce
Szelążek Tadeusz i Irena – Wrocław
Szpyrko Arkadiusz – Wrocław
Szydełko Dariusz i Anna – Magnice /Kobierzyce
Szydełko Piotr – Tyniec Mały /Kobierzyce
Szymanek Krzysztof i Beata – Częstochowa
Szymanek Ryszard i Anna – Częstochowa
Szymańska Monika – Wrocław
Szyszka Tomasz – Wrocław
Tarczoń Marek i Grażyna – Warszawa
Tarnawski Piotr i Stanisława – Bielany Wrocławskie
Tarnowska Jadwiga – Wrocław
Tatrocki Krzysztof – Sobótka
Teichert Włodzimierz – Wrocław
Tomalka Edmund – Domasław /Kobierzyce
Tomaszewska Krystyna – Cieszyce /Kobierzyce
Trelka Bożena – Wrocław
Trocewicz Anna – Wrocław
Trzebiński Andrzej – Wrocław
Tubicz Jerzy i Anna – Wrocław
Twardowski Stanisław – Rogów Sobócki
Uzar Michał i Aneta – Wrocław
Waniak Piotr – Wrocław
Wardecka Jolanta – Wrocław
Wasilewski Jacek – Wrocław
Wątroba Maria – Jasienica
Wawrzyniak Lucyna – Kobierzyce
Wawrzyniak Mateusz – Kobierzyce
Wawrzynów Stanisław – Wrocław
Wereszczak Bożena –
Wernerowicz Barbara – Toruń
Wernerowicz Bernard – Toruń
Wieczorek Piotr i Elżbieta – Wrocław
Wielgocki Kazimierz – Kraków
Witwicka Bożena – Krzyżowice /Kobierzyce
Wodawski Marek – Kamieniec Wrocławski
Wojciechowicz Mirosław i Anna – Wrocław
Wojtasiuk Jerzy i Anna – Wrocław
Wojtczak Edward i Lucyna – Wrocław
Wojtowicz Anna – Wrocław
Wróblewska Jolanta – Wrocław
Wronkowski Jacek, Marta – Kobierzyce
Wronkowski Mateusz – Kobierzyce
Wronkowski Łukasz – Kobierzyce
Wyrwas Barbara – Kluczbork
Żaba Paweł – Kraków
Zacharski Ryszard i Lucyna – Bartoszyce
Zajkowska Ewa – Wrocław
Zasępa Jacek i Ewelina – Sobótka
Zięba Witold i Maria – Wierzbice /Kobierzyce
Zimoch Zbigniew i Zdzisława – Wrocław
Ziobrowski Zbigniew i Krystyna – Groblice /Święta Katarzyna
Żółtańska Krystyna – Głubczyce
Żółtański Stanisław i Krystyna – Wrocław
Żurawski Jacek i Małgorzata – Toruń
Żurawski Roman i Katarzyna – Bogdaszowice /Kąty Wrocławskie
Żurek Tadeusz i Zofia – Wrocław
Zwiech Beata – Wrocław
Zwiech Jerzy i Janina – Kobierzyce
Zyga Lucyna – Wrocław
Zygmuntowicz Artur –
Łodziana Mieczysława – Wrocław
Łopuski Stanisław i Stanisława – Kobierzyce
Ługowski Andrzej – Wrocław

APAPRTDOM – Andrzej Wójcik –
ASSET Sp. j. – Wrocław
ATM Grupa –
AUCHAN – Bielany Wrocławskie
FIRST –
Golden Play –
Hurtownia Orient H.T. Zaczek –
Interbit Systemy Informatyczne Sp.C. Paweł Polak, Maciej Sikora – Leszno
J.K. Polita –
Komitet Wyborczy Wyborców Wenancjusza Kowalskiego – Oleszna
P.U.H – E.E Płaza –
POWERMAN –
Siemionko Władysława Sergiusz – Wrocław
Sklep LAMPY LUSTRA – Witold Cichoń –
TKH KABELTECHNIEK-POLSKA sp.z o.o. – Leszno
Załoga TKH Kabeltechniek Polska – Leszno

2009

Babiak Bartosz i Jolanta – Wrocław
Bagiński Jacek – Sobótka
Banasiak Krystyna – Wrocław
Bania Janina – Wałbrzych
Bańkowski Grzegorz – Mysłowice
Baran Adam i Baran Agata – Wrocław
Baran Joanna – Tarnów
Baran Mateusz – Tarnów
Bernasiński Jakub – Zielona Góra
Berłowski Adam i Agnieszka – Popowice /Jordanów Śląski
Bieńczycka Stefania – Wrocław
Bieszczad Barbara – Kraków
Bihun Natalia – Dobierzyce
Borzemska Barbara – Wrocław
Brandebura Stanisława – Wrocław
Broda Krystyna – Kraków
Brzozowska Alicja – Śmieciuchówka
Bucha Jerzy i Bucha Alina – Złotoryja
Buczkowski Rafał – Wrocław
Cackowski Jerzy i Cackowska Stanisława – Wrocław
Chełminiak Dominik i Ewa – Królikowice /Kobierzyce
Chmielowska Halina – Kobierzyce
Cieplik Henryk i Józefa – Wrocław
Cyganowski Andrzej i Cyganowska Małgorzata – Dzierżoniów
Czajkowski Andrzej – Wrocław
Czakaj Grzegorz i Beata – Wrocław
Czapiewski Edward i Czapiewska Grażyna – Wrocław
Czarnecki Stefan i Czarnecka Maria – Kraków
Czarnota Witold – Bielany Wrocławskie
Czekański Rafał i Czekańska Ewa – Kąty Wrocławskie
Czerwińska-łabuda Izabella – Wrocław
Cześniewicz Zbigniew i Ewa Plewińska-Cześniewicz – Wrocław
Czuszkiewicz Barbara – Wrocław
Daleczko Władysław i Daleczko Teresa – Wrocław
Diduch Zofia – Wrocław
Dolata Maria – Wrocław
Dolata Marian – Wrocław
Domagała Zdzisław i Helena – Wrocław
Dominiak Anna – Wrocław
Drop Elżbieta – Florynka
Dudek Danuta i Dudek Leszek – Krzyżowice
Dul Brygida – Polanica-Zdrój
Duś Tadeusz – Bolków
Dziąbowska Gabriela i Dziąbowski Czesław – Toruń
Dziadek Daniel – Siechnice
Dzimira Władysław i Krystyna – Wierzbice /Kobierzyce
Fijałek Piotr – Wrocław
Flis Lidia – Kraków
Fortuna Paweł – Wrocław
Fudała Joanna – Czernica
Fuławka Ryszard i Izabela – Jawor
Gabryszewska Barbara – Lublin
Gabryszewski Paweł – Lublin
Gac Agnieszka – Gumniska
Gandecka Sabina – Wrocław
Gapiński Jerzy – Wrocław
Gidzińska Anna – Domasław
Gil Mirosław i Agnieszka – Wrocław
Gocman Małgorzata – Wrocław
Górczyk Wojciech i Górczyk Dorota – Wrocław
Górka Czesława – Bielsko-Biała
Górska Wiesława – Toruń
Górski Mariusz i Górska Beata – Święta Katarzyna
Gołąb Małgorzata – Sieraków Śląski
Gołębiowski Ryszard i Gołębiowska Halina – Częstochowa
Grabowska Ilona – Wrocław
Grębowicz Marcin – Strzelin
Grendziak Krystyna – Gliwice
Grochola Dominik – Tarnów
Grochola Maria – Tarnów
Gruca Adriana – Lubin
Grześkowiak Marian i Grześkowiak Danuta – Wrocław
Grzywniak Jan i Teresa – Tyniec Mały /Kobierzyce
Gulewicz Beata – Wrocław
Hamerski Andrzej i Hamerska Józefa – Kobierzyce
Harapin Andrzej i Beata – Wierzbice /Kobierzyce
Haratek Łukasz – Wrocław
Hałgas Jan i Ewa – Warszawa
Hebda Władysław i Janina – Kobierzyce
Hnat Adam – Wrocław
Hnida Marian i Hnida Cecylia – Tarnowiec
Hojka Izabela – Wrocław
Hojka Rafał – Wrocław
Hołubowicz Piotr – Wierzbice /Kobierzyce
Hołubowicz Ryszard i Kazimiera – Wierzbice /Kobierzyce
Indyka Jolanta – Wrocław
Iwanicki Piotr – Wrocław
Jancewicz Bernard i Kruk Maria – Wrocław
Jancewicz Dominik – Wrocław
Jasińska Marlena – Racławice
Jasiński Jerzy i Jasińska Krystyna – Wrocław
Jaśkiewicz Helena – Siedlakowice
Jaszczuk Przemysław – Wrocław
Jatczak Marta – Lublin
Jaworowska Teresa – Wrocław
Jaworowski Przemysław – Wrocław
Jaworska Krystyna – Toruń
Jaworska Stanisława – Zdziechowice Drugie
Jeszka Iwona – Florynka
Jopek Krzysztof – Wrocław
Jurdziak Marcelina i Leszek – Wrocław
Kaczmarska Alfreda – Krosno
Kak Ewa – Krosno
Kapel Teresa – Lubaczów
Kapusta Agnieszka i Kapusta Marek – Skawina
Kapusta Tomasz – Skawina
Kapusta Zuzanna – Skawina
Karmański Wiesław – Wierzbice
Kasaraba Jan i Kasaraba Maria – Ziębice
Kawalec Elżbieta – Wrocław
Kępiński Tadeusz i Marcoń-kępińska Alina – Wrocław
Kimak Jadwiga – Kozy
Kindlik Jolanta – Wrocław
Klajn Antoni i Halina – Wrocław
Klarenbach Wiesław i Grażyna – Gliwice
Klimiuk Beata – Tyniec Mały
Klimiuk Leszek – Tyniec Mały
Kondracki Ryszard i Michalina – Wierzbice Wrocławskie /Kobierzyce
Konury-Drężek Agnieszka i Drężek Dariusz – Kobierzyce
Kopeć Zofia – Wrocław
Kopek Marta – Kozy
Korab Antoni – Kobierzyce
Korkosz Krystyna – Lubaczów
Kosiński Leszek i Barbara – Wrocław
Kośny Konstanty – Warszawa-Bemowo
Koszalski Michał – Wrocław
Kowalski Grzegorz i Joanna – Toruń
Kowol Józef i Franciszka – Wrocław
Kozak Stanisław i Kozak Regina – Jordanów Śląski
Kołcz Jan i Anna – Ruda Śląska
Kołowrotkiewicz Piotr i Ilona – Wrocław
Krauze Wiktoria – Paczków
Krziżok Arkadiusz – Wrocław
Kubala Jan i Kubala Maria – Dębno
Kubala Piotr i Kubala Magdalena – Dębno
Kubas Robert – Wrocław
Kubas Robert i Michalczak-kubas Sylwia – Wrocław
Kuciński Rafał – Zegrze
Kujawski Konrad – Wrocław
Kwiatkowska Grażyna – Wrocław
Laskowiecka Wanda – Kraków
Latkiewicz Helena – Zielonka
Lejkowski Edward i Mieczysława – Chrzanów
Lenkiewicz Marek i Beata – Wrocław
Lepka Andrzej i Renata – Królikowice /Kobierzyce
Lewandowski Jerzy i Lewandowska Bernadeta – Tarnowskie Góry
Lewicki Aleksander –
Leżaj Danuta – Cieszyce /Kobierzyce
Lipiec Andrzej –
Lisowska Aleksandra – Kobierzyce
Lisowski Mariusz – Kobierzyce
Lisowski Tomasz – Kobierzyce
Lupa Renata – Stary Śleszów
Machniak Ryszard – Wrocław
Machnik Maria – Siechnice
Maciejowska Magdalena – Wrocław
Macior Lucyna – Krosno
Mądry Jan – Wrocław
Maleszka Mirosław i Maleszka Małgorzata – Toruń
Malinowski Bartosz i Tadaszak-Malinowska Katarzyna – Wrocław
Maliszewska-Olekszak Renata – Jaworzno
Manijak Józefa i Manijak Ryszard – Kraków
Marcinkowski Marek – Toruń
Martyniak Zbigniew – Chrzanów
Micał Ryszard i Elżbieta – Wierzbice /Kobierzyce
Mirończuk Andrzej i Teresa – Wrocław
Mirończuk Mateusz – Wrocław
Mirska Barbara – Tyniec Mały
Mirski Julian – Jelenia Góra
Mizia Ewelina – Wrocław
Momot Anna – Kobierzyce
Niemczura Anna i Niemczura Kazimierz – Warszawa
Niemczura Dominika – Warszawa
Niemczura Ewa i Niemczura Józef – Warszawa
Niemczura Magda – Warszawa
Niemczyk Anna – Lubaczów
Niemiec Władysława – Tarnów
Niewiara Jolanta – Wrocław
Niewińska Zofia – Wrocław
Niziołek Bernadeta – Tarnów
Nowaczyk Grzegorz – Wrocław
Nowak Czesława – Kobierzyce
Nowak Dorota – Wrocław
Nowak Grzegorz – Wrocław
Nowakowski Witold – Wrocław
Olbert Maciej – Wrocław
Olik Waldemar i Elżbieta – Wrocław
Olszewski Piotr i Maria – Domasław /Kobierzyce
Orłów Teresa – Zakliczyn
Ostrejko Anna – Cieszyce /Kobierzyce
Ostrejko Janina – Cieszyce
Oworuszko Edward i Zalewska-Oworuszko Danuta – Lublin
Pankiewicz Władysław i Pankiewicz Elżbieta – Wrocław
Parka Stanisław i Parka Wiesława – Wrocław
Pawlarczyk Józef i Emilia – Gliwice
Pawlicki Bohdan i Pawlicka Ilona – Kraków
Pawlus Jerzy i Violetta – Wrocław
Piekarz Sylwia – Krosno
Pieprzyk Sylwia – Sobótka
Pietraszek Józef i Pietraszek Alicja – Wrocław
Pietrucka Barbara – Toruń
Pietrucka-Marciniak Anna – Toruń
Pikusa Urszula – Kraków
Podolska Aneta – Oława
Podwika Maria – Tarnów
Pogoda Joanna – Wrocław
Polaczek Małgorzata – Lublin
Pompa Sonia – Gliwice
Poteralski Andrzej i Bożena – Wrocław
Prochownik Genowefa – Skawina
Przybylska Krystyna – Wrocław
Ptaszyński Jerzy i Krystyna – Toruń
Pytlarz Katarzyna – Kraków
Pławecka Ewa – Krosno
Rabiega Tomasz – Jutrków
Radziuk Agnieszka – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Rempoła Małgorzata – Iwonicz Zdrój
Rogalewska Monika – Kobierzyce
Rogalewski Zdzisław i Krystyna – Kobierzyce
Rogowski Marian i Rogowska Irena – Lisowice
Romanowski Jan i Małgorzata – Opole
Rosiek Anna – Tuchów
Rosińska Edyta – Wrocław
Rozwód Janina – Wrocław
Rutkowski Tadeusz i Aleksandra – Gdańsk
Rzeźniczak Mariola – Wrocław
Sadkowski Marcin i Sadkowska Agata – Wrocław
Sadowska Maria – Żory
Sagan Danuta – Tarnów
Sanecki Marek – Wrocław
Siekański Józef i Siekańska Danuta – Ręków
Siekański Krzysztof i Siekańska Krystyna – Wierzbice
Siemaszko Paulina – Wrocław
Skarżyńska Edyta – Wołów
Skoniecka Katarzyna – Wrocław
Skorna Barbara – Wołczyn
Skorupska Zofia – Poznań
Skorupski Tomasz i Maria – Leszno
Śmigiel Jerzy i Śmigiel Wanda – Ostrów Wielkopolski
Smusz Edward i Smusz Sława – Pustków Żurawski
Smusz Piotr – Solna /Kobierzyce
Sobkowicz Danuta – Jasienica
Sowińska Sylwestra – Uszew
Spyra Patrycja – Warszawa
Stabulaniec Joanna – Tuchów
Stachów Józef i Stachów Halina – Kobierzyce
Stachurski Edward i Irena – Skokowa
Stachurski Krzysztof – Skokowa
Stańczyk Halina i Stańczyk Mirosław – Toruń
Staniorowska Agata – Wrocław
Stasiewicz Hanna i Stasiewicz Marek – Lublin
Stefańczyk Elżbieta i Stefańczyk Edward – Pietrzejowice
Stelmach Apolonia – Wrocław
Streich Zofia i Edward – Toruń
Suchecka Irena – Kobierzyce
Suchecka Wiesława – Wierzbice
Suder Adam i Bożena – Skawina
Surma Grzegorz i Surma Halina – Wrocław
Szałajko Ewa – Tarnów
Szczerba Celina – Krosno
Szczerba Edward i Maria – Domasław /Kobierzyce
Szczerkowska Ewa i Szczerkowski Roman – Częstochowa
Szewczul Henryk i Szewczul Wanda – Rybnik
Szlęk Ewa – Kraków
Szmigielski Roman i Szmigielska Teresa – Wrocław
Sztybrych Eugeniusz i Sztybrych Grażyna – Pustków Żurawski
Szulc Dariusz – Wrocław
Szydłowski Lucjan i Szydłowska Halina – Sobótka
Słota Aneta – Kraków
Tarczoń Marek i Grażyna – Warszawa
Tokarska Anna – Kraków
Tokarz Maria – Tuchów
Trocewicz Anna – Wrocław
Trocewicz Elżbieta – Wrocław
Ulfig-Bańkowska Ewelina – Mysłowice
Waszczak Andrzej i Agata – Wrocław
Wątroba Dorota – Gliwice
Wątroba Maria – Jasienica
Wawrzczak Józef i Julia – Tyniec Mały
Węglowska Dorota – Wrocław
Węgrzyn-Wielgocka Emilia – Kraków
Wentowska Ewa – Pruszcz Gdański
Wesołowska Joanna i Wesołowski Przemysław – Warszawa
Wiącek Dorota – Wrocław
Wieczorek Anna i Sławomir – Bielany Wrocławskie
Wielgocki Kazimierz – Kraków
Winturski Tadeusz – Wrocław
Wnęk Maria – Kraków
Wodawski Marek – Kamieniec Wrocławski
Wojciechowicz Mirosław i Anna – Wrocław
Wójcik Małgorzata – Wrocław
Wójcik Renata – Wierzbice Wrocławskie /Kobierzyce
Wójcik Stanisław i Teresa – Wierzbice /Kobierzyce
Wojtasiuk Jerzy i Anna – Wrocław
Wojtowicz Bogdan i Wojtowicz Anna – Wrocław
Woźniak Anna – Rzeszów
Woźniak Piotr i Marta – Wrocław
Woźnicki Leszek – Wrocław
Wysoczański Stefan – Baranowice
Zacharski Ryszard i Lucyna – Bartoszyce
Zarych Janina – Tuchów
żernasekow Malwina – Wrocław
Ziaja Agnieszka – Krosno
Zoń Anna – Kraków
Żółtański Stanisław i Krystyna – Wrocław
Żurek Tadeusz i Zofia – Wrocław
Żurowska-Adamowicz Grażyna – Gdańsk
Zwiech Beata – Wrocław
Żygadło Alfred i Żygadło Halina – Wrocław
Żyski Marcin i Anna – Poznań
Łodziana Mieczysława – Wrocław
Łopuski Piotr – Kobierzyce
Łoziński Daniel i Łozińska Dagmara – Wrocław
Łuczyńska Agnieszka – Wrocław
Łukowicz Adrian – Wrocław

ASSET Sp. j. – Wrocław
PPHU Sklep Spożywczo-Przemysłowy Bernadeta Baranowska – Domasław
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CENTROSTAL-WROCłAW" S.A. – Wrocław
USŁUGI PRZEWOZOWE – Unikowice

2008

Babiak Bartosz i Jolanta – Wrocław
Baranowska Krystyna – Wrocław
Bohaczuk Maria – Raszówka
Borycka Jolanta –
Borzemska Barbara – Wrocław
Buganiuk Jan –
Dzimira Władysław i Krystyna – Wierzbice /Kobierzyce
Gac Agnieszka – Gumniska
Głowacka Beata – Wrocław
Jaśkiewicz Joanna – Tarnowskie Góry
Jędrek Anna i Paweł –
Jurdziak Marcelina i Leszek – Wrocław
Klimiuk Leszek – Tyniec Mały
Kuriata i Zukowskim – Medłów
Lejkowski Edward i Mieczysława – Chrzanów
Mączka Grzegorz – Kraków
Maziarz Monika i Tomasz – Wrocław
Naworska Irena – Toruń
Olik Waldemar i Elżbieta – Wrocław
Pacholik Wiesław – Księginice /Kobierzyce
Pietryk Konrad –
Radziuk Agnieszka – Żerniki Wrocławskie /Święta Katarzyna
Skorupski Tomasz i Maria – Leszno
Staniorowska Agata – Wrocław
Szczerba Edward i Maria – Domasław /Kobierzyce
Tarasiuk Kuba i Ilona Phan-Tarasiuk – Opole
Twarożek Dariusz –
Wicherska Hanna – Toruń
Wielgus Alicja – Tarnowskie Góry
Zielińska Magdalena – Warszawa
Ziołek Iwona –

Czanieckie Makarony Sp. z o.o. – Czaniec
Hasta Sp. z o.o. – Wrocław
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „CENTROSTAL-WROCłAW” S.A. – Wrocław

2007

Adamczuk Marek – Święta Katarzyna
Adamowicz Dariusz i Grażyna –
Adamska – Wrocław
Adamus Józef – Wrocław
Amanowicz Agnieszka – Warszawa
Artemiuk Mieczysław – Wrocław
Auguścik Tamara – Gniechowice
Avenarius Maria – Polanica Zdrój
Babiak Bartosz i Jolanta – Wrocław
Baborowski Andrzej – Siemianowice Śląskie
Badyna Piotr – Krotoszyn
Bakalarz Sławomir – Gliwice
Banaszak Elżbieta i Andrzej – Gniew
Barut Barbara Ewa – Gliwice
Bednarski Józef – Wrocław
Bereda Wojciech – Wołomin
Bernasiński Jakub – Zielona Góra
Biegaj Mariusz Zbigniew – Wrocław
Biegański Mieczysław – Wołczyn
Biel-Szarwaryn Małgorzata – Wrocław
Bieszczanin Małgorzata i Marcin –
Bilińska Joanna – Wrocław
Bogdańska Ilona – Sobótka
Bolek Jacek – Wilczków/Malczyce
Borkowska Zdzisława – Wrocław
Borkowski Aleksander – Wrocław
Borkowski Andrzej – Wrocław
Borkowski Jarosław – Wrocław
Borzemska Barbara – Wrocław
Borzyszkowska Halina – Gdańsk
Brandys Ryszard – Siechnice
Brudnicki Bożena i Antoni – Wrocław
Brudło Jan Zygmunt – Wrocław
Brzek Edyta – Jakubowice Konińskie
Bucha Jerzy – Złotoryja
Bugno Grzegorz – Wrocław
Burnat Miłosz i Agnieszka – Wrocław
Burzyńska Łucja – Wrocław
Bus Irena – Wrocław
Błaszkiewicz Piotr – Wrocław
Błażyńska Elżbieta – Grudziądz
Błażyński Zdzisław – Grudziądz
Cały Krystyna – Tyniec Mały
Cały Marcin Tomasz – Tyniec Mały
Cały Piotr – Smolec
Chlebik Waldemar i Aleksandra Olender-Chlebik – Legnica/Wrocław
Chmielowska Halina – Kobierzyce
Chomicki Ryszard – Oława
Chromik Teresa – Wrocław
Chruścielska Anna – Wrocław
Cieliczka Robert – Zaklików
Cieplik Henryk i Józefa – Wrocław
Ciesielska Janina – Iłowo
Cieślak Piotr – Poznań
Cincio Ryszard – Bolków
Ciszewski Elżbieta i Zbigniew – Kobierzyce
Cudziło Anna – Biłgoraj
Cydejko Łukasz Jakub – Wrocław
Cyganowski Andrzej – Dzierżoniów
Czaja Bożena Barbara – Narzym
Czarkowski Elżbieta i Jan – Polanica Zdrój
Czekalińska Justyna – Grudziądz
Czekański Ewa i Rafał – Smolec
Czerwiński Andrzej – Kobierzyce
Czogała Stanisław – Chorzów
Czuszkiewicz Barbara – Wrocław
Dąbrowska Maria – Lutynia
Daleczko Władysław – Wrocław
Dalibor Halina – Tarnowskie Góry
Dalibor Joanna – Tarnowskie Góry
Dechnik Izabella – Wrocław
Diduch Zofia – Wrocław
Dmowski Zenobiusz – Wrocław
Dobrowolska-Chumińska Hanna – Wrocław
Dominiak Anna – Wrocław
Dominko Edward – Lublin
Domkowicz-Bródka Helena – Wrocław
Domurad Marzena i Sławomir – Ostrołęka
Dorenda Agnieszka i Juliusz – Wrocław
Drągowski Zdzisława i Wojciech – Gniew
Dryja Mirosław – Środa Śląska
Dynas Katarzyna i Mariusz – Toruń
Dzierżanowski Witold i Barbara – Wrocław
Dżwigalowska Teresa – Prabuty
Epler-Zembrzuska Krystyna – Wrocław
Filipowicz Marian – Wrocław
Finocek Dorota i MIrosław – Wołczyn
Frącek Mirosław – Wrocław
Frączek Marcin – Tarnów
Franas Ireneusz – Budziszów
Fudalej Anna i Leszek – Wrocław
Fura Anna – Wrocław
Furman Dorota – Wrocław
Gabryszewski Tomasz – Lublin
Gajek Małgorzata – Toruń
Gajewska Teresa – Wołczyn
Galewska Teresa – Domasław
Gąsiorek Sylwia – Giebułtówek
Gawlas Urszula – Kozy
Gemza Jan i Janina – Gliwice
Gidziński Anna i Jarosław – Domasław
Golba Artur – Bielsko Biała
Golczyk Joanna – Wrocław
Gorczyca Józef – Wrocław
Gorczyca-Szymczykiewicz – Oleśnica
Gorczyca-Szymczyszkiewicz Bogumiła – Oleśnica
Górecki Roman – Bralin
Górka Czesława – Bielsko-Biała
Górski Agnieszka i Gracjan – Poznań
Grabarczyk Barbara – Warszawa
Grabowska Władysława – Toruń
Gracek Krzysztof – Gniew
Graf Maciej – Wrocław
Gralczyk Krystyna i Janusz – Pustków Żurawski
Grenda Małgorzata – Kąty Wrocławskie
Grochowska Agata – Wrocław
Gruszewski Leonard – Gliwice
Grygajtis Krzysztof – Wrocław
Grzesiak Barbara – Tyniec Mały
Gurgul Zbigniew Jarosław – Szczytna Kłodzka
Gładysz Andrzej – Wrocław
Głuchy Sylwia – Kujakowice
Habińska Beata – Wołczyn
Habrych Renata Zyta – Wrocław
Hachuła Sonia – Tychy
Hadzs Dariusz – Biel
Hadzs Dariusz – Bielany Wrocławskie
Hajduk Rafał – Trzebnica
Harapin Andrzej i Beata – Wierzbice /Kobierzyce
Harapin Iwona – Wierzbice /Kobierzyce
Harazda Magdalena –
Hałubiec Bogumiła – Pustków Żurawski
Hebda Piotr – Szczawno Zdrój
Hebda Władysław i Janina – Kobierzyce
Hermann Mieczysław – Wrocław
Honkisz Alina – Kozy
Hołówko Antonina – Święta Katarzyna
Hołówko Halina – Święta Katarzyna
Hołubowicz Piotr – Wierzbice /Kobierzyce
Hołubowicz Ryszard i Kazimiera – Wierzbice /Kobierzyce
Hudeczek Zygmunt – Brzesko
Iwańczuk Agnieszka – Wrocław
Iwanow Adam – Wrocław
Iwanow Ewa – Wrocław
Iwiński Jerzy – Warszawa
Jabłońska Maria – Bolków
Jackiewicz A.P. – Żary
Jackiewicz Katarzyna – Warszawa
Jakimiec Edyta – Giegałcice/Wołczyn
Jakubowski Andrzej – Domianowice
Janczur Maria – Wrocław
Janicka Barbara – Wrocław
Janiga Józef – Warszawa
Janikowska Jadwiga – Sosnowiec
Janikowski Marek – Sosnowiec
Jasiewicz Aleksander i Janina – Ruda Śląska
Jasińska Ewa Grażyna – Kobierzyce
Jaskulski Jolanta i Jan – Olesno
Jaślar Anna – Polkowice
Jęczmyk Lech – Wr
Jęczmyk Lech – Wrocław
Jędryka Jan – Brzesko
Jędrzejczak Alicja – Wrocław
Jeżewski Dariusz – Wrocław
Jonczyk Jan – Bystrzyca Kłodzka
Jopek Krzysztof – Wrocław
Józefiak łucja – Wrocław
Jucha-Dębina Halina – Jelcz Laskowice
Jura Zdzisław – Stara Łomnica/Gorzanów
Jurczenko Maria – Wrocław
Jurczyk Henryk – Kujakowice
Jurdziak Marcelina i Leszek – Wrocław
Jurewicz Małgorzata i Wiesław – Wrocław
Kalemba Krystyna – Wrocław
Kalinowska Danuta – Biłgoraj
Kalwak Jan – Wrocław
Kamińska Katarzyna Anita – Warszawa
Kamiński Józef – Modliborzyce
Kamyk Grażyna – Wrocław
Kania Mariusz i Bożena – Lipno
Kania Wiesław – Toruń
Kapral Teresa i Henryk – Wrocław
Karmański Wiesław – Wierzbice
Karpowicz-Raduchowska – Wrocław
Karwala Grażyna – Zakliczyn
Kaszuba Maria i Jacek – Wrocław
Kienik Tomasz – Wrocław
Kiesz Barbara – Strzelin
Kiesz Kazimierz – Strzelin
Kindlik Jolanta – Wrocław
Kisiała Janina i Stanisław – Jasienica
Klajn Antoni i Halina – Wrocław
Klich Aleksandra – Wrocław
Klimiuk Leszek – Tyniec Mały
Klimowicz Maria i Maciej –
Kobyłecka Bożena – Gdynia
Kochan Anna i Zbigniew – Potok Wielki
Kocimska-Zych Elżbieta – Wrocław
Kokot Piotr – Tyniec Mały
Kolat Zofia Lucyna – Namysłów
Komorowska Kalina – Wrocław
Komorowski Jerzy – Wrocław
Kondracki Ryszard i Michalina – Wierzbice Wrocławskie /Kobierzyce
Konopacka Jolanta – Świdnica
Kopczyńska Anna – Oleśnica
Kopczyński Grzegorz – Smardzów/ Oleśnica
Kopeć Krzysztof – Ząbkowice Śląskie
Korytowska Ewa – Stęszew
Korytowski Paweł – Stęszew
Kosińska Barbara – Wrocław
Kosińska Barbara – Wrocław
Koszek Wioletta i Maciej – Wrocław
Kotowska Dominika – Sarnów
Kowalczyk Bogumiła – Wrocław
Kowalewska Anna – Pleszew
Kowalewska Jadwiga – Iłowo
Kowalik Stefan – Tarnów
Kowalski Aleksander – Szczawno Zdrój
Kowalski Stanisław – Bełchatów
Kowol Józef Walenty – Wrocław
Kowol Łucja – Wrocław
Kozl Krzysztof – Wrocław
Kożlowska Małgorzata – Nowa Sól
Kołaczkowski Jerzy – Wrocław
Kołodziej Eugenia – Katowice
Kołowrotkiewicz Piotr – Wrocław
Kołowrotkiewicz Piotr i Ilona – Wrocław
Krawczuk Anna – Wrocław
Krawczyk Jarosław – Wrocław
Krawczyk Mariusz – Wrocław
Kręczewski Radosław – Wrocław
Królak Barbara – Wrocław
Krucińska Krystyna – Wrocław
Kruk Maria – Wrocław
Książek Jerzy – Bolków
Kubała Maria i Jan – Dębno
Kublik Urszula i Leon – Iłowo
Kuchta Tomasz i Małgorzata – Dębowiec
Kujawska Barbara – Częstochowa
Kukuła Adam – Brzesko
Kulawik Marek – Ruda Śląska
Kurowska Danuta – Paczków
Kusiak Halina – Wrocław
Kuster Zygmunt – Gniew
Kuzak Henryk – Brzesko
Kwapisz Kamila Małgorzata – Wrocław
Landzwojczak Jarosław – Św. Katarzyna
Lange Agnieszka – Wrocław
Legierska Zofia – Wrocław
Legucka Barbara – Warszawa
Lejkowski Edward – Chrzanów /Kobierzyce
Lejkowski Edward i Mieczysława – Chrzanów
Lenkiewicz Marek i Beata – Wrocław
Leżaj Danuta i Jan – Cieszyce /Kobierzyce
Leżaj Kamila – Cieszyce /Kobierzyce
Lipnicki Danuta i Tadeusz – Wrocław
Lisik Irena – Wrocław
Luberda Wioletta i Andrzej – Szaflary
Lubicz-Miszewski Wojciech – Radwanice
Maciąg Czesław – Krosno
Maciarz Kazimierz – Kraków
Maciarz Marian – Kraków
Madler-Litera Mariola – Krzyżowice
Magrtan Hanna i Andrzej – Gniew
Makulska Urszula –
Maleszka Małgorzata – Toruń
Maliszewska-Olekszak Renata – Jaworzno
Manelski Maciej – Warszawa
Margiecok Mirosław – Czechowice-Dziedzice
Markiewicz Elżbieta Halina – Wrocław
Markowski Sławomir – Wrocław
Marszałek Elżbieta – Wrocław
Marszałek Elżbieta –
Marut Lucyna i Kazimierz – Osiedle Leśne/ Tymawa
Maślej Mieczysław – Wrocław
Matuszczak Maria i Eugeniusz – Wrocław
Matyjasik Joanna i Janusz – Narzym/ Iłowo
Matysiak Jerzy – Warszawa
Matysiak Wanda i Zdzisław – Koluszki
Mazan Tomasz – Jawor
Maziarz Zygmunt i Grażyna – Wrocław
Mazurkiewicz Wanda – Wrocław
Meka Damian Krzysztof – Pyskowice
Mencfeld Aleksandra – Namysłów
Metrycki Maksym Kamil – Warszawa
Michalak Janusz – Wrocław
Mierzwa Andrzej – Lublin
Migdalska Monika – Wrocław
Migdał Jolanta – Zaklików
Mika Alicja i Krzysztof – Świętochłowice
Mikulska Aneta – Gdańsk
Miśkowicz Mariusz –
Mitulski Janina i Grzegorz – Pustków Żurawski
Mleczko Mieczysław – Bielany Wrocławskie
Mocniak Agata – Wrocław
Molikowska-Tymczak Maria – Wrocław
Morawska Aleksandra i Ireneusz – Księginice
Morawski Wit – Mysłowice
Morzywołek Augustyn – Wrocław
Moszczyńska Daniela – Iłowo
Mróz Zdzisława i Marek – Jarosław
Mróz łucja – Kraków
Mrozowski Zbigniew – Kostomłoty
Murach Grażyna – Wrocław
Musiałek J. M. – Siemianowice
Muszka Edyta – Dębowiec
Nabiałczyk Urszula i Marek – Gliwice
Nalewajko Ireneusz – Wrocław
Narkiewicz Maria i Leon – Wrocław
Nawalicki Witold i Anna – Wrocław
Nawrotkiewicz A. K. – Wrocław
Nędza Lucyna – Żarki/ Libiąż
Nieckuła Grażyna – Wrocław
Nieckuła Jarosław – Wrocław
Niemczura Ewa – Warszawa
Niemczura Marcin Paweł – Warszawa
Niemczura Tomasz Adam – Warszawa
Niewiara Jolanta – Wrocław
Nocun Barbara – Wrocław
Nowacka Krystyna – Wrocław
Nowakowski Grażyna i Romułald – Domianowice
Ochryniuk Joanna i Artur – Bytom
Olbert Ewa i Ryszard – Wrocław
Olejnik Andrzej – Wrocław
Olik Waldemar – Wrocław
Olik Waldemar i Elżbieta – Wrocław
Orzechowscy Z. B. – Gniew
Ossowski Wiktor – Gniew
Ostrejko Anna – Cieszyce /Kobierzyce
Ostrowski Jerzy – Domasław
Osuch Wiesław – Wrocław
Oworuszko Edward i Zalewska-Oworuszko Danuta – Lublin
Pacholik Wiesław – Księginice /Kobierzyce
Pacierpnik Małgorzata i Dariusz – Wrocław
Paczkowska Urszula – Sosnowiec
Paczkowski Jan – Grudziądz
Paczuszka Jolanta – Rogów Sobócki
Paeel-Grządziel Ewa – Wrocław
Pająk Tomasz – Wrocław
Panczenko Matylda – Wrocław
Pandzich Jerzy – Piekary Śląskie
Parfinowicz Nina – Tylicz
Partycka Katarzyna – Radom
Pasik Genowefa – Wrocław
Pawełczyk Krzysztof – Niemstów/ Miłoradzice
Pawicki Ilona i Bohdan – Kraków
Pawłowski Jarosław Józef – Wrocław
Pawłowski Zofia i Przemysław – Wrocław
Penczak Monika – Wrocław
Petriczek Leon Jerzy – Iława
Pianowski Zenon – Gorlice
Pilarczyk Jolanta – Wrocław
Pilat Jarosław – Toruń
Pińska Magdalena – Wrocław
Piotrowski Wiesław – Magnice/ Kobierzyce
Piskorska-Zwiech Beata Ewa – Duszniki Zdrój
Pisuła Joanna i Mirosław – Wrocław
Plewińska-Cześniewicz Ewa – Wrocław
Pociecha Urszula i Marek – Lubsko
Podleś Kamila i Dariusz – Warszawa
Podolski Marcin i Aneta – Oława
Podowski Sławomir – Pepłowo/ Wieczfnia
Podyma Janusz – Wrocław
Pomykała Edward – Gorzanów/ N. Łomnica
Potoczna Stanisława – Wrocław
Praczyk Eugeniusz – Wrocław
Prask Witold – Wrocław
Preś Jerzy – Oleśnica
Przybył Ewa – Wrocław
Przybyła Maria i Grzegorz – Tarnów
Pulka Krystyna – Rudnik
Pykosz Maria – Dębowiec
Rabska Maria – Tyniec Mały
Rabski Michał, Ewelina – Tyniec Mały
Raduchowski Zdzisław i Anna –
Rajczakowska Anna – Lądek Zdrój
Rak Danuta – Sól /Biłgoraj
Rak Zofia – Sól/ Biłgoraj
Raszewska Maria – Wrocław
Rdułtowski Artur – Wrocław
Reszyński Andrzej – Wrocław
Romaniuk Grażyna – Wrocław
Rożniatowski Bolesław – Gliwice
Różyło Zbigniew i Łucja – Kobierzyce
Rumin Dominik – Kętrzyn
Rupnicka Barbara – Wrocław
Rurys Monika – Poznań
Ruszel Grażyna – Królikowice /Kobierzyce
Rutkowska Aleksandra – Wilczków/ Malczyce
Rutkowski Cyprian – Lubin
Ryba Andrzej – Wrocław
Rybacki Andrzej – Lutynia Piastowska
Rycerz Krystyna – Grab W. /Twardogóra
Ryś Krzysztof – Wrocław
Rządca Jadwiga i Marian – Brzezinki/ Wołczyn
Rządca Zygmunt – Kluczbork
Rzęsa Maria i Bogusław – Oleśnica
Sabok Leszek – Wrocław
Sadura Wanda i Michał – Wołczyn
Sadło Grzegorz i Agata Nowak-Sadło – Wrocław
Sanocki Urszula i Roman – Mikołów
Sasimowski Irena i Ewald – Lublin
Schabik Marek i Urszula – Gniechowice /Kąty Wrocławskie
Sendelewska Anna – Wisznia Mała
Sępór Stanisław – Nowa Ruda
Siama-Wesołowska Maria – Wrocław
Sibilski Zbigniew – Wrocław
Sicińska Monika i Piotr – Wrocław
Sikora Alina i Arkadiusz –
Sikora Teresa – Wrocław
Sitek Paweł – Bełchatów
Skawina Beata – Wrocław
Skorny Sławomir – Wołczyn
Skorupska Danuta – Zakliczyn
Skorupski Tomasz i Maria – Leszno
Skotnicka Beata – Nowa Łomnica
Śliwirski Paweł – Skierniewice
Smaga Monika – Magnice/ Kobierzyce
Smusz Piotr Wojciech – Pustków
Śnitek Jerzy – Wrocław
Śnitek Michał – Tyniec Mały
Sobczak Violetta i Wiesław – Lublin
Sobkiewicz Danuta – Jasienica
Sobociński Marek – Warszawa
Sokalski Jerzy – Oława
Sokół Katarzyna i Artur – Halinów
Sokół Teresa i Marian –
Sperzyńska Eleonora – Wierzbice /Kobierzyce
Stachowiak Teresa i Marek –
Stachowiak Teresa i Marek – Jędrzychowiczki /Trzebiel
Stasienko Maria – Oleśnica
Stawicki Irena i Jan – Górny Podmur/ Gniew
Stawski Waldemar – Gdynia
Steciuk Maria – Wrocław
Stokłosa Andrzej – Bytom
Stolorz Alina – Wrocław
Stopińska Magdalena – Toruń
Stryjeński Grzegorz – Wrocław
Stryjeński Grzegorz – Wrocław
Strzelczyk Anna Beata – Wrocław
Stukus Jan – Jasło
Stypka B. Z. – Warszawa
Stys Norbert – Tyniec Mały
Surma Grzegorz – Wrocław
Suska Wanda – Paczków
Suszycki Józef – Marcinowice
Świączkowski Bogdan – Wrocław
Świc Remigiusz Antoni – Wrocław
Świetlicka-Wojdyło Krystyna – Wrocław
Świętochowski Mieczysław – Wrocław
Świnoga Ewa – Słotwiny
Szamrej Józefa – Warszawa
Szaniawska Elżbieta – Wrocław
Szczeblewski Sylwia i Piotr – Bydgoszcz
Szczeblewski Urszula i Stanisław – Gniew
Szczepańska Anna Elżbieta – Wrocław
Szczepański Sławomir – Wrocław
Szczerba Edward i Maria – Domasław /Kobierzyce
Szczerba Jan i Mariola – Nicponia/ Gniew
Szewczul Wanda Henryk – Rybnik
Szewelańczyk Grażyna – Polanica Zdrój
Szkotnicka Katarzyna – Wrocław
Szmigielski Michał – Wrocław
Szmigielski Roman – Wrocław
Sznapka Henryk – Tychy
Szpakowska-Cydejko Aleksandra – Wrocław
Szpilski Beata i Paweł – Zielona Góra
Sztaba Andrzej – Wrocław
Sztuka Edward – Wrocław
Szubzda Anna – Białystok
Szul Mirosław – Kraków
Szymański-Zych Szymon – Wrocław
Szymczykiewicz Wiesław i Bogumiła –
Szymeczek Dariusz Tomasz – Tyniec Mały
Szymków Jan – Wrocław
Szynderłata Teresa i Jan – Jeżewo
Szyszuk Helena – Wrocław
Słabosz Andrzej i Maria – Częstochowa
Słomska Eugenia – Koło/ Konin
Słota Justyna – Lublin
Słowik Renata – Kluczbork
Słupczyński Renata i Cezary – Lublin
Tarczoń Marek i Grażyna – Warszawa
Targosz-Wilk Małgorzata – Libiąż
Tarnawski Piotr i Stanisława – Bielany Wrocławskie
Tekliel Grzegorz – Racibórz
Terlecki Krzysztof – Wołczyn
Tkocz Sebastian – Wrocław
Tokarska Elżbieta – Wrocław
Tokarski Izabela i Janusz – Lignowy Szlacheckie /Rudno
Topolska Grażyna – Wrocław
Topolska Grażyna – Wrocław
Trembecka Anna Maria – Wrocław
Trocewicz Elżbieta – Wrocław
Trojan Włodzimierz – Polanica Zdrój
Truchan Alicja i Waldemar – Warszawa
Trzcińska Justyna – Wrocław
Trzebniak Irena – Wrocław
Trzebniak Marta – Siechnice
Trzebniak Michał – Wrocław
Tulicka Grażyna – Łęg Tarnowski
Tuz Robert Paweł – Wrocław
Tworzydło Krystyna – Wrocław
Tyszkowski Jan – Wrocław
Urban Teresa – Gniew
Urbanek Wojciech – Wrocław
Wachowicz Agnieszka – Wrocław
Walas Marcin – Sole/ Busko Zdrój
Walczak Jerzy – Markotów Duży/ Wołczyn
Waszczak Agata Barbara – Wrocław
Watkowski Małgorzata i Henryk – Gniew
Wątroba Maria – Jasienica
Wątroba Tadeusz – Jasienica
Wawryszczuk Elżbieta – Paczków
Wawryszczuk Marzena – Paczków
Wawrzyniak Janina – Kuklice/ Kobierzyce
Wawszczyk Grażyna – Wrocław
Wałczyk Halina – Cieszanów
Wentowska Ewa – Gdańsk
Wentowska Ryszard i Helena – Gdańsk
Wielebski Jerzy – Wrocław
Wieprow Kazimiera – Wrocław
Wietuszyński Krzysztof – Polkowice
Wiliński Lucjan – Gryżów/ Ścinawa Mała
Winiarczyk Mirosława – Zaklików
Winturski Tadeusz – Wrocław
Winturski Tadeusz -Wrocław –
Wiorowska Grażyna – Toruń
Wisiecki Radosław – Wrocław
Wojakowska Sylwia – Jarosław
Wojciechowicz Mirosław – Wrocław
Wojtasiuk Jerzy i Anna – Wrocław
Wojtyła Mariusz – Wrocław
Wolak Paweł – Nowy Staw
Wors Bożena – Polanica Zdrój
Wors Irena – Szczytna
Woźniak Ewa – Warszawa
Wołkanowska Wanda – Wierzbice Wrocławskie
Wołowski Iwona i Tomasz –
Wróblewski Jacek – Toruń
Wrocławskie –
Wrzosek Jerzy – Gliwice
Wyrwas Barbara – Kluczbork
Wysoczański Barbara i Włodzimierz – Wrocław
Zacharski Bogdan – Wrocław
Zając Patrycja – Gliwice
Zamarska-Telej Danuta – Jasienica
Zaremba Marcin Adam – Wrocław
Zaremba Renata – Rzeszów
Zarzycki Mirosław – Legionowo
Zarzycki Roman – Wrocław
Zengel Małgorzata – Nowy Sącz
Zięba Paweł – Wrocław
Zięba Waldemar – Sokolniki/ Łagiewniki
Zięba Witold i Maria – Wierzbice /Kobierzyce
Zielińska-Klawe Magdalena – Wrocław
Zieliński Mariusz Piotr – Wrocław
Ziemkowski Marek – Gdynia
Zięterski Robert – Kłodzko
Zintel Jerzy – Wrocław
Ziółkowski Wojciech – Łysaków/ Zaklików
żuk Dariusz – Wrocław
żukowska Danuta – Warszawa
Żurawski/ Kobierzyce –
Żurowska-Adamowicz Grażyna – Gdańsk
Zwiech Beata – Wrocław
Zwiech Jerzy i Janina – Kobierzyce
Zych Maria – Wrocław
Żygadło Katarzyna – Szczepankowie
żygliński Jerzy – Goczałkowice Zdrój
Zygmunt Barbara – Sosnowiec
żyski Anna i Marcin – Poznań
żyżło Anna – Warszawa
łacina Sławomir – Tyniec Mały
łaniecki Krystian – Puszczykowo
łękawa Zofia – Szczęśliwa 40
Łopuski Stanisław i Stanisława – Kobierzyce
łuczka Iwona – Wrocław
Ługowski Andrzej – Wrocław
Łukaszewicz Anna – Skierniewice
Łukaszewicz Ludmiła – Wrocław
Łukaszów Maria – Stara Łomnica/ Gorzanów

Firma Handlowo-Usługowa STAGSON – Chorzów
FPH FARTUS Irena Kazimierska – Wałbrzych
Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz we Wrocławiu – Wrocław
Hasta Sp. z o.o. – Wrocław
Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. – Biskupice Podgórne
Kancelaria Radcy Prawnego Hanny Dąbrowskiej – Piaseczno
PPHU Sklep Spożywczo-Przemysłowy Bernadeta Baranowska – Domasław
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Transelektro" s.c. – Wrocław
Przedsiębiorstwo Projektowe i Realizacji Inwestycji Archipol Sp. z o.o. – Wrocław
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CENTROSTAL-WROCłAW" S.A. – Wrocław
SAJA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sławomir łacina – Tyniec Mały
STT Systemy informatyczne – Wrocław
Zakład Handlowo Usługowy "MARTOS" – Tyniec Mały

2006

Alenowicz Teresa i Zygmunt – Wrocław
Ausz Izabella – Lublin
Babiak Bartosz i Jolanta – Wrocław
Badyna Piotr i Marta – Wrocław
Badyna Tadeusz – Wrocław
Banaszek Jerzy – Wrocław
Beksiński Rafał Stanisław – Połaniec
Białogrzywu Wiesław – Garbów
Biedroń Grzegorz Janusz – Limanowa
Bigoraj Robert Jerzy – Wrocław
Bogdański Leonard i Krystyna – Wrocław
Borgula Halina – Tarnowiec
Borkowska Zdzisława – Wrocław
Borkowski Aleksander – Wrocław
Borkowski Andrzej – Wrocław
Borzemska Barbara – Wrocław
Brzazgon Józefa – Tymbark
Bucha Alina i Jerzy – Złotoryja
Błaszcyk Kazimierz – Wrocław
Cech Anita – Toruń
Chmielecka Iwona – Wrocław
Chmielecki Zygmunt – Wrocław
Chmielewicz Barbara – Wrocław
Chmielowska Halina – Kobierzyce
Ciężki Grażyna i Jerzy – Kobierzyce
Cincio Ryszard – Bolków
Cyganowski Andrzej – Dzierżoniów
Czajka Bożena – Narzym /Iłowo-Osada
Czekański Rafał –
Dalecka Anna – Toruń
Daszkiewicz Krzysztof Korybut – Regut
Diduch Zofia – Wrocław
Drop Stanisław – Pyskowice
Druzylowski Zygmunt – Milicz
Druzylowski Zygmunt – Wrocław
Drzyzga Artur – Oleśnica
Duc Halina – Wrocław
Dudek Jadwiga – Wrocław
Dzikowski Krzysztof – Wrocław
Erd Bogumił – Wrocław
Fedyszyn Małgorzta i Marek – Wrocław
Feliszek Anna i Piotr – Wrocław
Filipowicz Anna i Marian – Wrocław
Gabryszewski Tomasz – Lublin
Gaik Alina Anna – Wrocław
Gajem Małgorzata – Toruń
Garncarczyk Maria – Witoszów Dolny
Gemza Jan i Janina – Gliwice
Gluski Marek – Warszawa
Górka Czesław i Stefania – Byczyna
Gottwald Maria – Wrocław
Gołębiowski Halina i Ryszard – Częstochowa
Greszta Barbara – Warszawa
Grochola Krzysztof – Toruń
Grochowska Agata – Wrocław
Gruszewski Leonard – Gliwice
Grygajtis Anna i Krzysztof – Wrocław
Grządziel Paweł i Ewa zabrodzka – Grządziel – Wrocław
Gumiński Ryszard – Wrocław
Gurgul Zbigniew – Szczytna
Guszpit Aneta – Wrocław
Głazek Lidia – Inowrocław
Głuchy Sylwia – Kujakowice
Hadas Dariusz – Bielany Wrocławskie
Hamerski Andrzej Jan – Kobierzyce
Harapin Andrzej i Beata – Wierzbice /Kobierzyce
Harapin Iwona – Wierzbice /Kobierzyce
Hebda Piotr – Szczawno Zdrój
Hebda Władysław i Janina – Kobierzyce
Hernik Anna i Andrzej Leon – Olesno
Hołówko Antonina – Święta Katarzyna
Hołówko Halina – Święta Katarzyna
Hołubowicz Ryszard i Kazimiera – Wierzbice /Kobierzyce
Jabłońska Maria – Bolków
Jagieło Grzegorz – Wierzbice
Jakubowski Andrzej – Domianowice
Janeczek Kazimiera i Stefan – Pyskowice
Janicka Barbara – Wrocław
Jasińska Ewa Grażyna – Kobierzyce
Jastrzębski Tomasz – Galowice
Jaworski Regina i Józef – Tuchów
Jokiel Ryszard – Wrocław
Kaczmarek Ewa – Wrocław
Kania Mariusz i Bożena – Lipno
Kania Zofia i Leszek – Toruń
Karmański Helena i Wiesław – Wierzbice
Kawka Maciej – Oława
Klimowicz Maria i Maciej –
Klusek Jerzy – Wrocław
Kobylarz Mariusz i Monika Pawłowska-Kobylarz – Wieliczka
Kobylecki Jan – Lublin
Kochańska Teresa – Toruń
Komorowska Kalina – Wrocław
Kondracki Ryszard i Michalina – Wierzbice Wrocławskie /Kobierzyce
Kopczyński Grzegorz – Oleśnica
Kopeć Zofia – Wrocław
Kosińska Barbara – Wrocław
Kosińska Wioletta – Wrocław
Kotarba Barbara – Wrocław
Kowalik Stefa – Tarnów
Krajewski Zygmunt – Magnice
Kręcichwost Władysława – Kłodzko
Kreczewski Radosław – Wrocław
Kulik Anna – Toruń
Kulik Teresa – Lublin
Kuzak Teresa i Henryk – Brzesko
Kuzba Marian – Koziegłowy
Kwapisz Kamila Małgorzata – Wrocław
Lalewicz Robert – Wrocław
Lange Agnieszka – Wrocław
Leja Wisława – Wrocław
Lejkowski Edward – Chrzanów
Lejkowski Edward i Mieczysława – Chrzanów
Lenkiewicz Marek i Beata – Wrocław
Leżaj Danuta i Jan – Cieszyce /Kobierzyce
Lisiak Henryk Marcin – Wrocław
Maciąg Czesław – Krosno
Magierek Magdalena Agnieszka – Wrocław
Magierek Małgorzata – Wrocław
Majewska Janina – Kraków
Majutowska Zofia – Nowa Dęba
Maleszka Małgorzata – Toruń
Mańkowski Andrzej – Wysoka
Markiewicz Bolesław i Elżbieta – Wrocław
Marta Orel – Regucka –
Masłyk Ireneusz – Miejsce Piastowe
Matuszczak Elżbieta – Wrocław
Maziak Beata – Kraków
Maziarz Monika i Tomasz – Wrocław
Maziarz Zygmunt i Grażyna – Wrocław
Mazik Elżbieta – Wąsosz Górny
Mazur Ryszard – Kluczbork
Mazurek Helena i Karol – Lisnk Duży
Mazurek Janusz – Toruń
Mazurkiewicz Wanda – Wrocław
Meka Damian Krzysztof – Pyskowice
Mencfeld Aleksandra – Namysłów
Mikosza Krzysztof – Tychy
Mikulla Małgorzata – Polanica Zdrój
Misiewicz Małgorzata i Marian – Brzeg
Mocniak Agata – Wrocław
Molikowska-Tymczak Maria – Wrocław
Moliński Lucyna i Wiesław – Żaba Duża
Momot Bogumiła – Kobierzyce
Moszczyński Daniela i Włodzimierz – Iłowo
Mróz Dariusz – Lublin
Młynarczyk Edward – Wrocław
Nalewajko Ireneusz – Wrocław
Niemczura Ewa – Warszawa
Nowak Agata – Wrocław
Nowak Maria – Podłopień
Nowakowski Grażyna i Romułald – Domianowice
Nowara Małgorzata – Niemcza
Ochryniuk Joanna i Artur – Bytom
Olik Waldemar i Elżbieta – Wrocław
Olszewski Sławomir – Sosnowiec
Ostański Krystyna i Zenon – Wrocław
Ostrowski Jerzy – Domasław
Osuch Henryka – Domasław
Oworuszko Edward i Zalewska-Oworuszko Danuta – Lublin
Pacierpnik Małgorzata Iwona – Wrocław
Paciorkowski Adam i Magdalena – Wrocław
Palus – Wierzbowicz Helena – Wrocław
Panasiuk Janina i Jan – Katowice
Parkoła Jadwiga – Wrocław
Pasik Genowefa – Wrocław
Pawlicki Ilona i Bohdan – Kraków
Piecha Elżbieta – Łaziska Górne
Pietrak Krzysztof – Garbów
Pietraszek Józef – Wrocław
Pilat Jarosław – Toruń
Pinocy Ilona – Łaziska Górne
Piotrowska Barbara – Gliwice
Piwkowski Elżbieta i Marek – Wrocław
Plewińska-Cześniewicz Ewa – Wrocław
Podolski Marcin i Aneta – Oława
Podyma Janusz – Wrocław
Polej Anna – Wrocław
Pozniak Gryzelda i Ryszard – Wrocław
Praczyk Eugeniusz – Wrocław
Praczyk Kazimierz – Wrocław
Praczyk Krzysztof – Wrocław
Prask Witold – Wrocław
Pruchnik Mirosław – Wrocław
Pulnik Bogdan – Wrocław
Pyzdek Bernadeta – Koszyce Wielkie
Raduchowski Zdzisław Józef i Anna Karpowicz-Raduchowska – Wrocław
Regucki Paweł –
Reszyński Dorota i Andrzej – Wrocław
Różyło Zbigniew i Łucja – Kobierzyce
Rudnicki Leszek – Żerniki Małe
Ryba Andrzej – Wrocław
Rydlak Joanna i Ryszard – Wrocław
Sabok Leszek – Wrocław
Sasimowski Irena i Ewald – Lublin
Sikora Agnieszka – Mikołów
Skorupski Tomasz i Maria – Leszno
Skrabucha Anna – Lublin
Ślusarczyk Grazyna – Złotoryja
Smaga Monika – Magnice
Smoła Piotr – Chrzanów
Smoła Zygmunt – Chrzanów
Sperzyńska Eleonora – Wierzbice /Kobierzyce
Stachera Roman – Pajęczno
Staskiewicz Jarosław – Białystok
Strzelczyk Anna Beata – Wrocław
Supruniec-Dolińska Magdalena –
Szczepaniak Barbara – Wrocław
Szczepański Krzysztof – Lubaczów
Szczerba Edward i Maria – Domasław /Kobierzyce
Szczykowski Zofia i Andrzej – Wrocław
Szudra Stanisław – Barchlin
Szweda Beata – Gdynia
Szymkowiak Marianna – Wrocław
Szymla Anna i Łukasz – Bochnia
Słomski Eugenia i Artur – Koło
Słowik Rrenata – Kluczbork
Tchir Anna – Wrocław
Tomaszewski Stanisław – Lublin
Tomczak Ewa – Pyskowice
Tomczak Iwona – Królokowice
Trembecka Anna Maria – Wrocław
Trzebniak Irena – Wrocław
Wajdemann Salomea – Gniew
Wawrzyniak Lucyna – Kobierzyce
Węgłowski Marek – Krzyżowice
Wentowska Ryszard i Helena – Gdańsk
Wietuszyński Krzysztof – Polkowice
Wiśniewska Katarzyna – Wrocław
Wiśniewski Joanna i Michał – Wrocław
Wodyło Tadeusz – Wrocław
Wójcikowski Marek – Wrocław
Wojtasiuk Jerzy i Anna – Wrocław
Wojtczak Edward – Wrocław
Wołkanowska Wanda – Wierzbice
Wróbel Ilona i Damian – Mysłowice
Wróblewski Jacek –
Wysoczańska Barbara – Wrocław
Włoszek Stefan – Pustków Żurawski
Zaborowski Franciszek – Stalowa Wola
Zając Jadwiga – Gniechowice
Zemla Barbara – Bielsko Biała
Zgłobica Urszula – Tarnów
Zięba Waldemar – Łagiewniki
Zielińska Barbara – Wrocław
Zielonka Beata – Łaziska Górne
Ziomek Maria – Wrocław
Zwiech Beata – Wrocław
Zwiech Jarosław – Duszniki Zdrój
Zwiech Jerzy i Janina – Kobierzyce
Żwirkowska Elżbieta – Lublin
Zydaczewski Zofia i Czesław – Pyskowice
Żygadło Katarzyna – Szczepankowie
Zygmunt Andrzej – Iwonicz Zdrój
Zygmunt Władysława – Iwonicz Zdrój
Zyski Marcin – Poznań
Żyski Marcin i Anna – Poznań
Łopuszko Henryk – Pustków Żurawski
Ługowski Andrzej – Wrocław
Łukaszczyk Joanna i Janusz – Kłodzko

ARA Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Małgorzata Stolińska – Zduńska Wola
BETARD prefabrykaty budowlane – Długołęka
F.H.U "Komex" Mieczysław Korkuś – Kąty Wrocławskie
Polybud Dorora Zarzecka – Krotoszyce
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ceramika Sp. z o.o. – Sośnica
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CENTROSTAL-WROCłAW" S.A. – Wrocław